Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:36:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашата козметика  (Прочетена 183715 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 03, 2007, 22:18:19 »

аз използвам кристали за коса и има ефект но трябва постоянство а и най вече редовно постригване най-малко 2пъти месечно
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #61 -: февруари 04, 2007, 09:23:02 »

ами преди се подстигвах всеки месец,но нямаше никакъв ефект и сега се подстригвам през 4 месеца и поне косата ми порастна.използвам шампоаните и балсамите на фъто,дуцрай и рене фуртерер и ампули на рене.правя си дом маски.мн съм доволна,косата ми изглежда мн по-добре,но не мога да се справя с цъфтежите.от скоро си слагам масло от гроздови семки по краищата и така преспивам,ще видим дали ще има ефект.а кристали на каква марка и как се използват?след измиване ли се нанасят? Wink

Моля пишете на кирилица!!!
« Последна редакция: февруари 04, 2007, 23:23:49 от Bulechka_TS » Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #62 -: февруари 04, 2007, 10:28:41 »

абсолютно цялата ми бяла козметика е на Виши!много съм доволна,на много добти цени са.декоративната козметика е на Loreal и Dior,фондютените е ружовете на Dior а останалото на Loreal.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 04, 2007, 11:51:38 »

ами след измиване само по крайщата си ги слагам.не мога да ти кажа марката защото отлипих етикетчето и сега незнам :)но има от 5 до 15 лв мооите са кам 8лв
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #64 -: февруари 04, 2007, 12:08:56 »

някои използвал ли е на klorane шампоаните и балсамите са суха коса със манго или масло от норка.има ли ефект? girl_wink



Моля пишете на кирилица!!!
« Последна редакция: февруари 04, 2007, 23:25:45 от Bulechka_TS » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #65 -: февруари 05, 2007, 08:53:14 »

някои използвал ли е на klorane шампоаните и балсамите са суха коса със манго или масло от норка.има ли ефект? girl_wink



Моля пишете на кирилица!!!

Аз използвах продуктите на Klorane когато бях в БГ и бях страшно доволна от тях (особено като се има предвид че косата ми е много капризна.) Мисля че няма да сгрешиш ако се решиш да ги пробваш. Good luck
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #66 -: февруари 05, 2007, 12:13:34 »

Косата цъфти когато не се подстригва редновно...1 път месечно задължително краищата трябва да се хващат,особено когато косата е дълга!От сушенето със сешоар също се нацепва косъма,това е спасението,редовно подстригване.... Makeup
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 05, 2007, 12:22:38 »

Косата цъфти когато не се подстригва редновно...1 път месечно задължително краищата трябва да се хващат,особено когато косата е дълга!От сушенето със сешоар също се нацепва косъма,това е спасението,редовно подстригване.... Makeup
И от климатика.Аз при нас на бензиностанцията рядко пускам климатика да духа топло,защото косата просто се изсушава невероятно!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 05, 2007, 12:32:21 »

Моята не цъфти, и я подстригвам доста рядко понякога!!! Curtsey Но аз не използваш сешоар! Blush

А ето нещо интересно за поддържането на касата!!! shok girl_wink
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #69 -: февруари 05, 2007, 13:09:58 »

Моята не цъфти, и я подстригвам доста рядко понякога!!! Curtsey Но аз не използваш сешоар! Blush

А ето нещо интересно за поддържането на касата!!! shok girl_wink
хахаха! ефектът се дължи на киселините,съдържащи се в съответната физиологична течност-мнооого витамин С и други! tease в действителност повечето продукти за коса(и не само)съдържат такива природни субстанции! и затова похватите на баба помагат много-например редовното плескане с яйце и зехтин! или пък фрикциите с бадемово масло! но,разбира се,дори и баба май би се замислила преди да се намаже с бича физиологична течност косата Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 05, 2007, 13:14:46 »

Цитат
но,разбира се,дори и баба май би се замислила преди да се намаже с бича физиологична течност косата  Girl_sing

Със сигурност, но в Лондон това е хит и май никой не се замисля, щом косата му изглежда перфектно!!! Curtsey
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 05, 2007, 15:22:12 »

Ето какъв лосион за буйна косанамерих в нета
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #72 -: февруари 05, 2007, 17:35:15 »

Ето какъв лосион за буйна косанамерих в нета

Оле, ами с това яйце накрая не зная на какво ще мирише косата!
Активен
reni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #73 -: февруари 06, 2007, 10:07:38 »

взех си вече шампоан и балсам на кlorane.и днес косата ми има страхотен блясък. :)скоро ходих на изследване на скалпа и за цъфтеж ми препоръчаха един флуид на davines,вече си го купих и като го пробвам ще пиша за ефекта :dance:а за яйцето не мирише много.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 06, 2007, 11:55:55 »

браво  good а тези продукти как са им цени4ките?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines