Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:25:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183779 пъти)
 
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #90 -: февруари 08, 2007, 10:14:06 »

косата средно расте 1см на месец и исках да кажа че ако се реже всеки месец(и то заради цъфтеж)никога няма да порастне!а ампулите са против косопад и за подхранване.а флуида на давинес е за цъфтящи краища.днес ще го пробвам.и много рядко се случва някой да има перфектна коса,така че като малко цъфти какво-трябва да сме с къси коси ли?(и освен това моята е чуплива)затова трябва да се полагат грижи и не винаги изхода е -режи,защото то си е и до коса. good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #91 -: февруари 08, 2007, 10:53:15 »

косата средно расте 1см на месец и исках да кажа че ако се реже всеки месец(и то заради цъфтеж)никога няма да порастне!а ампулите са против косопад и за подхранване.а флуида на давинес е за цъфтящи краища.днес ще го пробвам.и много рядко се случва някой да има перфектна коса,така че като малко цъфти какво-трябва да сме с къси коси ли?(и освен това моята е чуплива)затова трябва да се полагат грижи и не винаги изхода е -режи,защото то си е и до коса. good
Аз моята коса я подстригвам всеки месец и то с повече от 1 см и пак расте....напоследък ми хващаха само върхчетата и толкова много ми беше пораснала....
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #92 -: февруари 08, 2007, 12:17:16 »

само можеш да се радваш в такъв случай Wink
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 08, 2007, 13:58:31 »

Чувала съм,че това дали ще цъфти косата зависи и от фризьорката.Иначе аз се постригвам с гореща ножица,но мисля,че няма голяма разлика.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #94 -: февруари 08, 2007, 14:02:37 »

само можеш да се радваш в такъв случай Wink
Дааа иначе в това отношение нямам проблеми,расте. Makeup
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 08, 2007, 14:06:30 »

само можеш да се радваш в такъв случай Wink
Дааа иначе в това отношение нямам проблеми,расте. Makeup

И моята расте много бързо, даже имам чувството, че като я подстрижа малко и още по-бързо започва да расте!!! Makeup Curtsey
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #96 -: февруари 08, 2007, 16:13:11 »

вече пробвах флуида на давинес.на опаковката пише`видими резултати след първото нанасяне`,не очаквах,но наистина е така *THUMBS*косата има блясък и вече ги няма онези твърди краища,които ме подлудяваха.дано с този продукт да се отарва от цъфтежа girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 08, 2007, 16:44:15 »

вече пробвах флуида на давинес.на опаковката пише`видими резултати след първото нанасяне`,не очаквах,но наистина е така *THUMBS*косата има блясък и вече ги няма онези твърди краища,които ме подлудяваха.дано с този продукт да се отарва от цъфтежа girl_wink

А ще споделиш ли цената и от къде се купува? Makeup
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #98 -: февруари 08, 2007, 17:01:24 »

14.90-12ml e,но е мн икономично.аз си го купих от аптека санита(пазарджик)но мисля че ги има във всеки град.и в тези аптеки има безплатно изследване на скалпа от давинес good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 08, 2007, 17:27:00 »

14.90-12ml e, но е мн икономично. аз си го купих от аптека санита (пазарджик), но мисля, че ги има във всеки град. и в тези аптеки има безплатно изследване на скалпа от давинес good

А за колко пъти стига, само за веднъж ли? smile Аз ще проверя в тези аптеки, а и в други, мерси!!! girl_wink
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #100 -: февруари 08, 2007, 17:36:33 »

не е за един път,то е мн икономично.предполагам че ще стигне за 10 пъти(даже и повече).дано да останеш доволна Wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 08, 2007, 17:46:39 »

Заинтругувахте ме. Как точно се води този продукт? И това като маска ли е? А този тест какво определя?
Малко съм босичка по тези въпроси  blush
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #102 -: февруари 08, 2007, 18:00:29 »

флуид за сухи и цъфтящи краища на davines.пръска се на косата като се разделя на кичури.на опаковката всичко е обяснено.аз редовно посещавам аптеки санита и си искам брошури на продукти за коса ;)за изследването-гледат ти косата на компютър и ти казват ако имаш някакъв проблем.на мен ми казаха че всичко е ок и като питах эа цъфтеж ми препоръчаха този флуид
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 08, 2007, 18:08:28 »

ОООО идеално отивам при първа възможност  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: февруари 08, 2007, 18:09:28 »

флуид за сухи и цъфтящи краища на davines.пръска се на косата като се разделя на кичури.на опаковката всичко е обяснено.аз редовно посещавам аптеки санита и си искам брошури на продукти за коса ;)за изследването-гледат ти косата на компютър и ти казват ако имаш някакъв проблем.на мен ми казаха че всичко е ок и като питах эа цъфтеж ми препоръчаха този флуид

Благодаря ти за инфото!!! girl_in_love

ОООО идеално отивам при първа възможност  good

И аз такаааа! good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines