Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 07:14:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: козметика за бебето  (Прочетена 152975 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 09, 2010, 08:58:50 »

loni6666, не си единствената изринала се от продукт на Джонсън!!!
Относно бебешка козметика, а збих препоръчала тази на Себа Мед, ползвам я и в момента за Коско и съм/сме много доволна!!! good

На 2 месеца Коско направи ужасен Атопичен дерматит от "Тео бебе", доста време се борихме с него! "Бочко", пък не можеше да оправи подсеченето дупе на бебчо, тъй че за подсечено препоръчвам крема "Павлодерм" - много е ефикасен, не е скъп, малко трудно се намира!!!

Това е от мен, дано съм била полезна!!!
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 09, 2010, 11:35:32 »

Ще ми прeпоръчате ли добра слънцезащитна козметика за бебо?
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 09, 2010, 12:23:23 »

Вержи,аз на Тео взех слънцезащитен лосион на себа мед.Налиимахме проблеми с кожата и кожната каза нищо друго да не ползваме освен себа мед.Взех 40+ фактор.Малко ми стана лошо от цената,но няма как.Поне е доста а и Поли ще мажа с него.Иначе в аптеката има такъв голям избор,че наистина човек трудно би могйъл да си избере без препоръка.
Активен
loni6666
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #93 -: май 09, 2010, 13:45:00 »

Bulechka, много ти благодаря за съветите. Ще потърся козметиката на Себа Мед.
Аз да си призная честно първо пробвам козметиката на себе си и на тати (горкият) smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 09, 2010, 20:44:07 »

Ние сме с Клоран и горещо препоръчвам - шампоанче и лосион  good И като цена не е кой знае колко, шампоана е 15лв. 500л и още го ползваме от ражданео и ще го ползваме още дълго.. ЛОсиона свърши, купихме Себамед, но определно Клорана ми харесва повече  Wink
Слънцезащитния ни е СебаМед и на мен ми стана зле от цената, но с бебешката кожа не правя компромис  good
За подсечено дупе имаме Судокрем  Wink
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 10, 2010, 08:55:56 »

Аз също за дупе ползвам судокрем и съм много доволна.До сега никога не ми е бил подсечен.
Аз много харесвам козметиката на авен.Ползвам я за себе си и сега са пуснали и бебешка серия,но докторката каза само себа мед и аз какво да правя това ще ползвам поне за сега.А на авен даже гледах в аптеката и комплекти са пуснали.Още малко да порастне и ще си купя аз.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #96 -: май 10, 2010, 12:34:40 »

А смятате ли да мажете бебчетата си със слънцезащитен продукт и от кога смятате, че е нормално да се започне? Повечето хора , с които съм говорила са категорични, че чак след 6 месец може, но аз пък се зачудих, защото живот и здраве като се роди бебо в края на юни летнити месеци точно ще сме навън и си мисля дали не трябва все пак и слънцезащитен крем?  pardon
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 11, 2010, 14:39:02 »

malinkata аз както съм писала в предния си пост мажа със слънцезащитен, за мен той е по малкото зло от това да я пече ниското пролетно слънце  Wink Не я излагам на пряка слънчева светлина в най големите жеги, но все пак слънцето си е слънце  Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 02, 2010, 09:19:21 »

Вчера бях на откриване на един център за деца и като на повечето такива събития имаше рекламни материали. Не ни презентираха марка, а просто раздадоха мостри и брошурки . След прочетеното за марката и продуктите, много ми харесаха, но искам да ви питам някои дали ги е срещал/ползвал и какви отзиви имате.
Компанията е френска и се казва Pierre Fabre . Едните продукти са Avene ,  а другите A-Derma


Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 02, 2010, 10:33:35 »

Аз съм ползвала и двете. Авент не е лоша, но не е нещо особено, имайки предвид цената. Лосиона за тяло който ползвах ми беше много сух. А от Адерма Александър се обрина жестоко.
В стремежа си да осигуря най-доброто съм пробвала различни неща, но Себа мед му се отразява най-добре.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 02, 2010, 11:18:23 »

За а-дерма не мога да кажа,но на авен нещата са много хубави.Аз ползвам за Тео едно кремче за лицето,но като ми свърши мустелата и биоделмата ще му купя цялата серия на авен .Аз ползвам тази козметика,но не бебешката разбира се.Много съм доволна.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 02, 2010, 11:32:09 »

До колкото разбирам, на всяко дете по различен начин се отразява. Може би първо ще пробвам мострите и ако се отразява добре, тогава ще купя .
Активен
whiteangel
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #102 -: юни 06, 2010, 14:46:16 »

Май така е най-добре! smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #103 -: юни 06, 2010, 16:21:26 »

leni_beni, наистина пробвай първо с мострите щом имаш и после ще си прецениш според кожата и реакцията на бебо. Аз ползвам Авен за себе си и съм доволна, но винаги при избор на козветика се консултирам с дерматолог. Така мисля да процедирам и с бебо. За бебо съм взела серия на Себамед за начало и ще видим как ще подейства. Имаме мостри и на други фирми, така че при нужда и аз ще опитвам различни докато открием "нашата" козветика.   

За слънцезащитната - дерматолог на една лекция ни каза, че няма опасения от използване на такава козметика при новородено, особено в летния период дори я препоръчва. Сподели, че колкото по-бяла е кожата на бебето, толкова по-висок трябва да е фактора. 

Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 06, 2010, 16:52:38 »

И ние купихме за бебка козметика на Sebamed, така че съвсем скоро ще дам отзиви - взехме шампоан, гел за телцето и олио. Не съм питала в болницата с какво са ги мазали, ама акушерката ми каза или Mustela, или Себамед, че са хубави и аз реших да е Себамед, имайки предвид опита си с Mustela, с крема за стрии.  smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines