Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:43:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 188966 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: септември 09, 2008, 20:27:01 »

Момичета, някой знае ли къде във Варна мога да си намеря корсет от този тип или поне нещо подобно. Обиколих няколко магазина за бельо, но ми казаха че нямат корсети - къде изчезнаха? да не са вече демоде? ... sad Странна работа  tuktuk
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: септември 09, 2008, 20:32:24 »

Може да поръчаш през нета ако не намериш никъде....
http://www.sexwell.bg/cat_%CA%EE%F0%F1%E5%F2%E8-%E8-%E1%FE%F1%F2%E8%E5%F2%E0..111.html
но лошото е че незнаеш как ще ти стои ... nea
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: септември 09, 2008, 20:36:55 »

Виж и тук http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTIyMDk4NDg0Mg==&top_category=2&cid=6&action=catalog и тук(май се припокриват)http://911.bg/a2/offers.asp?parent=4908&m=82
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: септември 09, 2008, 21:09:56 »

вторият етаж на MALL Varna от дясно на ескалатора - бели и черни има около 100 лв.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: септември 11, 2008, 11:23:58 »

Благодаря ви за инфото, но аз взех че открих един на reflexions - страхотен корсет, намъкнах се в него и струваше 73 лева с намалението - така че вече и аз си имам бельо  smile smile Wink
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: септември 11, 2008, 11:31:38 »

Точно на тяхната фирма беше, но около 116 лв.
Ти къде ги намери тези намаления?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: септември 12, 2008, 10:45:17 »

Точно на тяхната фирма беше, но около 116 лв.
Ти къде ги намери тези намаления?
Ми от една позната, която продава бельо - като я питах дали незнае къде мога да си открия корсет и тя се обади в някакви складове, чудесии и оттам  казаха че могат да поръчат на някаква фирма вносител корсети на reflexions, но са някаква стара колекция. Мен това не ме притесняваше и я накарах да поръча няколко за да си харесам. Нормалната цена на корсета била 98 лева, но от фирмата и направили намаление заради старата линия и заради това че им взела всички бройки ( тя беше поръчала 14 корсета ) от...незнам си колко...и така аз го купих за 78 лева. Те и сега при нея мисля че са на толкова. Но, незнам дали има все още, защото вчера като ходих при нея за да си избирам чорапи и бяха останали само 2.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: септември 12, 2008, 13:07:08 »

Абе да ви се оплача - взех си дълги чорапи - от тези със силиконовата лента отгоре. Много неудобна работа. Стягат ми адски на краката, ще вземе да ми спре кръвта. Аз ли нещо бъркам, уж са мой размер, а пък изобщо не са ми удобни.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: септември 12, 2008, 13:14:04 »

Да не ги слагаш много нагоре,пробвай с един размер по-големи,не би трябвало да ти стягат blush
Активен
kali_jj
Любопитен
*
Публикации: 31



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: септември 22, 2008, 07:53:30 »

Момичета, някой знае ли къде във Варна мога да си намеря корсет от този тип или поне нещо подобно. Обиколих няколко магазина за бельо, но ми казаха че нямат корсети - къде изчезнаха? да не са вече демоде? ... sad Странна работа  tuktuk

защо не провериш в някое магазинче където шият бельо? аз лично знам едно което е до книжния пазар и момичето се справя много добре.

да си призная и аз съм се спряла на този вариант за бельо и днес или утре ще ходя да говоря с нея. мога да ти пиша какво е станало после...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: септември 23, 2008, 18:22:37 »

снежито,

силиконовите чорапи а най-удобното нещо, което може да има за дамски чорапи, не стягат, не ги усещаш, лепкаш и забравяш;

ако са ти малки - стягат, ако са ти широки - падат;

при силик. чорап важна освен височината е и ширината на бедрото и прасеца; чети на етикетите и описанията дали се вместваш в размерите;
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: септември 23, 2008, 21:03:10 »

снежито,

силиконовите чорапи а най-удобното нещо, което може да има за дамски чорапи, не стягат, не ги усещаш, лепкаш и забравяш;

ако са ти малки - стягат, ако са ти широки - падат;

при силик. чорап важна освен височината е и ширината на бедрото и прасеца; чети на етикетите и описанията дали се вместваш в размерите;

Ааа, свърши вече то, при този студ само чорапогащник ме спаси. smile Но си купих и удобни силиконови чорапи. Ще им търся ново предназначение.
Активен
limonada
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #207 -: септември 27, 2008, 21:20:54 »

и аз искам съвет
какво да си взема като и на мен ми стяга горе прили4ам на прасе  cray а ве4е два месеца съм на диета и фиънес.С жартиери няма ли да е по добре  blush
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: септември 28, 2008, 20:37:00 »

и аз искам съвет
какво да си взема като и на мен ми стяга горе прили4ам на прасе  cray а ве4е два месеца съм на диета и фиънес.С жартиери няма ли да е по добре  blush
Kога е сватбата,мила?Дай повече информация с какво ще бъдеш обута и облечена?Каква диета спазваш? smile
Активен
limonada
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #209 -: септември 28, 2008, 21:08:15 »

на 24.10 е сватбата -роклята е с ниска талия-така и казвам аз и от там нататък е доста обемна в смисъл хубавото е 4е само горната 4аст е описва6та.Горе е без презрамки -супер тясна.Аз имам 4орапи ама седят в 6кафа-не са ми удобни все не6то изка4а.Таааа с тези 6тип4ици не стои ли по добре-ама се изразиииих  bad
мислех да си взема заляпя6ти 4а6ки
относно обувките-обувки са няма да са боту6и
а за диетите-аз имам мом4енце на 1г.5м. та от там о6те се възтановявам и ходя на фитнес
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines