Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:39:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Козметиката по време на бременност  (Прочетена 146920 пъти)
 
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 22, 2008, 15:37:02 »

Пуснете си "часът на мама"-говорят за стриите
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #106 -: януари 23, 2008, 10:17:26 »

Пуснете си "часът на мама"-говорят за стриите
Какво казаха...
В Понеделник така се уплаших,краката и корема ми бяха почервеняли и така ме опъваше кожата...Вече и два пъти на ден мазане ми е малко.Вчера си взех кремче в офиса и сега и през деня поне коремчето ще мажа.Поръчах си отново Чико Мамма Донна и Матерн(него сега ще пробвам).
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 23, 2008, 10:22:55 »

И аз днес си купих Мамма Донна, както и бадемово масло, така ми се изсушава и напуква кожата, че вече в чудо се виждам с какво да де мажа, от бебешкото олио на Джонсън изхабих половината и пак сякаш ми е изпръхнала кожата, ужассссс  angry а милото твърди, че не се забелязва, но нали аз си знам и си го виждам  huhhuh.gif
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #108 -: януари 23, 2008, 10:43:05 »

И аз днес си купих Мамма Донна, както и бадемово масло, така ми се изсушава и напуква кожата, че вече в чудо се виждам с какво да де мажа, от бебешкото олио на Джонсън изхабих половината и пак сякаш ми е изпръхнала кожата, ужассссс  angry а милото твърди, че не се забелязва, но нали аз си знам и си го виждам  huhhuh.gif
Аз ползвам бебешко олио на Пенатен,то е антиалергично,и аз избивах от някои мазила.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 23, 2008, 10:59:23 »

мамита и аз се сдобих с Матерн за коремчето, ама нещо не е мнгоо мазно и ще свърши бързо, мажа се всяка вечер, а бедрата и дупето със стягащ лосион
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 23, 2008, 11:57:38 »

Пуснете си "часът на мама"-говорят за стриите
Какво казаха...
това,което всички знаем-че ако си генетично предразположен почти нищо не може да се направи и че не мислят,че по-скъпите кремове са по-ефикасни
аз обаче мисля да започна вече да се мажа по-често,защото е важно кожата да е хидратирана,поне се успокоявам,че на майка ми не са излезли стрии и при 2-те бременности
« Последна редакция: януари 23, 2008, 14:16:13 от maria_lakova » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #111 -: януари 23, 2008, 11:59:33 »

Пуснете си "часът на мама"-говорят за стриите
Какво казаха...
това,което всички знаем-че ако си генетично предразположен почти нищо не може да се направи и че не мислят,че по-скъпите кремове са по-ефикасни
аз обаче мисля да започна вече да се мажа по-често,защото е важно кожата да е хидратирана,поне се успокоявам,че на майка ми не са излезли стрии и при 2-те бременности
Оф,и аз с това се успокоявам,ама с тези +4кг този месец,започнах да се притеснявам...
« Последна редакция: януари 23, 2008, 14:16:40 от maria_lakova » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 23, 2008, 12:22:29 »

от къде мога да си купя Мама Дона  crazy и също така за дупето и краката какво да си взема ако някой ползва моля да сподели!благодаря!!мисля че ми е време особено че единственото място което ми е склонно към пълнеене е корема!никъде другаде не качвам :girl_impossible:както и малко горе на бедрата (т.нр бричове  angry)
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #113 -: януари 23, 2008, 13:10:31 »

от къде мога да си купя Мама Дона  crazy
Клео,в аптеките го има Чико Мамма Донна.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: януари 23, 2008, 13:11:30 »

И в бебешките магазини smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 23, 2008, 13:15:05 »

благодаря ви много мили мои момичета @}->--ще пращам милото да купува  yahoo
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 23, 2008, 21:58:24 »

Днес момичета обикалях да си търся някакво мазилце за коремчето ,че старото ми свърши. От всичко което гледах в крайна сметка си купих  един гел на LIERAC и олио на HIPP за коремчето  и бедрата и двете са против стрии .

 LIERAC

PHYTOLASTIL GEL
Гел, предпазващ от появата на стрии
Предпазва от появата на стрии по време на бременност или след рязка промяна на теглото, благодарение на комбинацията от бръшлян, хвощ и шапиче. Редовната употрба на този гел подсилва кожната структура.

 100 ml, препоръчителна цена 38 лв.
 ето го и на снимка



* L2[1].jpg (24.23 KB, 350x350 - видяно 2153 пъти.)
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 23, 2008, 22:03:19 »

а олиото на HIPP  може да го видите на този сайт http://www.hipp-babysanft.de/mainnav/produkte/mamasanft_massage-%C3%B6l.htm


* oil%20hipp[1].gif (27.79 KB, 208x275 - видяно 2110 пъти.)
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 05, 2008, 18:26:45 »

Как мислите рано ли е още да започвам да се мажа с нещо за стрии. Вярно че нямам все още корем, но някъде бях чела, че е по-хубаво да се почне от рано. На майка ми са и се появили стрии, но защото не се мазала с нищо, всъщност мазала се е, но вече като са започнали да излизат и ефект не е имало от крема или лосиона (не знам какво е било). А на гърдите е хубаво и на тях да се слага нали? Защото забелязвам, че сякаш кожата ми е като изтъняла, не знам как да го обясня, понеже ми наедряха доста в сравнение с това, което имах.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 05, 2008, 18:29:48 »

Не е рано да започнеш да се мажеш,особено ако кожата ти не е еластична!Аз почнах да се мацотя късно,някъде към 5 месец.....нямам стрии по кореме и гърдите,но това си е до типа кожа good
Сега има толкова много видове мазила,че да се чудиш какво да ползваш nea Започни да мажеш и гърдите!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines