Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:15:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 232784 пъти)
 
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: май 19, 2008, 16:00:52 »

ето за тази ставаше въпрос girl_wink
Ако някоя от вас реши да си шие роклята и не иска рокля с обръчи, ще ви дам снимка на подобен на моята рокля модел (моите ръкавчета са малко по-къси):



Ето и тези са хубави според мен:




Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #406 -: май 19, 2008, 17:52:44 »

Аз да попитам за тези ленти - какво представляват и къде се прикачат?

 Захира, лентите са прозрачни, силиконови, от едната страна се залепват от вътрешната страна на деколтето, бюстието ,или където мислиш, че нещо може да се смъкне или пък ако искаш деколтето да не се отваря ако се навеждаш или е много отворено, и т.н , а от другата страна се залепват за тялото, много са фини и не се виждат, може да се сложат и под най-прозрачната материя, не се усещат от тялото и не създават дискомфорт....има за еднократна употреба има и такива които могат да се перат...
на долната снимка Дженифър Лопез е с рокля, на която деколтето е подлепено с такива ленти за да не се свлича или разтваря при движение...


* jennifer-lopez-green-versace-dress.jpg (30.33 KB, 352x495 - видяно 447 пъти.)
« Последна редакция: май 19, 2008, 18:18:13 от korona » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: май 19, 2008, 17:55:42 »

А откъде могат да се закупят тези ленти?
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #408 -: май 19, 2008, 18:05:15 »

аз съм ги купувала от магазините за бельо и чорапогащници в ЦУМ ...или могат да се поръчат онлайн:

http://www.bodycareshop.co.uk/shop/item.asp?itemid=6
« Последна редакция: май 19, 2008, 18:49:22 от korona » Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: май 19, 2008, 21:32:18 »

Моми4ета скоро не бях писала.да казвам направо-днес ходих да меря рокли..харесах си една даже я капарирах  danceg но сега като се гледам на снимките нещо ми се вижда много изпростена sad а това е 4-тата рокля която пробвах , в събота пак ще ходя да меря в друг магазин и сам много раздвоена..  girl_impossible..
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #410 -: май 20, 2008, 00:21:35 »

Ето я снимката на кристинка. Давам само линк, че не ми се искаше да я режа много  Wink Като кликнете на самата снимка, тя се увеличава още :Р

http://prikachi.com/files/177068e.jpg

Относно роклята ще кажа, че не ми харесва особено, защото е с обръчи (пък аз нали по правите модели залитам), но най-важното е всяка булка да си харесва роклята и да се чувства удобно и красива в нея. Иначе ми харесва как ти стои от кръста нагоре, ама заради пустите обръчи не бих я избрала за себе си.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: май 20, 2008, 04:44:35 »

kristinka, аз одобрявам!  Bravo
Харесва ми как ти стои роклята, отива ти много като кройка, ще си много хубава булка с нея. Аз също не съм привърженик на роклите с обръчи, но тази рокля е като правена за теб!
Но най-важно е ти как се чувстваш в нея. А на кой дизайнер е роклята, имаш ли снимка на модела?
Ако искаш пак отиди да мериш други и задължително да ни се покажеш... но мое мнение, че тази е добър избор!
Успех, мила!  give_rose
« Последна редакция: май 20, 2008, 08:13:43 от ellie_bellie » Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: май 20, 2008, 06:34:13 »

И аз да се изкажа, от позицията на горещ привърженик на обръчите blum Много е хубава даже, не простее хич, линията много ми харесва Bravo Наистина ти отива.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: май 20, 2008, 07:43:14 »

kristinka, на мен в някой отношения роклята ти ми прилича на моята (въпреки, че моятя е без обръч) и съответно много ми харесва girl_wink Но мисля, че е добре да пробваш и други рокли докато не се убедиш 100% коя е твоята.

Момичета аз искам да питам тези, които си поръчваха готови рокли от САЩ или Европа, дойдоха ли на време? Не знам аз ли излишно се притесявам или наистина има проблем с моята. Поръчах я на 23 февруари, срокът е 2-2,5 месеца, като тогава разбрах, че би трябвало да дойде преди края на април. Все още не е пристигнала. Звънях на 8 май, казаха ми, че на 5-ти е тръгнала към България и я чака съвсем скоро, вчера цял ден звъня, към 3 се обадих на мобилния телефон на собственичката, защото момичето в магазина не можа да ми даде информация и тя каза, че ще дойде до около 10 дни, но не знае кога точно. Което значи повече от 3 месеца, а и вече не съм уверена, че сроковете са реални и няма още да се забави. На всичкото отгоре аз тогава ще имам много изпити - не случайно я поръчах да дойде по-рано. Вече съжалявам, че не изпълних пръвоначалният си план да казвам, че сватбата ми е два месеца по-рано. Така сигурно щях да си я получа навреме sad
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #414 -: май 20, 2008, 08:12:33 »

kristinka, роклята ти стой много добре! Не знам какво имаш предвид под простеене, аз лично като си избирах рокля, гледах акцента да е в полата, а не в горната част, защото така само от плат и на мен ми простее. Но както казах, роклята ти стой много, много добре, а вкуса не се дискутира.

Arlina, аз си поръчах роклята на 1 февруари и ми казаха, че ще пристигне началото на юни, така, че още не съм я получила. Честно казано и на мен ми е малко притеснено...
Положителното е, че и двете имаме време до сватбите.

Според мен, роклите се забавят понякога, защото собствениците на бутици изчакват да се посаберат повече поръчки, тъй като куриерските им разходи са високи. Може би са сметнали, че имаш достатъчно време и за това не са приоритирали роклята ти. Това разбира се само спекулации от моя страна относно твоята рокля, но в магазина където аз си поръчах роклята ми казаха нещо такова.

 Offtopic Гледах предаване по шведската телевизия за едно момиче, което си поръчало рокля по интернет и 4 дни преди сватбата й й казали, че роклята няма да дойде  Oh my ....

« Последна редакция: май 20, 2008, 08:27:18 от KlaraFina » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: май 20, 2008, 08:23:25 »

Момичета, щом като си поръчвате роклите от реномирани магазини, ще ви дойдат... отстрани наистина е лесно да се говори, но успокойте се, ще се наредят нещата! Аз моята рокля я взех от магазина направо - беше мостра. Просто имах късмет, че беше моя номер и беше чисто нова мостра. Иначе щях да мисля други алтернативи, защото собстеничката ми каза, че няма време да се поръчва нова рокля. Дори и тук в САЩ ти казват 3 месеца, че отнема поръчката. Единствено ако производителя я има на склад, което е рядкост, може да дойде за 2 седмици. Друг вариант е да пуснеш бърза поръчка, за което естествено си доплащаш и идва малко по-бързо. KlaraFina, както знаеш Маги Сотеро ги шият в Китай, Арлина, предполагам Jolie също ги правят там, представете си само за каква логистика става въпрос. Така че е нормално. Стискам ви палци всичко да ви е наред, сладурани!  give_rose
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #416 -: май 20, 2008, 08:29:17 »

Арлина, не се паникьосвай! Роклите обикновено се пращат със специална поща и номера на пратката винаги може да се проследи. Питай чрез коя фирма в Америка е поръчана роклята и направо им звънни. Това което сам видяла до сега е, че извън БГ хората се отнасят с много разбиране като кажеш че нещо е за сватба.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #417 -: май 20, 2008, 08:53:26 »

КлараФина, това е ужасно! 4 дни преди сватбата да нямаш рокля  Oh my ...  girl_impossible Гледайте положително на нещата, а аз все още чакам да видя роклята на Реджина!  yahoo
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: май 20, 2008, 09:00:07 »

Благодаря ви, че ме успокоявате. Всъщност моето притеснение не идва от факта,че доставката ще отнеме 3-3,5 месеца, а от факта, че първоначално бях информирана за друг срок, бях с други очаквания и съответно по различен начин си планирах времето. Ако имах тази информация от по-рано нямаше да се притеснявам. Примерно обувките ми дойдоха точно тогава когато ми беше казано, че ще дойдат, изобщо впечатлението, което имах до момента е много добро. Не очаквах такова голямо закъснение, при това без предупреждение. За мен това е много време когато става въпрос за планиране на една сватба.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: май 20, 2008, 12:30:28 »

Арлина спокойно! Вярвам, че всичко ще е наред с роклята! Вярно е, че не са приятни такива неща и човек отново трябва да променя плановете си, но както знаеш всичко се случва, а ти не се ядосвай. Така или иначе полза от това няма. В крайна сметка всичко ще е ок и вярвам че до края на месеца ще получиш своята рокля! И ти го пожелавам от все сърце! smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines