Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:19:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой какъв късмет изкара от баницата по Коледа  (Прочетена 42022 пъти)
 
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 03, 2008, 12:57:27 »

Забравих да кажа, че майка ми отделила едно пърче от тяхната баница за мен и късметчето в него било "Малко юначе в къщата ще плаче"  blush  pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 03, 2008, 13:06:00 »

Забравих да кажа, че майка ми отделила едно пърче от тяхната баница за мен и късметчето в него било "Малко юначе в къщата ще плаче"  blush  pardon
Ами.........много хубава късмет ти се е паднал от баницата на мама Wink
Активен
titali_
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 03, 2008, 13:34:40 »

О  браво Натали, не съм сама, а моето Юначе лично си го изтеглих от цяла баница първо! Girl_hide
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 03, 2008, 13:37:58 »

правейки равносметката ми се струва че ще има много бебета тази година  *YAHOO*нямам търпение късметчетата да се изпълнят на всички ще правим бейби бум  yahoo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #79 -: януари 03, 2008, 13:38:06 »

Eххх, че хубави късмети имате всички  Bravo Bravo Bravo дано се сбъднат, желая го най-искрено на всички  good Хайде в края на годината си споделим дали са успели да се сбъднат  Wink
Моето късметче беше само едно и да си призная, доста силно си мечтая за него, а то е "В нова къща догодина ще посрещнеш новата година!". Нашите късмети бяха от ресторанта и всички като че ли си улучиха техните  Wink дано се сбъднат  good
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 03, 2008, 13:40:25 »

Да видим дали ще си имаме юначе тази година  banana
А на всички пожелавам да ни се сбъднат късметчетата и да бъдем много щастливи всички!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #81 -: януари 03, 2008, 13:41:18 »

Моята равносметка от миналата година - падаше ми се любов навсякъде и то какво стана  Wink получих предложение от патето и направихме годеж  yahoo а на него - няколко пъти изтегли "Нова работа" и още през февруали се случи и то с много по-добра от предходната във всяко отношение  Wink Така че силно вярвам в късметите и тяхната магия  Wink
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 03, 2008, 14:07:17 »

Мен ми се падна нова кола  drive
Като се има предвид късмета от миналата година - сватба. Явно няма да ме огрее.  funnytooth
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 03, 2008, 14:22:27 »

на мен миналата година ми се падна паричката и вярно не се оплаках от безпаричие  blush на милото му се падна път надалече и отидохме до Малта на свеки и се паднал нов член в семейството и ей ме на росна прясна мома за  чудо и приказ bouncinggirl на девера се паднал "юначе в къщата ще плаче" *crazy*той не само че живее с нас ами няма и приятелка ами и аз не съм бременна или родила през 2007 така че май е останал прецакан милия  diablo
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #84 -: януари 03, 2008, 15:48:08 »

На мен ми се падна от късметите на коледното ни парти на работа "бебе" и шефа хич не беше доволен ама да видим сега дали ще се сбъдне  Girl_hide girl_wink Иначе вкъщи ми се падна "паричката"
 и след това "нова кола"- и викам на милото,че явно тази година ще спечеля достатъчно пари да си я купя сама  laugh laugh laugh
От баницата в баба ми се паднаха "нивите"  shok а при майка "труда"- явно ще копам здраво тази година  laugh laugh ROFL
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 04, 2008, 09:27:52 »

На мен ми се паднаха "парички"и "радост", а на милото "екскурзия в тайнствена страна" и "работа"!!!! Bravo дано докато надуя корема максимално да забегнем нанякъде!!!! good Миналата година ни излезе ново жилище и си купихме апартамента, в който обаче не успяхме да се нанесем все още дано да стане през новата година!!!!!!!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 04, 2008, 12:45:02 »

въпроса е какво не ми се падна tease
бебе,сватба,здраве,любов,кариера,нова кола и нова къюа,късмет,учение и т.н. ....май само парата не ми се падна blush blush blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: януари 04, 2008, 13:53:47 »

Наде сладко ами че то тея късмети всичките са свързани с парички  tease
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 04, 2008, 14:13:54 »

blum е не всички,здравето и любовта,не са...ама аз си се радвам нищо,че не ми се падна парата pleasantry pleasantry pleasantry и ако само един се сбъдне пак ще съм доволна Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 04, 2008, 18:44:34 »

на мен късмета и нова къща
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines