Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:41:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183966 пъти)
 
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 25, 2007, 13:43:43 »

Бих препоръчала маска с хума , розова вода и лимонов сок. Остава се да се втвърди след , което се отмива с хладка вода. Прави го 2-3 пъти в седмица (може и всеки ден, но само при условие , че имаш много мазна кожа). Относно Орифлейм , нямам и доверие, а и съм имала обриви от тази козметика, но това все пак е много индивидуално.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #196 -: април 25, 2007, 13:51:59 »

в какви съотношения е?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 25, 2007, 14:40:53 »

като цяло смеата не трябва ад е много рядка , но не и прекалено гъста. лимонов сок слагаш около 1 чаена лъжица. Хума - около 2 ч.л. и вече розова вода добавяш толкова, че да се получи малко по-гъсто от каша. Ако мног се разреди , добави малко хума.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 25, 2007, 14:42:49 »

Освен това, ако имаш черни точки, към някой скраб можеш да прибавиш малко смлян джинджифил. В Пикадили го продават. Но ако имаш възпаления прави само маската.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #199 -: април 25, 2007, 15:56:03 »

признавам че не съм по тези мазила, но може да пробвам, аз да ти кажа съм лоялен клиент дето се вика на Орифлейм и понеже не съм имала никога порблеми, напротив, страхотни са за мен продуките, та имам само на носа черни точки и само тях искам да уморя, че котето само ме дебне да стиска yahoo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 25, 2007, 16:09:13 »

Ох и аз стискам на моето коте черните точки, мног ое забавано . Мога да ти препоръчам Clean and clear.Слагаш и малко джинджифил и с кръгови движения нанасяш по лицето.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #201 -: април 25, 2007, 19:42:36 »

значи дано не забравя другия път като отидем на пазар да взема, ефективно ли е това мазило?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 26, 2007, 00:08:59 »

За мен е ефективно , трябва да се използва сутрин и вечер , забравих да спомена , че е на Johnson. Clean &Clear , Blackhead Clearing Daily Scrub.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #203 -: април 26, 2007, 07:38:33 »

а това новото дето го рекламират, аз докато се сетя crazy
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 27, 2007, 12:38:48 »

с риск някой от модераторите да ми се разсърди или ядоса си мисля че тази тема трябва да я разделим на грижа за косата грижа за кожата грижа за фигурата грижа за ноктите.Според мен ще е по практично
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #205 -: април 27, 2007, 13:37:24 »

а може ли да пуснете  линк към темите като ги разделите тук? Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 27, 2007, 22:39:45 »

с риск някой от модераторите да ми се разсърди или ядоса си мисля че тази тема трябва да я разделим на грижа за косата грижа за кожата грижа за фигурата грижа за ноктите.Според мен ще е по практично
Ами може но не може да се направят всички тези теми преди сватбата и всички такива след сватбата.А и вече съществува тема за косата например
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #207 -: април 28, 2007, 21:06:07 »

А защо бивши булки не разкажат какви грижи са полагали преди сватбата...или не са имали нужда от такива...?
Аз честно казано направо вече се обърках--от толкова неща за вършене само за мен самата не ми остава време. Единствено ако успея да открадна по някой час и да отида на маникюр и педикюр през почивните дни, и това е.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 28, 2007, 21:10:01 »

Ами например аз специални грижи за кожата си не съм полагала за сватбата.Правя си пилинг и ходя на козметик редовно и не мисля че имаше нужда от нещо по специално.За косата освен освежаващо боядисване също нищо друго.Погрижих се  повече за ръцете си-балсамчета и маникюр.За обезкосмяването няма какво да коментирам.Не вярвам да има някоя тук ,която да не го прави редовно!Това е!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 28, 2007, 21:15:54 »

Ами аз като бивша булка мога да кажа, че съм нямала никакво време за специални грижи, тъй като трябваше да организирам сватбата почти сама за по-малко от 2 месеца  pardon
Успях само да си пострижа цъфтежа на косата   girl_impossible
Бях се заканила, че ще отида на маникюр, но и това не успях да свърша  Плачещо момиче и сама си го правих  pardon
Иначе нормалното - обезксмяването и аз няма да го коментирам, маска за лице и маска за коса редовно си правя  give_rose
Искаше ми се поне малко да поотслабна, но и това не стана  nea и си бях пухкава булка blush  tease blush
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines