Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 01:45:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 148491 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 17, 2008, 09:23:10 »

fidelia , кое точно е халето с мъниста и панделки ..... толкова пъти съм ходила и съм обиколила всички магазинчета и складчета, с подобни неща  scratch one-s head

Ако съм пропуснала такова голямо находище, да наваксам  Wink
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #121 -: март 17, 2008, 09:33:13 »

аз да допълня, че и в района на пазра Димитър Петков (така ли се казваше? -- този с цветята имам пред вид) има магазинчета за джунджурийки -- особено препоръчвам РАМ -- там си накупих супер неща smile
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 17, 2008, 18:00:47 »

fidelia, благодаря за отоговора!

Искам да ви попитам, ако решим да не купуваме бутониери за всички, за кого трябва да вземем. Знам, че се казва "за най-близките", но кои точно са те? Кумувете, родителите  и още кой? Сестри, братовчедки, баби, лели? Нещо не ми харесват много, дори се чудя дали да не ги пропуснем.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 17, 2008, 18:05:00 »

aми може да вземеш за кумовете,родителите,брат сестра и бабите....не е задължително да е за всички blum
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #124 -: март 17, 2008, 21:52:28 »

Arlina, при нас бутониерите ще бъдат общо 7-8 за: бъдещия ми мъж Wink - по-отличаваща се от останалите, за кумовете, и разбира се за нашите родители, братята и сестрите, любимите леля, дядо и баба. Но всичко е много относително, за "най-близките" според мен трябва да се тълкува наистина като хората от семейството, които са ни най-близки. give_rose А пък ние решихме да има бутониери, защото ни се струва едно такова... по-тържествено! blum
« Последна редакция: март 17, 2008, 21:54:04 от fidelia » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 17, 2008, 22:31:05 »

Аз бях решила да няма, но после гледах снимките от сватбата на родителите ми и видях, че са имали, и ми стана едно такова мило... и сега мисля да купим за "най-близките".
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 18, 2008, 06:42:22 »

 smile ние взехме бутониерки за мама, тате, свекърите, кумовете, бате и.. младоженеца  yea хубавки са ни, екрю, но се чудя дали само за младоженеца да не сложим истинско цвете
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #127 -: март 18, 2008, 09:57:29 »

бутониери сме взели само за младоженеца, кума и бащите ни, а за кумата и майките - гривни
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #128 -: март 18, 2008, 14:59:42 »

ох момичета пак имам проблем-намерих си всичко необходимо за направата на късметчетата-бонбонки, жито, панделки, перлички, мъниста,...обаче не мога да намеря тюл pardon ако някой знае къде в Пловдив се продава, да помага. Иначе ще трябва да ходя до Асеновград..
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 18, 2008, 15:05:22 »

ох момичета пак имам проблем-намерих си всичко необходимо за направата на късметчетата-бонбонки, жито, панделки, перлички, мъниста,...обаче не мога да намеря тюл pardon ако някой знае къде в Пловдив се продава, да помага. Иначе ще трябва да ходя до Асеновград..
пробва ли в магазините за платове.аз моя оттам го взех.почти във всеки такъв магазин продават разноцветен тюл
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #130 -: март 18, 2008, 15:12:34 »

пробвах в кой ли не-сам на едно место ми предлжиха, но зелен и оранжев bad, изобщо не е в нашите нюанси. на други места имаше, но беше еластичен, с него майе става нищо
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 18, 2008, 15:41:53 »

тюл има в магазините за платове до пешеходния мост, от страната на делови център "Пловдив" там със сигурност има отиди да провериш!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #132 -: март 18, 2008, 22:10:14 »

Аз да се оплача. Харесахме и купихме много хубав паус от Слънчоглед - прекрасен! girl_wink и успяхме да направим с него поканите и част от тейбъл картичките. Но се оказа, че не сме взели достатъчно! Отидохме да купим още, но законът на Мърфи заработи с пълна сила - беше свършил и освен това не очакват ново зареждане в близкия месец! Mad girl
Ходих в различни книжарници - не търся същия цвят, но поне по вид да си приличат! Уви, нищо. Хрумва ли ви къде в София мога да потърся?
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #133 -: март 18, 2008, 22:27:08 »

fidelia , и аз търсих конкретна хартия,която преди време бях купувала от тях! Нямаха я!  След като порових в каталозите им я открих  и попитах дали ще получават такава! Момчето ми отговори,че не е сигурен,но ми написа адреса на склада от който те зареждат! УЛ Николай Ракитин№2 ,административен корпус, ет.6 имам и телефон- 8467427! Аз така и нямах възможност да ходя до там, но дококото разбрах това е в печатницата м/у Младост и Дружба! Може би по телефона ще те упътят по-добре!  good
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #134 -: март 19, 2008, 11:28:46 »

Мила divna и zvezdiche,
Супер много ви благодаря за отговорите! Открих моя заветен паус в този склад на ул. "Николай Ракитин" - това между другото е в Полиграфическия комбинат на "Цариградско шосе", съвсем достъпно и близо до центъра! danceg Същият е, ама 1 към 1! smile smile
Фирмата се казва "Кариер" (http://www.polygraphy.info/?page=cominfo&comid=1175), а момичето, с което говорих по телефона, беше много любезно. Няма долна граница на покупките, т.е. можеш да си купиш и едно листче хартия, ако искаш, не те задължават да вземеш 100 примерно. И цените са идеални, както се досещате! Bravo
Ееей, сега денят ще е по-добър! yahoo Затова хората казват, че малките неща правят човек щастлив. good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines