Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 08, 2024, 04:52:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нещо ново,нещо старо,нещо на заем и нещо синичко  (Прочетена 139495 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 26, 2007, 09:09:21 »

Аз си мисля, че спокойно можеш да минеш без такива неща - аз първо не исках да спазвам тази традиция, но след като се оказа, че ще имам нещо старо и нещо на заем, реших, че не е лошо да си взема и нещо синьо!  tease Но не съм целяла да става така  pardon
Кърпичката защо да не става, но къде ще я сложиш? Сигурно в чантата?  Girl_sing
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 26, 2007, 09:12:16 »

Аз си мисля, че спокойно можеш да минеш без такива неща - аз първо не исках да спазвам тази традиция, но след като се оказа, че ще имам нещо старо и нещо на заем, реших, че не е лошо да си взема и нещо синьо!  tease Но не съм целяла да става така  pardon
Кърпичката защо да не става, но къде ще я сложиш? Сигурно в чантата?  Girl_sing
Миме аз много не си падам по традицийте тип Американски филм (да не обидя някой -лично менение) ама ми писна да го слушам това, също така искам букета и жартиера да си останат за спомен, а не да ходя да си ги "откупувам", така че благодаря за подкрепата -толкова ми трябваше  good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 30, 2007, 15:45:21 »

да, стига с тези - кое ка се правело....Всеки си го прави както му харесва и намира за удачно!
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #108 -: януари 28, 2008, 16:41:22 »

Вярно ли е ,че освем нещо ново,нещо старо,нещо на заем и нещо синичко, трябва да има и нещо откраднато?
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 28, 2008, 16:45:05 »

Аз знам,че младоженецът като дойде да взема булката,от неговите хора някой открадва нещо,което да даде на булката в новия й дом pardon
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 28, 2008, 17:07:49 »

Да така е. И аз не го знаех това, но приятелите ни бяха взели тайно нещо от нас, когато дойдоха с младоженеца да ме вземат и след сватбата ни го дадоха. Трябвало да си го вземем в новия ни дом.  pardon
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #111 -: април 12, 2008, 21:42:39 »

на мен старото ми беше годежния пръстен, на заем-фиби от една щастливо омъжена приятелка,синьото-лакирах си със син лак едната кукичка на презрамката на сутиена  blush  ,а пък мама ми върза червено конче в последния момент някъде по обувката
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 04, 2008, 12:51:39 »

И аз спазих тези неща.Нещо старо беше червилото ми,ново-роклята,синьо-бях си избрала жартиера със синичко и нещо назаем-едно малко парфюмче. smile Колкото до нещо открадното-нашите приятели се бяха погрижили за това(бяха откраднали саксийка с изкуственно цвете),което междудругото преди няколко дена  нашата писана счупи cray
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 28, 2008, 07:08:20 »

и нещо откраднато ли трябжа да има,незнаех..трябжа да питам кумувете ни мога ли да открадна нещто от тях и да го върна след сватбата:)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 28, 2008, 07:12:17 »

откраднато?  Oh my ...
защо така? това за първи път го чувам..  crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 28, 2008, 08:31:51 »

откраднато?  Oh my ...
защо така? това за първи път го чувам..  crazy
Откраднатото не е от теб, а има обичай когато те вземат от дома, някой от гостите да открадне нещо доколкото знам, но това е за темата Суеверия, поверия, обичаи good
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 28, 2008, 08:54:47 »

Аз също знам че някои от гостите или приятели на младоженеца "краде" нещо от дома на булката била съм на сватби и има приготвен буркан мед и казват да има сладък живота на младоженците като меда или нещо сувенирче незнам точно дали има значение какво да се открадне crazy
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #117 -: май 29, 2008, 10:58:07 »

и при мен нещо синъо ще бъде  жартиерът,нещо старо бижутата ми,само незнам още за нещо на заем,но предполагам че някоя приятелка ще ми измисли нещо Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 29, 2008, 20:13:03 »

Сега като се замисля не помня да съм имала нещо назаем!! *crazy*Ново-всичко по мен,старо-едни гащи стари си обух  8PЖените си купуват ново хубаво бельо а аз със възможно най-старите си гащенца се спретнах.Синьо имах по жартиера но назаем май нямах нищо!!Леля ми ми даде едно червило и една пудра малко да се пооправя в тоалетната и каза да ги държа в мен но аз май и ги върнах!
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юни 06, 2008, 12:48:11 »

ново-беше роклята ,обувките и цялото облекло,нещо старо-сутиена
нещо синьо-панделката в букета
нещо назаем-чантичката от сестра ми. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines