Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 15:26:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЪДЕ МИСЛИМ ДА РАЖДАМЕ!?!  (Прочетена 128886 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 17, 2008, 10:34:17 »

Кажи какво по-точно те интересува give_rose
Там е хубавото че са направени нещата на пакети и до някъде излиза по-изгодно!!! good
Избор на лекуващ лекар 500 лв.

Pаждане в самостоятелна VIP зала 100 лв.

Раждане във вода 250 лв.

Раждане в присъствието на мъжа на 100 лв.

Болничен престой в самостоятелна VІР стая /за един леглоден/
75 лв.

Болничен престой във VІР стая с две легла /за един леглоден/
30 лв.

Болничен престой в самостоятелна VІР стая в отделение "Патологична бременност" /за един леглоден/
40 лв.

Престой във VІР апартамент /за един леглоден/
120.00 лв.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 17, 2008, 10:34:39 »

Леле вие ме шокирахте с тези цени ,наистина ли взимат толкова много  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Тук в Пловдив в тази частна клиника която ще раждам аз  Селена за нормално 580 като включва всичко и престоя,упойката и консумативите за майката и бебето ,а за секцио 890 лв.,
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 17, 2008, 10:35:26 »

Момичета Токуда е частна болница и могат да си слагат каквито си искат цени. Желаещите да раждат при тях са много, те сигурно не могат да смогнат и вдигат цените. Така броя на пациенти ще спадне но печалбата не.
Трябва да се сърдим и ядосваме на държавата където си плащаме осигуровки а нищо не получаваме  diablo.
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 17, 2008, 10:46:17 »

Малена, просто се подобряват някои неща в условията на работа, както и се внася нова апаратура за неонатологичното отделение. Покачването си има някакво обяснение, но не поради големия брой желаещи да раждат там, а и той всъщност не е  и толкова голям, т.к има мами, които предпочитат наложили се и изпитани клиники като Шейново и тнт. Само тези, на които им е за пътви път се лутат! Аз и при тези услиовия пак ще съм там, но въпросът е, че нещата не са съобразени с българските стандарти.
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 17, 2008, 11:48:48 »

Аз бях твърдо за Токуда ( че и познати имам там), нооо при тези условия много сериозно се замислям. Нямам нищо против да дам пари за по добрите условия, но си има граници. Само да доуточня, че не се знае още колко ще се вдигнат цените и не е сигурно, но като знам как стоят нещата в наща държава сигурно ще ги вдигнат. Аз вече се замислям и аз да ида да раждам в Пловдив funnytooth то при тези цени. Почвам от ново с огледите и не знам какво ще правиме  shok
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 17, 2008, 11:57:31 »

Малена, просто се подобряват някои неща в условията на работа, както и се внася нова апаратура за неонатологичното отделение. Покачването си има някакво обяснение, но не поради големия брой желаещи да раждат там, а и той всъщност не е  и толкова голям, т.к има мами, които предпочитат наложили се и изпитани клиники като Шейново и тнт. Само тези, на които им е за пътви път се лутат! Аз и при тези услиовия пак ще съм там, но въпросът е, че нещата не са съобразени с българските стандарти.

То е ясно за апаратурата, но ако нямат клиенти цените ще падат имат ли и се увеличават. Какъв български стандарт, та то е частна клиника, всеки работи за да печели максимално какво му пука дали ни е скъпо или не.
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 17, 2008, 13:18:50 »

Аз ще раждам в Поморие!Каката съм раждала там и сега лежах за задържане там,и пак там ще отида ако имам проблем или трягна да разждам!Чисто е,отношението е на,смея да твърдя ВИСОКО НИВО!Тва да те нагрубят,да те обидят,да не ти отговорят на въпросите или да не ти помогнат,за тях е нещо непознато!А и си разбират от работата!Никой не ми е искал пари за раждането на каката и сега като си направих устата да разбера нещо по въпроса се обърнаха и ме попитаха "Ти се опитваш да ме обидиш ли"-лекарят който ще ме изражда.Общо взето нямам думи! Bravo
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 17, 2008, 13:28:25 »

Не би ли трябвало кат оси се записал вече да не те засегне увеличението на цените нещо кат озаварено положение huhhuh.gif При това ако още не е прието....
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: април 21, 2008, 13:53:47 »

Един ден здраве и живот, като реши бебчо да се появи мисля да раждам в Селена. Там е и лекарят при когото ходих д-р Кръшков. Отношението е прекрасно и мисля, че има достатъчно отзиви за там.
Активен
virgin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 573


Вече съм мами на две малки мадами!


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 22, 2008, 10:24:47 »

Един ден здраве и живот, като реши бебчо да се появи мисля да раждам в Селена. Там е и лекарят при когото ходих д-р Кръшков. Отношението е прекрасно и мисля, че има достатъчно отзиви за там.
Д-р Кръшков е страхотен лекар! good Браво, направила си чудесен избор! Bravo Аз отначало исках той да ме изражда, но впоследствие нещата се развиха по друг начин и избрах д-р Матев, тъй като беше по-запознат с моя случай. Благодарности на него и целия екип! give_rose Но който лекар да избереш от Селена, няма да сбъркаш, защото там няма случайни.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 22, 2008, 12:07:45 »

Живот и здраве мисля да раждам без избиране на екипи и тем подобни...
Все пак да не би нашите майки и баби да са раждали като са си избирали това или онова ...
Това за мен са глезотийте на времето,както и да е ....
Естествено,че е най-важно да е здраво бебе,но парите не гарантират всичко да мине безпроблемно и безболезнено  pc-mainiak
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 07, 2008, 16:49:27 »

наистина в Токуда от 01.05 цените са двойни раждането е 1500 лв. без значение секцио или нормално, като се добави упойката и з дневния пакет за бебо точно 2 бона  crazy
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 07, 2008, 20:17:19 »

Момичета, какво да кажа и аз направо се ужасявам от цените, вместо да стимулират раждаемостта, то държавата направо се подиграва с нас. Плащаме си осигуровките, почти не ни се полага нищо, плащаме избори, защото иначе рискуваме да ни претупат, и когато идем на личен лекар не може да се доредим за направление от пенсионерите. Те пък между другото нон стоп са по болниците и само да знаете, че вечно са недоволни. Извинявам се за  Offtopic За цените в Токуда, наистина ще ги вдигнат, има страшно голям наплив, пък и е частна болница има право да си вдига цените, когато иска. Онзи ден една колежка ми каза, че всяка от нас я водят в някакъв район за раждане, и ако си отидеш в районната болница никой не може да те задължи да плащаш избор на екип. Но пък попадаш на дежурните и вече всеки сам си преценява за себе си. Само се чудя кога ще вдигнат цените и в Тина Киркова crazy, чух че щяло да бъде скоро pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 07, 2008, 20:36:55 »

И аз нямам думи с тея цени!!Утре ще питам моя доки /Тина Киркова/кога дали и с колко смятат да вдигат цените там и дали е за всички услуги или само за някои!!! *THUMBS*После ще пиша како съм научила!Едно е сигурно-аз 2 бона за раждане няма да мога да извадя та ако ще да съм в стерилна среда мъж ми да е денонощно до мен и да нямам грам болка повреме или след това!Вярно е че частниците са си частници и те си преценяват но хората сме хора и сме с различни финансови възможности и както се казва всяка жабка в нейното си гьолче!! good
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 07, 2008, 21:05:08 »

ох и в Щерев повишиха цената на раждането с 400лв и сега е 1800,но поне включва всичко  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines