Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 16:22:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 188880 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 21, 2008, 10:17:09 »

Хехе, Данитка , радвам се, че и ти си от моята партия - на босите булки  blum
Като се сетя колко хора ме разубеждаваха, включително онова изказване, че било "просташко"  булката да е боса Oh my ..., така ме вбеси, че още по-категорично си навих на ината, че ще съм боса!
И въобще не съжалявам!  danceg
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: декември 22, 2008, 08:04:03 »

Боса бях и аз  tease. Не мога да си представя да имах нещо по краката си в тази жега... Не ми излязоха пришки от това, че бях боса, много си бях добре даже. Майка ми се опита да ми предложи да си помисля за чорапи, но аз я отрязох и дотам беше. Който както си иска да ходи, важното е да ви е добре на вас. Само заради това как някой ще каже "Ах, мъри, тя булката боса!", не си струва да го мислите. Няма и да разберат ако не им кажете.  nea
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: декември 22, 2008, 09:24:50 »

и аз бях боса,
но в тази жега .... нямаше сила на света, която да ме убеди да сложа чорапи;

но никой не ми се е мешал де;
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: декември 22, 2008, 17:00:23 »

Според мен много зависи от сезона и роклята. Някой рокли просто си искат чорапче отдолу, но пък лятото е доста кошмарно. Аз си бях купила и чорапи със силикон и чорапогащник, но понеже закъснявах и нещо ми се загубиха от погледа чорапите, обух чорапогащника и честно казано все тая ми беше. Важното е човек да се чувства добре и комфортно. Другото няма значение. Аз бях и с един от тези силиконови чашки - обратно на окакванията ми - не мръднаха докато не ги отлепих (някъде сутринта беше  girl_wink )
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: декември 23, 2008, 08:23:57 »

аз бях боса също, защото много ми се хлъзгаха краката в обувките, като пробвах с чорапи. имах си резерва в чантата - чорапи със силикон, но добре че не опрях до тях - горе се оказаха невероятно широки... че съм слаба и висока и явно не ме консултираха добре с номера  blum
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: януари 07, 2009, 10:34:07 »

както казах вече бях със силиконови чорапи, защото имах лошото предчуствие че обувките ще ме убият ужасно много- както се и получи разбира се. Едвам издържах до ресторанта и после събух обувките...  pardon
а пък и навън времето си го изискваше, а и бях със затворени обувки офицялни, а не сандал.
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 12, 2009, 00:00:41 »

Здравейте момичета. Зачетох се в постовете ви и реших и аз да изкажа своето мнение, или по-точно да се присъединя към това на повечето от вас, че това дали да си с чорапи/чорапогащник зависи много от модела на роклята и все пак от това какъв е сезонът/времето. Аз бях от "босите" булки, въпреки, че имаше възможност и да се обуя с нещо, но нашата сватба беше края на юли и просто беше непомислимо даже. За това си избрах едни много яки сандалки с много нежни каишки и камъчета (от абитуриентската колекция  blush ), направих си един готин педикюр и бях готова. Относно бельото - аз си взех само едни белички прашки (които се оказаха невероятно удобни), защото бях с пола и корсет, към който ми прекрепиха допълнително чашки и ми беше супер комфортно, и не трябваше постоянно да се поддръпвам оттук-оттам да си вдигам сутиена, че то не бяха танци ами чудо  yahoo .
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: януари 12, 2009, 00:03:39 »

ооу, забравих да ви кажа. Kiksi не си сама, илипо-точно съпругът в тези изказвания "ооуу сватбените рпашки" не е сам  laugh
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: февруари 01, 2009, 18:33:17 »

 Бързам да се похваля с първата си покупка за сватбата Yes. Купих си бельото. Не мога да сваля снимка да се похваля, но на този сайт http://www.leilieve.com/index1.php в момента е на заглавната картинка. По - ясно се вижда на снимката в колекцията class. И сега ще си запиша в тетрадката за организационните въпроси, защото искам да знам накрая колко струва лудостта да се ожениш Wink
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 01, 2009, 20:32:37 »

pebbles, мила, много е красиво бельото ти  Girl_hide give_rose Ще бъдеш прекрасна smile
Активен
Елица
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: февруари 04, 2009, 16:10:33 »

Наистина е по - добре боса, защото е много топло.    good Не стига, че ако роклята е дълга да запарва, ами и чорапи...  nea  Много хубави снимки , имате вкус за бельо. Сигурно много се вълнувате покрай тези сватби зда видим като ми дойде времето и на мен какво ще измислим  pleasantry pardon Yes yahoo
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: февруари 05, 2009, 19:42:27 »

Бюстието на роклята ми е абсолютно прозрачно има само нещо като чашки отпред на бюста...трябва да съм без сутиен но това ме притеснява...гледах онези силиконови....подплънки ли да ги нарека незнам но няма мои размер...гледах и някакви нови лепенки за повдигане на бюста в един сайт на САЩ...ама нямат шипинг до България и немога да си ги поръчам...Може ли някои да ми даде съвет sad
« Последна редакция: февруари 05, 2009, 19:50:24 от Nocturnal_dove » Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: февруари 05, 2009, 21:01:32 »

Аз ще бъда боса 100 % само като се сетя за роклята ми от 100 пласта и 100 фусти и ми става жега, даже сутиен няма да имам защото бюстието е много здраво и няма да има нужда, най много и аз да съм с тези лепенки за повдигане на бюста, може ли сайте където сте ги видели
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: февруари 05, 2009, 21:07:14 »

Ето го сайта https://liftys.asontv.com/?ref=h1&s_cid=51&pubID=24307
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: февруари 05, 2009, 21:17:26 »

а силиконови подплънки съде си виждала, че те не са ли по удобни, нямам представа, а тези лепенки са екстра само че няма лид а се виждат при по изрязана рокля, не знам
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines