Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 01:29:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво се занимавате вие и вашата половинка?  (Прочетена 78829 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 15, 2007, 15:38:17 »

има ли преводачи тук?
английски, руски, турски?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #121 -: май 15, 2007, 16:17:23 »

има ли преводачи тук?
английски, руски, турски?

Говоря английски и руски перфектно, но не съм преводач по професия. Превеждала съм за американски фирми тук, които имат бизнес споразумения с БГ (но това е само настрана), иначе работата ми е коренно различна от това.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 15, 2007, 16:21:20 »

и каква е тя? защото аз съм такава по професия, за английския и учителка съм де в частна школа. МИЛОто е машинен инжинер, в момента началник цех на завод за стъкло!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #123 -: май 15, 2007, 16:24:14 »

и каква е тя? защото аз съм такава по професия, за английския и учителка съм де в частна школа. МИЛОто е машинен инжинер, в момента началник цех на завод за стъкло!

В момента работя в областта на политиката (а за английския и руския--както казва една моя бивша професорка--съм ги научила "по неволя")
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #124 -: май 16, 2007, 18:18:40 »

има ли преводачи тук?
английски, руски, турски?

и аз знам няколко езика.
е може би е силна дума да кажа,че ги ЗНАМ,защото реално не е възможно напълно да знаеш някой език-дори и майчиния!но съм завършила езикова гимназия с английски.вторият език ми е немски ,ама там съм зле,щото не го обичам и за това и не го учих много много!а по тъй като имам гръцки произход-знам и гръцки!
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 17, 2007, 09:21:24 »

аз уча архитектура - 3 - ти курс, а бъдещият ми мъж работи в сервиз за касови апарати и компютри.
Ехеееее, една бъдеща колежка ... и то със страст към слънчогледите доколкото разбирам..  Bravo също като мен
Привет на всички!!!  DANCE
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 21, 2007, 10:18:08 »

Аз работя счетоводство и в застрахователна компания- там съм момиче за всичко,а половинката ми е шофьор на тир / но само в България/
Ето една колежка.в коя застрахователна компания си
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 28, 2007, 18:49:32 »

Ами ние и двамата сме студенти все още, аз уча история на античния свят и културология на САЩ, а той учи компютри и комуникации и работи в една голяма немска фирма в Солинген. Той за бъдещето има големи амбиции да се занимава с видеообработка и реклами (ако искате можете да видите някои от клиповете му на http://www.iliasfilms.de.tl/ ), а пък аз искам да се насоча към туризма или археологията. Най-голямата ми амбиция е да науча седем езика (засега имам 5 в наличност-английски и немски почти перфектно, френски и италиански средно ниво, а с испанския съм още в началото). Планирам за в бъдеще руски и арабски.  girl_wink
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 28, 2007, 18:53:32 »

който учи, ще сполучи!
и на мен още ми се учи, въпреки че миналата седмица си взехме дипломите за магистри, но май и двамата ще се пробваме за аспирантури. Не трябва да се губи връзка с университета. Особено тук в БГ може да се съчетава с работата, което е добре.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 28, 2007, 18:58:04 »

ivaiva  good само така. И аз съм на мнението че човек винаги има какво да научи и е хубаво когато сам си поставя високи цели. Дори да не ги достигне, важното е че се е опитал! Желая ви и на двамата успех с аспирантурите. На България й трябват умни и амбициозни хора като вас!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 28, 2007, 19:58:42 »

Аз съм Трети курс студент Право в СУ "Св. Климент Охридски" и работя в една Австрийска адвокатска кантора, като стажант, а моят Baby е вече практикуващ юрист и също работи в една кантора.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 29, 2007, 08:05:28 »

Ехааааа, и моето момче е юрист, а аз съм училищен психолог и бъдещ психотерапевт.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 29, 2007, 08:08:11 »

аз съм твой бъдещ клиент, инче!
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 29, 2007, 08:13:39 »

Може, с удоволствие. А ако ти се стори много скъпа услугата можеш да ме съдиш и моето момче да ти е адвокат и така всичко си остава в семейството, става един затворен цикъл ха-ха-ха
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 29, 2007, 08:15:02 »

да бе, верно ! ще прогресирате със сигурност!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines