Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:32:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче относно видеоператор,ди джей и фотографи?  (Прочетена 161433 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 06, 2008, 15:44:41 »

Здравейте момичета,

Да имате случайно впечатления или отзиви от Ани Видео - гр. Варна.

Много ви благодаря.

Поздрави на всички
Мои приятели ползваха тяхните услуги бяха много доволни.Коректни и мили хора,снимките бяха перфектни,диска от сватбата не съм гледала,но казват че е както са си го представяли.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 06, 2008, 19:57:45 »

d_petrovsak кой ви е DJ от Плевен ние ще правим сватба там но още не съм търсила и всяка информация ще е добре дошла.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 09, 2008, 08:42:42 »

Ами първо се бяхме ориентирали към DJ Valio, но той беше ангажиран за нашата дата и се спряхме на DJ Слави Колев. Останахме с много добри впечатления. Това е сайта му:
http://slavidj.hit.bg/
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #198 -: юни 09, 2008, 13:08:45 »

Ние сме изключително доволни от Камен Вълканов - страхотно хубави снимки, на естествена светлина, в едни меки тонове! Но да... той спомена, че може би ще замине за чужбина - дано се върне в този ред на мисли! girl_wink
Видеото ни беше от Виктор Попов и там също сме доволни! Много точни, всичко стана в сроковете, които бяха поели, и се съобразиха с всичките ни капризи, което никак не е малко  Girl_hide
Активен
cveti_jordan
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #199 -: юни 14, 2008, 09:13:58 »

Здравейте момичета,може ли някой да ми изпрати кординатите на Ди Джей Христо Станков. Благодаря Ви предварително smile

« Последна редакция: юни 14, 2008, 16:01:41 от cveti_jordan » Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 17, 2008, 08:58:37 »

Здравейте и от мен !!!!!!!! Моля помагайте за фотограф за София, тези които си бях харесала са заети за нашата дата cray
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 19, 2008, 08:10:47 »

Здравейте от мен smile аз вчера се срешнах с един диджей - Краси (Krasi one) и го капарирахме... Препоръча ми го една колежка, която е била на сватба в Глория палас и той е пускал. Мился, че е забавен, но ако някой има лични впечатления, моля да ги сподели  blush За фото и видео май се насочвам към Петър Делийски и Мартин Алексиев. Някой има ли представа какви суми са "нормални" за фото и видео? give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 19, 2008, 08:41:40 »

Нашите фото и видео общо ще излязат около 650лв.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 28, 2008, 15:13:46 »

yahoo Здравейте,
и аз да се похваля, че и ние си ангажираме вече фото и видео.
Казва се Ивайло Николов. Виждала съм се два пъти с него, освен това контактувахме по тел. и e-mail и съм очарована от момчето. Имам две препоръки от него и много се надявам да останем много доволни.
 smile

smile а аз се чудя между Ивайло Николов (Миланов), Петър Делийски и bgphoto-video...  girl_impossible трудна работаааа
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 28, 2008, 16:49:54 »

И ние вече си имаме DJ
 danceg danceg danceg danceg
DJ  Живко Микс
Супер щастливи сме...
Капарирахме и уточнихме всичко и сега само чакаме да дойдее време за сватбата.
 danceg danceg
А относно фотографа и видео оператора, мисля че писах и в друга тема..
Наехме хората, които са правили албума на  Kami (който всички във форума така харесваме), та от тази фирма ще бъдат и на нашата сватба.
Така съм щастлива.........
 yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: юли 14, 2008, 19:18:09 от maria_lakova » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #205 -: юни 29, 2008, 09:41:00 »

no4ko 24 част от изброените по-напред познавам лично по отношение на работата им. Относително мн.добри сватбени фотографи, но не и оператори. В последната година голям брой фотографи станаха оператори и резултат не закъсня - посредствена работа. Просто не вземайте на сериозно хора, които Ви предлагат двете услуги.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 30, 2008, 07:54:38 »

no4ko 24 част от изброените по-напред познавам лично по отношение на работата им. Относително мн.добри сватбени фотографи, но не и оператори. В последната година голям брой фотографи станаха оператори и резултат не закъсня - посредствена работа. Просто не вземайте на сериозно хора, които Ви предлагат двете услуги.

Ами накрая реши да ги "разделя" - от едните видео, от другите фото... не знам дали ще се получи, защото ужким трябвало да са екип и да са сработени, но ... на мен ми се струва, че не е чак пък толкова важно.  girl_impossible Благодаря за помощта  blush
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юли 01, 2008, 09:29:58 »


[/quote]

Момичета, вече си имам и фото и видео, и диджей Wink) много съм Happy, засега smile danceg
Активен
Bella_Bella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


« Отговор #208 -: юли 01, 2008, 10:15:29 »

 new user
Искам да попитам някой имал ли е опит с DJ Митко Томанов? Някакви отзиви?
give_rose
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юли 08, 2008, 13:01:33 »

Здравейте, момичета!
Трябва ми информация някой от Вас чувал ли е за заснемане на сватба от двама видеооператори едновременно и после от двете камери да се монтира записа - в смисъл едната например снима гостите, а другата младоженците и после монтират като цяла картина. Така поне ми го обясниха.
Ако някой има инфармация моля да ми каже мнението си.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines