Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 03:06:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Семействата-първа среща  (Прочетена 25920 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #45 -: ноември 07, 2008, 12:11:25 »

Защо се стресираш излишно ? Няма никаква причина, поради която да не мине добре. Все пак това са ви най-близките хора. Това е само една мъничка стъпка след която цял живот ще споделяте моменти. Поеми дълбоко дъх и си дай сметка, че тази първа среща съвсем не е някакво ужасяващо събитие, а просто един повод за радост и споделяне на положителни емоции с най-близките нему и на теб същества. Твоите ти си ги познаваш, а неговите - едва ли родители отгледали такъв прекрасен мъж са някакви чудовища  pardon

Помисли спокойно за меню, което не е прекалено сложно, за да не се обърка нещо в последния момент. Пък със сигурност и двете страни ще бъдат леко притеснени и менюто ще им е последна грижа. Постарай се ястията да са семпли, но пък добре представени. Усмивка на лицето и вечерта ще е прекрасна.

Успех !!!  Good luck good Good luck
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 07, 2008, 17:04:53 »

И нашата среща беше неочквана и определено не беше планирана. Милото е от Сливен а аз от Бургас и когато най-накрая успя да ме убеди да отидем в Сливен за няколко дена ( по принцип той жовее със сестра си, а родителите им са в Гърция ), се оказа че родителите му решили да им направят изненада и да си дойдат да ги видят. Бащата на милото му се обади във влака и му казва, че си били дошли и ще го вземе от гарата  shok  Oh my ... . При което аз направо потънах в земята и бях готова да не слизам от влака или да хвана следващия за Бургас. Беше направо ужасно...... чесно казано не бих желала да испитам отново подобно нещо (но пък като си го спомням сега ме напушва на смях  ROFL ROFL ) ... така че миличка ти не се притеснявай поне и ти и те сте предварително подготвени и всичко ще бъде ОК бъди сигурна
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 10, 2008, 07:43:51 »

Нашата първа среща на родителите ни вече е в миналото  smile
Всичко мина много добре.  yahoo  Немислих да има вечеря но .... накрая сметнах че ще е добре да има ... и някак си от само себе си дойде идеята точно какво и как да изглежда всичко.
Най-много се притеснявах че няма за имаме за какво да си говорим ...но това не се получи   danceg
Притеснявах се до момента в който звъннаха на вратата от там нататък всичко си тръгна само  smile
Е момичета първата среща не е толкова страшна .... след нея вече ще вие по-лесничко  smile
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 17, 2008, 14:27:57 »

И моята първа среща с родителите на милото беше доста конфузна - заведе ме той в тях, затвори ме в неговата стая, нали ме е срам, а той само снове между хола и стаята и ми носи за ядене. Накрая майка му каза да ме заведе при тях. Аз отивам, навела поглед не смея да погледна. казвам добър вечер, но отговор няма. баща му каза нещо, не помня какво, а майка му само питаше какво ще искам за вечеря, но не мен, а него. Ама и той нощи не им казва - нито коя съм, нито каква съм. Това беше преди цели 10 години. какво ли са помислиил хората не знам. А дори не помня как се запозна той с нашите. С баща ми се видяха на гарата, когато ме прибираше, но с майка въобще не се сещам как и кога.
 А самите родители се запознаха сами - от един град са и първо майките ни се срещнаха, а после и бащите ни сами се почерпили една вечер.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 17, 2008, 14:43:22 »

Иаз да се запоша тук  smile
Страшно много ме беше срам направо веждите ми окапваха ама няма начин трябваше да се случи
влизам аз във тях и отидохме в хола там беше само брат му след малко влиза баща му и милото вика татко запознай се с приятелката ми а той какво отговаря
ТАЗИ ЛИ Е ТВОЙТА shok шах и мат викам си ми да тази тука крава е неговата направо щях да умра ама той човека така реагирал защото брат му си пада малко женкар и всяка вечер различна води у тях и те техните са свикнали
а с майкаму няма лоши спомени запознахме се съвсем нормално тя жената мноог скромна и сръмежлива smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines