Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 07, 2024, 00:40:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ИМА ЛИ БУЛКИ ОТ ЯМБОЛ?  (Прочетена 162665 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 30, 2008, 19:18:25 »

благодаря ти katy и вашата наближава как се чувстваш
Активен
Katy
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #31 -: май 05, 2008, 22:28:00 »

Сватбата ни ще е в Пловдив, в ресторант Амбасадор(Тримонциум).
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #32 -: май 06, 2008, 10:43:27 »

Здравейте момичета  girl_wink
 да, сватбата ще е в Ямбол. Чух, че за DJ препоръчват много Наско Тачев, но не мога да намеря никакъв телефон. Dide А за оператор Румен, не съм чувала, но няма да откажа едно телефонче, да се срещнем с него. Мерси предварително @}->--Тъй като виждам, че малко остава и до твоята сватба и до сватбата на Катето, пожелавам ви много красива и емоционална сватба, която с радост да си спомняте цял живот.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 07, 2008, 10:17:52 »

наско тачев го водят за най добрия в ямбол но взима много скъпо  ще видя тел на румен и ще ти го дам
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #34 -: май 07, 2008, 11:16:12 »

Мерси Диде, невероятна булка си била, поздравления  give_rose give_rose give_rose
Вашата сватба в кой ресторант беше? А кой беше DJ? Доволни ли сте?
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #35 -: август 13, 2008, 13:35:57 »

Ехоооо,
булки от Ямбол, не вярвам, че съм сама тук. Покажете се! Аз със сигурност знам поне за още за две  blum
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #36 -: септември 18, 2008, 16:23:00 »

Момичета от Ямбол, на които предстои сватба, преди 19 дни се омъжих в Ямбол и сега след като мина събитието бих могла да изкажа лично мнение от кого съм много доволна и кой бих препоръчала
DJ Наско Тачев- феноменален  yahoo цялата вечер беше супер купон, дансингът беше препълнен, пуска изключително разнообразна музика за всеки вкус и знае как се води сватба на ниво
украса- фирма "Жеси", знаете я, до старата автогара
торта- "Кенди" на Графа, евала, такива торти и в София не съм виждала, големи красоти са, а колко са вкусни.... Моята беше с крем брюле и крем банан..
Фотограф не успях да намеря никой от Ямбол, който да удовлетвори изискванията ми, така че се доверих на една булка от СЛивен и ангажирах нейния фотограф Огнян Темелков, фото и видео, снимките са в албума ми, сами можете да прецените.
Букети- Марина върши чудеса, до старото фото Венера е бутичето, направи точно каквото исках.
Не вярвам, че само аз и Дидето сме от Ямбол в този форум, чакаме ви момичета  Wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 18, 2008, 16:35:11 »

и Наталия ама тя живее в испания и е женена в сливен иначе е от тук това сме
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 18, 2008, 18:46:10 »

Честита сватба mmagi!  give_rose
Разгледах снимките ви и искам да ти кажа, че си прекрасна булка!  girl_in_love Много лъчезарна, усмихната, красива! Много да сте щастливи и не спирайте да се обичате!
Всичко е много красиво и се радвам че и вие сте доволни!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 18, 2008, 18:48:27 »

А къде ти правиха прическата?
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #40 -: септември 19, 2008, 08:33:28 »

Мерси за поздравленията  smile,
аз имах големи перипетии с прическата. Ходих на няколко пробни на различни места и все не ми харесваше, а татко като ме види и ми казва: "нали няма да си с това нещо на главата на сватбата?!!!"
Беше много изнервящо, хората си знаят една прическа и я правят все нея- това се отнася за Джулия и Линия. После обаче ми препоръчаха Краси от Face, намира се точно зад църквата и в вечерта преди сватбата тя ме направи. Аз вече бях толкова изтощена и ми беше писнало, че се оставих изцяло на нейната фантазия. Много е добра, препоръчвам я с две ръце.
А на теб мила, леко бременеене, така като гледам си на финала и едно усмихнато пухкаво бебче  girl_wink
« Последна редакция: септември 19, 2008, 08:38:06 от mmagi » Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 19, 2008, 12:14:31 »

Мерси, мерси!  smile
За "Линия" и аз съм чувала че не се справят добре, а една моя съученичка на абитюрентския бал я направиха на нищо  angry Уж се били разбрали за едно, но и направили друго... и вече нямаше време да се ходи при друг и така дойде момичето.
Аз като отидох на пробна прическа в "Стил" и не ме направиха така както исках и както обясних отначало, както казваш някои хора си знаят един вид и го правят наред. И ми стана толкова криво че нямам време и къде да търся друг фризьор за 1 ден, почти се бях отказала от там. И като й обясних на жената че не е това което съм си представяла (не й стана хубаво, но на мен пък още по-малко) накрая напрви това което исках, питаше ме и за най-малкото кичурче.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 20, 2008, 14:23:57 »

Аз ходих на прическа в Галина стил относно прическата ок ноооо гримът и маникюрат под всякаква критика много лошо изпълнение се получи но аз нямах време да се карам с тях просто си преглътнах и това беше но кракаът ми не стъпва вече там  Mad girl
Активен
diddi
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #43 -: октомври 01, 2008, 16:49:42 »

здравейте момичета,моята сватба е в ямбол а аз от 15години не жевея там.Трябва ми добър фотограф,DJ,камера също така фризьор.Много ще съм благодарна ако ми помогнете със савети.Забравих да напиша ,че сватбата ми е на 08.11.2008 smile smile
Благодаря
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #44 -: октомври 01, 2008, 17:19:53 »

Добре дошла diddi ,
аз също не живея от 8 години в Ямбол и малко ми дойде нанагорно откриването на професионалисти, но в крайна сметка успях и се получи една невероятна сватба  danceg danceg danceg
За DJ най-добрият (не само според мен) е Наско Тачев, гарантирано. Много интелигентно води, много забавно, без дебелашки шеги, пуска всякакъв тип музика, страхотен е. В края на вечерта управителката на ресторанта вече ни кара да си ходим, а гостите стоят и се забавляват, никой не искаше да си тръгне.
За фризьор съм писала по-горе: Краси от фризьорски салон Face, зад църквата. Аз ходих на 4 пробни прически- на Джулия, на Линия и не знам си още къде, само пари ми взимат, а на нищо не ме направиха, много се ядосах. Така че Краси препоръчвам с 2 ръце.
За фото и видео за Ямбол се въздържам от коментар, моите снимки са на един сливенски фотограф, не мога да кажа че са лоши, но не са това, което исках.
За ресторант препоръчвам "Тунджа" и "Кабиле".
Успех!!!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines