Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:57:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември на тиквите и на ретроградния звяр  (Прочетена 83817 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 07, 2019, 18:43:25 »

Аз заради това гледам да купувам неща с ластици отдолу - и на ръкавите (особено за пижами), и на панталоните. Свободно висящи ли са - хич не ги харесвам.  pardon

А аз целогодишно нося клинове - с поли и рокли отгоре. Памукът най-добре се понася от кожата ми.  girl_wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #76 -: ноември 07, 2019, 23:37:31 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Дам, усеща се свеж полъх, като се включат още другарчета  danceg

Аз също съм ЗА размяната, предполагам и Бубето ще се включи blush И без това има да показва подарък още от миналата размяна lol lol

Панде, ние живеем в София, моите родители са в Родопите до Пловдив, на котката са в Карнобат. Случвало се е за три дни да минем над 1000 км. Но въпреки това го правим. Казвала съм ви, че ние сме голям род. Много се събираме за празници и аз живея за тези моменти, обичам всичките си пъстри роднини  heart

Май няма какво друго да споделям, нещо този Меркурий почва да ми ги подрежда едни. Ще почна и аз да вярвам в него. А по принцип съм на мото: Дреме ми на Меркурийя lol lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 08, 2019, 08:17:05 »

Добро утро, как сте?

Харесва ми на Мери ми слогана Дреме ми на Меркурия, и аз така се опитвам да го карам.

Аз днес ще се разходя малко по улиците и обещах на детето да го взема на обед от градина.Викам си петък е, айде от мен да мине smile

Кажете какви подаръци ще взимате за роднините?За децата?Аз вече съм в шах с пешката.Не знам какво да измисля.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #78 -: ноември 08, 2019, 09:56:18 »

изобщо не съм ги мислила подаръците. Звяр има вече и за следващата година желания. Иска : Голям автобус, малък автобус, голям тролей,малък тролей и трамвай  :angry:автобуси ще намеря, ама тези тролеи и трамваи не знам...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 08, 2019, 11:23:27 »

Здравейте smile

Булче, Dickie toys имат трамваи, може и тролеи да имат.

На Бамбук вече му купихме от Лидл https://www.lidl.de/de/playtive-junior-xxl-holzbahnhofset/p312821

За сега на друг няма да купувам smile

Днес е студено и ще водя нашите на мол май.


Аз с клинове на ходя lol Срам ме е  blush Основно с дрехи за планински преходи май се водят. Много са удобни smile
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #80 -: ноември 08, 2019, 11:26:42 »

Панде, мерси, ще погледна, проблема са ми тролеите, той влакове има, има почти целия сет от Лидл и строи ежедневно с баща му .

Имаме си бебееее! Честито да ни е!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 08, 2019, 13:14:23 »

Здрасти!
Значи, се събираме към 5 човека за размяна, ми айде да действаме! Свекърва, Али, изчезналото Миме няма ли да се включите?
Много хубаво като мине някой и поосвежи темата, минавайте по-честичко.
За Коледа, Ники си е поръчал кухня, та ще дебна лидълските и този път не ми пука кой какви полови възгледи има, ще му взема /ако се докопам/. За Имения ден сигурно още някое влакче от лидл, че много си ги харесва /аз ги мразя, навсякъде са тия части, ама.../. За роднините календари с Ники  lol lol и може още някоя дреболия да им измисля.
Нямам търпение да свърши деня и да ходя на театър, след малко като поприключим ще обърна стаята на салон и ще ме къдрят.
Да е живо и здраво, новото попълнение в семейството на Фери!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #82 -: ноември 08, 2019, 14:04:55 »

Брей! По Коледа се случвали чудеса! Виви, Киви, а сега и Менианте give_rose
Аз за размяна не знам как ще съм. Всеки следващ ден ми е по-неясен. blush
За децата от края на октомври съм се засилила да купувам подаръци. Не за моите деца, за тези на близките говоря. За моите много ми се искаше да вземем новата икейска кухня, ама май ще изчакаме. Много золуми взеха да правят по стените и то без да искат. На Кокона нищо чудно да й вземем ролери, че кънките й омаляха. На Дребния тепърва ще го мислим. Кокона получи интересна настолна игра за рождения ден, на която може и сама да играе - https://www.game.store.bg/p239970/imalo-edno-vreme-semejna-obrazovatelna-igra.html Имаше и още една, която тепърва разучаваме https://comsed.net/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0-%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%8A%D1%82%D0%B5%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0%B0 Иначе играе много с такова куфарче (една шепа е) https://www.hippoland.net/shopkins-lil-secrets-s1-tayno-shkafche-56870 Аз за първи път виждах такова, а тя не е от играещите с играчки. И Лего тепърва набира интерес при нас.
На 4-5 опит съм да публикувам tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #83 -: ноември 08, 2019, 15:27:33 »

Привет!
Тази година подаръците за възрастните ще са семейни, и за приятелите, и за роднините. За нас съм поръчала принтер /за четвърти път, белким ни огрее да купим или да ни подарят/, ванилия на шушулки, шафран и гранули омега мазнини. Ние ще подаряваме чанти за пазаруване /аз ще ги шия/, кърпи за завиване на хранителни продукти за пикник /все ми се правят на еко пазители/, дървено  плато за сирена и набор ножове за сирена. За приятелите ще са само чанти и кърпи, съответно с нещо за ядене и пиене вътре. Племенникът ми е проблем, защото е презадоволен с дрехи, играчки, пособия и техники, книги не чете, омръзна му да готви, хобита няма, пари също не иска, дават му достатъчно...  crazy Чужбинските госпожици може да ги огрее с някоя кукленска тематична дреха, имам платове за покривки под елхата, дано получа вдъхновение smile.
За синовете има по една книга за Пловдив, за снахата нямам още виждане за нещо допълнително към споменатите чанти и комплекти.  
Нямам намерение да влизам в разходи, ремонтите ми са достатъчни. Да мине утре поменът на майка ми и почвам да правя списък какво ще се готви през двете седмици, когато децата ще са тук, да не го мисля после ден за ден.
Малките кукли ги знам от внучката на покойната ми приятелка, някаква мода са, хубаво, че поне не са скъпи.  good
Преди три години бях абонирала племенника за мисиите на  https://bg.rpplane.com/ , там има много полезни неща за родители, които искат да играят с децата си, а сега получавам ежеседмично списание, което мога да ви препратя, ако някой се интересува. Безплатно е, дава много образователни линкове за деца от 4 до 10 години. Ще трябва да попитам брат ми дали ще е полезно да подаря абонамент за "аз уча", разработени уроци и тестове за ученици от 1ви до 12ти клас.  crazy Според мен това са все хубави подаръци, ама за получателите и родителите им, знам ли crazy
Хубав следобед, тук пак грейна слънце след дъжда.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 08, 2019, 15:58:45 »

Привет!

И аз съм "за" за расмяната на коледни подаръци smile Ох, Мери, така ли стана, че забравих да споделя тук прекрасния ти подарък от миналата Коледа? Аз нали качвах нещо във фейсбук и сигурно съм изумила. Извинявай, ще взема да се похваля тази година  Wink

Хубави идеи сте намислили за подаръци. Аз, както вече ви се оплаках, не знам какво да взимам. Може би ще мисля и някакви варианти с подаряване на преживяване. Екскурзия, например, но това пък е обвързващо с определени дати...

Отвикнала съм да уча с цел изпит, а трябва да се стегна, защото имам три седмици до докторанския ми минимум.

И като говорим за Меркурий, ето ви една програма за 11 февруари https://www.uni-sofia.bg/index.php/novini/kalendar/pasazh_na_merkurij_pred_sl_nceto_na_11_noemvri_2019_g

Какво е това време обаче, бях по тениска навън преди малко, че чак и жега ми стана!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 10, 2019, 19:21:21 »

Аз хич не се оплаквам от времето. Вчера и днес разтребвах едни боклуци от тавана (чужди боклуци, зарязали са си ги в коридора, та не можеше да стигнем до нашето помещение  beating ), та си бях по къс ръкав и сандали, че даже се и изпотих.  blush

За подаръци нищо не съм мислила все още - нито за децата, нито за някой друг. Но за децата ще чакам намаленията на Хиполенд и Комсед покрай черния петък, та имам време дотогава да измисля нещо...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 11, 2019, 08:33:52 »

Добрютро, как сте?Аз уж почивах тия два дни.В събота бях на Мини академия за родители и беше мноого хубаво.Имаше много кътове за големите деца и Моника почти не и видях очите, а аз на спокойствие си слушах лекциите.Обаче се натоварих и вчера беше отмъщението на близначките!Корема ми беше като бойно поле.
Днес имам да готвя една леща, да отида до магазина и да платя сметките.АКо имам желание ще започна да подреждам скрина, ама не знам дали ще ми дойде музата.И цветята си трябва да оправя да не вземат да измръзнат че тия дни го дават нощем по-хладничко да е.

Айде хубав ви ден от мен!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 11, 2019, 13:05:00 »

Добър ден!
Супер се събираме за размяна, има ли желаещ да организира? Свекърва, ти вече си измислила подаръце, я направо се включвай и тук с една торбичка  Wink blum
В петък театъра беше върхът, много хубава постановка и чудесна игра. Смяхме се от началото до края. Събота и неделя ходихме за риба, бях по бюстие по едно време, а вечерта малко срещи с приятели уж да мислим нещо за НГ, ама не ми се организира за много хора, а и вече имам планове за ски в много тесен кръг. Тази събота ни е коледната сесия с Ники, дано да е в настроение шефа.
Желая ви лека и успешна седмица!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #88 -: ноември 11, 2019, 13:36:33 »

И при нас тече трескава подготовка за коледни снимки. По ясли и градини са напускали оферти за календари и всички ходят безпричинно красиви. Wink На мен дълги фотосесии на дадена тема май са ми досадни. Ще направим пак една обща снимка, една на децата и стига толкова pardon Така си правя декорация по секцията като слагам снимките от различни години. Не ми трябват 100 броя еднотипни, за да пълнят компютъра. Няколко години подред искам да взема още един комплект топки за елха, че нашите ми омръзнаха. От Метро си бях харесала преди време в ментово зелено. Всяка година обаче нещо се разминава. Може тази да ме "огрее".
Иначе планове за Нова година - никакви sad Надявам се да се съберем с приятели. То е ясно, че на заведение няма как да стане, защото бабите ни са социално контактни.
Чакам и аз черните петъци. Дотогава мисля подаръците, за да не се лутам хаотично. Естествено най-трудно е за племеника. Миналата година случайно намерих дрон за смешна сума и бързо го измислих.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #89 -: ноември 11, 2019, 16:50:05 »

Честито да ни е бебето! Хубаво начало на седмицата имаме  tease
Коледните подаръци и празници напоследък ме стресират. Къщите са масово затрупани с вещи, за да се поддържа порядък трябва редовно да се изхвърля. Много се напрягам с тоновете играчки, които се купуват за щяло и нещяло, а някога беше напълно приемливо да отидеш на гости и да занесеш само плодове на децата, че дори и малка шоколадова фигурка - дядо Мраз примерно( за тези времена говоря). След като теглих чертата на миналата Коледа няколко торби заминаха директно в кофата за рециклиране.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines