Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 22:18:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Библиотека: полезно да се знае за бебето/детето  (Прочетена 89101 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 03, 2008, 13:26:46 »

За мен лично няма значение какво ще е,каквото и да е нашето ще е girl_wink но пък винаги съм си мислила ,че ще имаме момченце,а то виж какво ще излезе.Само искам да ни е живо и здраво,пък другото е без значение.
Активен
Мама Дидка на бебе Влади
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 13



« Отговор #121 -: юни 16, 2008, 22:37:30 »

Докато четях само се сетих едно, а каква е гаранцията че няма бързо да се износят или скъсат. Все пак 50-100 долара си е доста пара. blum
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 16, 2008, 22:45:15 »

ето и уебсайта http://www.inchwormshoes.com/shop.php
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 30, 2008, 09:20:42 »

 Привет и от мен! След новината, че съм бременна вече в 4 месец и че всичко се развива добре , поради което съм много щастлива  yahoo предстоеше да разбера и пола, доколко той може да се предположи в 13  г.с. и 6 ден на 3 D видеозон при др . Мазнейкова?! Аз толкова силно исках и се молех да е момиче, сякъш съм вманиачена на тема момиченце  girl_impossible, а предположението на докторката беше, че ще е момченце и в момента съм със страшно смесени чувства ...... че чак се чуства виновна и ужасно грешна . В интерес на истината след като ми каза пола, аз се разплаках и ядосах и за новината и на себе си, че реагирам така. Знам, че най - важното е да е ЖИВО И ЗДРАВИЧКО и въпреки това се чувствам много необичайно .
Мислите ли, че предположението на др Мазнейкова може да не  е вярно имайки предвид, периода през който е определила пола ?! И кака да пренебрегна смесените чувства в мен?
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 30, 2008, 09:24:30 »

Според мен няма да можеш да пренебрегнеш възможните чувства, но пък те ще отшумят от само себе се когато вземеш да ходиш често по прегледи и да виждаш точката да се развива, когато усетиш първите побутвания и ритничета и изобщо..... тялото си е твое и имаш право на всяка една емоция, която изпитваш, така че не си насаждай чувство на вина, защото не си виновна за нищо.  good good good Аз например ужасно много исках момче, на единия от прегледите-на обикновен ултразвук-лекарят допусна, че има голяма вероятност да е момиче, моята реакция беше Стига де, какви ги говориш сега...... До вечерта вече си правех планове как ще и слагам моите потници да ги носи като роклички и как ще и връзвам хипарски кърпи на главата както аз нося и така..... Е после ме зарадваха ,че е момче и аз полудях от кеф, но.......... смесените чувства бяха и при мен.Не се коркай излишно!
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 30, 2008, 09:32:09 »

Наистина ми е много трудно, дано с времето да го преодолея, така твърдят повечето хора. Това ще е първата ми рожба и аз искам да я обичам, независимо от пола. Дано по- скоро да преодолея тези чувства. И все пак в мен се прокрадва мисълта да са дали грешно предположение за пол.. Времето ще покаже.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 30, 2008, 12:13:33 »

Нормално е да изпитваш такива чувства!!!Всички сме минали от там!!! @}->--Не се обвинявай няма за какво!Бебчето е твое и постепенно ще свиквате един с друг!Всичко е ново като усещане и изживяване и нещата се развиват толкова бързо...а и като прибавим и хормоните и ето какво се получава!!Малко по-малко няма да те интересува дали е  момче или момиче а ще искаш само всичко да му е наред,да се роди живо и здраво!!Ще трепериш и ще се притесняваш еднакво независимо от пола!!!
Аз се бях настроила за момиче от както разбрах че съм бременна-не допусках друга мисъл в главата си макар всички около мен да настояваха че е момче!!Е аз се оказах права!Но не защото толкова исках момиче а защото просто го усещах!За това настоявах толкова много че съм права!!!През цялото време/че дори и сега/майка ми ми казва само "Не се настройвай защото стават и грешки и знаеш ли после колко зле ще се чувстваш"Е не мисля че ще се чувствам зле!То си е мое в мен живее от мен расте и пак от мен ще излезе!Каквото и да е ще е най-прекрасното и най-обичаното дете! *INLOVE*Гледай от тази страна на нещата и щом е момче/ако е момче/значи такова е било детенцето за теб,значи то си те е чакало и си е избрало именно теб give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юни 30, 2008, 12:21:26 »

lolita добре дошла отново във форума
честита бременност и дано е безпроблемна
колкото до това за пола......аз мечтаех да имам момиче, но на видеозоните 2 ма док казаха момче на 100%
и трябва да ти кажа че от както видях изражението на мъжа ми когато разбра че ще е момче и край, просто забравих за моята мечта
той бе толкова щастлив че дори си казах благодаря че нося момче
мисля че е по-важно бебо да е добре да ти е лека бремеността а до това какъв пол ще е божа работа, не мися че ще го обичаш по-малко, дори напротив,но времето ще ти покаже
Успех good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 30, 2008, 13:19:13 »

Клео, и аз бях така, все в мъжки род говорех, когато бях бремена (ама, че  ми звучи да говоря в минало време, как лети времето...), бях убедена, че ще имам син!!!
Но и момиче да беше нямаше по-малко да го обичам малкото същество heart heart heart

Лолита мила, спокойно! Сама ще видиш, че ще се настроиш и ще заобичаш малкото същество, коеот расте в теб, независимо от пола!!! good
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 30, 2008, 13:26:36 »

Благодаря на всички за подкрепата! Надявам се и вярвам, че сте прави. Най- важното е да сме живи и здравички и всичко да се развива нормално и да имаме прекрасни бебенца.  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 05, 2008, 12:41:52 »

До кога мислите да ползвате количка за детето?

Аз лично мисля, че до към третата годинка ще ми е необходима количка, все пак като заспи  емного по-удобно да си спи в количката, а не на ръце tease , също и за пазарува не е по-удобно, а и като се умори също Wink

Как мислите вие?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 05, 2008, 12:48:10 »

Хайде тук да си поговорим за гърнето и "запознанството" с детето, кога, как, на колко месеца/годинки?
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #132 -: юли 05, 2008, 14:19:47 »

ами аз мисля,че най-рано детето може да се слага след 6 месеца.така мисля да направя с моята дъщеричка,която сега е на 4 месеца и полувина.познавам майки,който са започнали от 40-тия ден,което за мен е направо безобразие!!! diablo
още певече,че е много опасно при момиченцата,защото може да им се набие опашната кост и като порастнат не могат да раждат по естествен път.дори имам една такава позната,която са я оставяли на гърне така.толкова малка!
мисля,че е редно да се сложи детето на гърне когато може да седи.т.е.след 6 месец! good
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #133 -: юли 05, 2008, 14:27:35 »

булечка,
поздравление за новите теми! good ;)мисля,че ще са полезни.
и аз смятам,че количката е нужна много време именно,защото е по-удобно за  нас и за детето.но все пак зависи и каде ходим и дали сме с кола или не.ако ходим повече пеша-да.по-дълго време ще ни влиза в употреба.маже би около 2 години-2 и полувина някъде.но пък сега има и от тези триколки на пазара.те също са лекички и удобни.много са цветни и интересни за децата.
пък и така се учат да управлявят колело. Boy
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #134 -: юли 06, 2008, 18:47:21 »

познавам майки,който са започнали от 40-тия ден,което за мен е направо безобразие!!! diablo
още певече,че е много опасно при момиченцата,защото може да им се набие опашната кост и като порастнат не могат да раждат по естествен път.дори имам една такава позната,която са я оставяли на гърне така.толкова малка!

Леле, това наистина е прекалено angry angry Трябва бебето да може да седи стабилно на първо място. Аз лично също ще пробвам след 6-8 месечна възраст.  good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines