Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 17:47:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата......  (Прочетена 202801 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: януари 09, 2011, 21:11:35 »

Monikamaria Можеш да ползваш златни свещи и около тях рози екрю. Нещо като венец около свеща. Вече често пръскат цветята с брокати,но на мен лично не ми харесва върху цветето да има златен брокат. Златни панделки за столавете и естествено златни ленти на масите. Можеш да си направиш номерата на масите с рози от сатен/ има ги готови в пакети/ Имам предвит картон на който пише маса № 2 да е гарниран с екрю и златни мини рози от сатен. Дано си ме разбрала,че аз така го обясних..... :'(   
« Последна редакция: януари 09, 2011, 21:14:38 от Nina Style » Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: януари 09, 2011, 21:51:13 »

Моникамария, може и да използваш нещо подобно като вътре сложиш розичка или свещ smile Иначе за масата и столовете може да използваш златни панделки, както е предложила нина
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: януари 09, 2011, 23:37:57 »

Ето какво намерих в интернет smile







какво ще кажете за деко с книги с приказки или разхвърляни листи от приказката Пепеляшка.

или украса обувчици, мисля в комбинация с каретката ще е супер

обувки от шоколад





или коронка





фигурка за тортата

ухааааааа, май стана дълъг пост..... blush
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: януари 10, 2011, 00:14:52 »

Здравейте и в тази темичка smile исках да ви споделя за нашата тема на сватбата - всъщност не бих казала, че е тема, по-скоро има един общ елемент и цветова гама в почти всичко и това са пеперуди и цветовете бордо и злато .. идеята дойде съвсем случайно от коледната украса вкъщи - приятелката ми която ще сътвори украсата ни за колата и ресторанта ми дойде на гости и видя пеперудите, които купих от Баумакс като коледна украса за дома ми .. в последствие се оказа, че брат ми е поставил пеперуди и по поканите като видял същите пеперуди на украсата ми и така на нашето празненство ще пърхат пеперуди навсякъде .. а днес ми казаха, че те били символ на пари и благоденствие .. пу дано!

ето ги и въпросните пеперуди, които станаха вече исторически biggrin
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: януари 10, 2011, 15:44:41 »

 Bravo Благодаря ви, момичета!!! give_rose Аз имах доста идеи, но си знаех, че вие ще изкарате разни гениални нещица!!! "Копнах" си 4-5! blum
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: януари 10, 2011, 19:39:30 »

Благодаря Monikamaria, радвам се да помогна с идеи... пък макар и не-мои идеи  tease
rafaeLa  yahoo пеперудииииииииииииии!!! Ох, тук при нас има едно местенце където наистина пърхат екзотични пеперуди около теб... girl_in_love любимото ми местенце. За съжаление не е в Бг, инче щеше да е перфектно за изнесен ритуал... Eeager Както и да е... Ето какво намерих и за тев
 ето едни страхотни плейскарти

или опаковките за подаръчетата

или измежду цветята



или да пуснеш по някакъв начин пеперудки да висят от тавана

или като подарък пеперуда-книжка с послание вътре




ето едно сайтче с пеперудени идеи
http://www.google.de/imgres?imgurl=http://1.bp.blogspot.com/_il9wPs8Vw4Q/S6OP315MfCI/AAAAAAAADQ0/39eIETw8vQ0/s400/Gastgeschenke%2Bt%C3%BCrkis%2Bbraun%2Balle.jpg&imgrefurl=http://scrapbooking-und-karten.blogspot.com/2010/03/schmetterlinge-in-turkiskarobraun.html&usg=__JubR8qxbWjdD70D6QZfaJvNmciI=&h=300&w=400&sz=42&hl=de&start=82&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=Oxj9MOtVcERcOM:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dschmetterlinge%2Btischdeko%26start%3D72%26um%3D1%26hl%3Dde%26sa%3DN%26ndsp%3D18%26tbs%3Disch:1



относно цветовете, които сте си избрали- харесваш си идея и я осъществяваш във вашите цветове. Само ако мога да попитам- не става ли малко тежко бордо със златно? За мен лично тази комбинация е малко остаряла, естесвено за вкус може винаги да се спори... blush

Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: януари 10, 2011, 20:33:37 »

anelcka80 питай де, нали за това сме събрали smile

по принцип да и аз съм на мнение, че комбинацията е тежка, обаче те са съвсем употребени семпло и ненатрапващо се - примерно в бордо са текстовете по поканата за сватбата, в червените рози на булчинския букет и бутониерата на масата и вратовръзката на младоженеца, а златистото ще е единствено в един воал по украсата на ресторанта и викторианския кант на поканите .. аз лично за себе си не съм решила ще имам ли някакъв мотив по роклята в бордо или ще е изцяло в бяло ..

искам да ти благодаря, защото сега от твоите предложения ми хрумна, че свещичките, които са част от украсата на ресторанта могат да са във формата на пеперуди .. малиии баси якото!!! а иначе и аз съм решила да има една такава декоративна пеперуда, която все едно ще пърха край булченския букет .. ох, размечтах се .. айде да идва вече! blush biggrin
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: януари 10, 2011, 20:52:21 »

 good е така да! А колкото да свещичките намерих сайт за покупка Wink
http://www.mebelnaborsa.bg/index.php?l=79&id=1895
http://www.zonadom.com/index.php?m=320&lang=1&category=332&pc=306&dom=1525&prodid=1996&col=1&pn=%CF%EB%F3%E2%E0%F9%E8%20%F1%E2%E5%F9%E8%20%EF%E5%EF%E5%F0%F3%E4%E8%206%20%E1%F0.%20%F6%E2%E5%F2%EE%E2%E5%205%20%F1%EC.


Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 10, 2011, 21:34:21 »

rafaeLa, днес минах през едно магазинче за панделки, мъниста и аксесоари. Видях и пеперудки, малки, метални, тип мънисто са, т.е. с дупчица за промушване на шнур или конец. В пакетче са доста, за 3 лв. Ако за нещо могат да ти свършат работа.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 11, 2011, 11:21:44 »

Вдъхновения за плодова сватба. Вместо нарове, може да се използват и ябълки.

Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #415 -: януари 13, 2011, 19:42:00 »

Ето няколко идеи за теми

- божур - лавандула
- хортензия - анемонии

Аз съм се насочила на черно-бяла вълна с анемониите  danceg Но всичките са приказни!
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: януари 13, 2011, 19:50:40 »

Брой и мен за черно-бялата гама! Обожавам я и ако всичко се нареди по план - ще сме и двамата в нея lol))
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #417 -: януари 21, 2011, 15:47:09 »

 Не знам дали лилавото може да бъде тема на сватбата, но ето няколко очарователни неща за лилава сватба:
-украса

-букет

-торта
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #418 -: януари 21, 2011, 17:07:21 »

VINTAGE!



Чак се замислих... Ако човек имаше право на две сватби /без да се развежда/, моята втора сватба щеше да е винтидж!

Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 21, 2011, 18:15:31 »

Mauve, жени се на почивки като мен  DANCE Аз съм с граждански февруари и църковен - май. И двете сватби ще са с различни теми: едната е бяло и черно, а майската ще е още по идиотска: лилаво и оранжево smile По магазините за украси и аксесоари ме гледат като извънземно  sarcastic

По мои сметки няма да ни излезе по-скъпо от една по-голяма и разточителна сватба...Дори с малко DIY ще спестим някой лев smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines