Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 16:00:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Избор на ритуална зала в София?  (Прочетена 78255 пъти)
 
rebeka_sch
Новак
*
Публикации: 12


Най-красивата шаферка.


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 15, 2009, 12:57:42 »

Мисля, че най-близо до Св. Седмочисленици са залите на ул. Леге и тази на Витошка.
За датите не знам какво да те посъветвам, аз успях да си запазя дата точно месец по-рано,
но аз нямах абсолютни никакви изисквания.
Мъжът след мен обаче се интересуваше от две дати за август, тъй, че прецени
все още имаш време.
Активен
iskra
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #106 -: март 16, 2009, 09:01:10 »

Като се замисля наистина ще е най-добре да си запазим час в ритуалната зала на бул.Витоша. Само дано все още има свободни часове. Там нали има зала за приемане на поздравления? Мислех си и за залата на Оборище, защото е на удобно място, а и парка в близост е доста голям плюс.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 16, 2009, 10:20:42 »

Ние бяхме в Св. Седмочисленици и се спряхме на ритуалната зала на Витошка. Наистина е близо и гостите се движеха пеш.Там има зала за поздравления и от нея се излиза от задния вход на ул. Хр. Белчев (няма как да се засечете със следващата булка). Лошото е, че излизаш на улицата и малко трудно се хвърлят късметчетата, а и отвън задължително те чака един ромски "оркестър". :)Иначе залата е хубава.
Активен
iskra
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #108 -: март 16, 2009, 10:39:04 »

Много благодаря за информацията.
Май това ще е залата smile Като се замисли човек, къде ли няма ромски оркестри дошли да припечелят малко, така че това не е проблем. Хубавото е, че не се засичаш със следващите младоженци. Остава само да проверим за свободни часове. Дано да има все още.
Активен
rebeka_sch
Новак
*
Публикации: 12


Най-красивата шаферка.


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 16, 2009, 13:28:54 »

Като казахте цигански оркестри се сещам, че когато раждах и гледах как изписват бебетата всеки ден и от пред неизменно имаше цигани, ако не цял оркестър то поне един с акордеон NO
И за късмет в деня в който ни изписаха нямаше дори и малки просещи циганета yahoo
Да имам и сега този късмет, дано ама едва ли.
Активен
Tierra
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #110 -: април 15, 2009, 15:00:45 »

Здравейте, момичета. За нашата сватба избрахме ритуалната зала в Красно село и понеже отдавна не съм присъствала на сватба там, искам да ви попитам в случай, че някой има по-пресни наблюдения - парка до залата подходящ ли е за снимки? Имам предвид дали е поддържан и дали има кътчета, където да ни понащракат   blum не съм убедена, че мястото на въпроса ми е тук, но ще се радвам да ми отговорите  smile

Сватбата е в края на септември.
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #111 -: април 17, 2009, 16:45:14 »

това е най-хубавата ритуална зала в София имено заради парка. А през есента ще е още по-красиво като се обагрят дърветата. Не си сбъркала с избора си!  good
Активен
Tierra
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #112 -: април 17, 2009, 20:44:46 »

Peteto, искрено се надявам да направим хубави снимки защото сме оставили малко време между ритуалната зала и църквата и няма да имаме време да ходим насам натам да търсим място за снимки. При първа възможност ще се разходя да проверя как е  yahoo
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #113 -: април 17, 2009, 21:02:57 »

 Не се притеснявайте, ако ползвате услугите на добри фотографи не е проблем Вашата ситуация, колкото и да е кратко времето между ритуалите. Паркът е хубав и да кажем удобен за работа. Ритуалната зала е една от най-добрите в София по отношение на :
1.Мястонахождение
2.Парк
3.Безплатни места за паркиране
4.Добър ритуал
5.По-големи мащаби на залата, в частност на сградата
Активен
Vasi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: април 24, 2009, 11:50:49 »


Здравейте, момичета. За нашата сватба избрахме ритуалната зала в Красно село и понеже отдавна не съм присъствала на сватба там, искам да ви попитам в случай, че някой има по-пресни наблюдения - парка до залата подходящ ли е за снимки? Имам предвид дали е поддържан и дали има кътчета, където да ни понащракат   blum не съм убедена, че мястото на въпроса ми е тук, но ще се радвам да ми отговорите  smile

Сватбата е в края на септември.

Прекрасно!!! Моят граждански брак беше там. Ако искаш мога да ти пратя снимки да видиш как изглежда парка и дали е подходящ за снимки.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #115 -: май 12, 2009, 22:13:59 »

Някой има ли представа на залата на Леге дали дават да се хвърлят кошнички и т.н. пред нея? Аз от мнооого време съм си я избрала, но това ми е голяма чуденка  huhhuh.gif
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 12, 2009, 22:21:03 »

Някой има ли представа на залата на Леге дали дават да се хвърлят кошнички и т.н. пред нея? Аз от мнооого време съм си я избрала, но това ми е голяма чуденка  huhhuh.gif

Ние бяхме преди около година на сватба там, но не са хвърляли късмети там, а пред църквата! Незнам обаче каква е причината, дали не са им дали, или самите младоженци така си бяха решили!
Активен
Tierra
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #117 -: май 14, 2009, 10:04:46 »

Vasi, можеш ли да ми изпратиш снимки от парка на [email protected]  give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #118 -: май 14, 2009, 19:05:32 »

Ние бяхме преди около година на сватба там, но не са хвърляли късмети там, а пред църквата! Незнам обаче каква е причината, дали не са им дали, или самите младоженци така си бяха решили!

 sad Жалко! И аз ходих и гледах, то няма къде да се хвърлят. Има дупки по тротоара, който си е малък и без това, а по шосето постоянно минават кол. Явно там няма да има хвърляне, а аз много държах на това.  cray

Аз имам още един въпрос - възможно ли е да вляза след шаферките, а не с кумовете, както се прави в Б-я? Нещо не ми харесва това. и с кого да говоря за тези подробности? Вие имали ли сте някакви питания и към кого сте се обръщали? Също много ми се иска шампанското да се вижда, а разбрах, че рядко е така и халките не ги слагат на твоя си поднос, а на техен. Колкото и дребнаво да звучи, за мен това е важно, но не знам кого да попитем за тези детайли.  Hmmm

Ще съм благодарна, ако някой има опит и го сподели!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #119 -: май 14, 2009, 21:57:23 »

 Аз имам опит и спокойно можеш да ме попиташ.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines