Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:48:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2019  (Прочетена 76798 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #60 -: август 15, 2019, 11:23:47 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Може ли някой да ми обясни стратегия за справяне с фиктивните болнични и отсъствията angry angry Ей, няма оправия и това си е. А за производство на поточна линия това е бич. Днес имахме среща с външен консултант да ходи на място. Честно казано не искам да имам негативно мислене към определени служители, ама си го просят много жестоко. Винаги съм се старала да съм положителна, обаче ще вадя тоягата, като се глезят само с моркови  beating beating beating

И днес сме си вкъщи и утре фърфюю пак на път. Мислих си, че е мага яко да пътуваме, да наблъскам графика ни с активности. Остарявам, дами, и това си е. Колкото и да не си го признавам, това вече повече ме изморява, а не както преди да ме зарежда и държи жива Girl_hide Girl_hide Ще мина на вариант пътуване веднъж месечно и три седмици да си седя на г*за. Сега съм решила да ходя да плувам, ако някой има опит със Софийските басейни, да споделя girl_wink Трябва да измисля нещо хем да се движа, хем да изкарвам стреса седмично. Плюс съм си решила няколко пъти в годината дълги женски уикенди danceg danceg

Маги, така и не разбрах какво точно работиш в държавната сфера, но на тема държавна администрация и щат мога да напиша дисертация. Просто тепърва си от другата страна. Мечтая си да дойде правителство, което има волята да модернизира администрацията, да може една голяма част от услугите да са електронни. Защото в момента тези, които обслужват граждани на гише, са в пъти по-малко от всичките му там нива експерти, директори на дирекции и т.н. И общо взето нещата са като в частния сектор вождове много, индианци - няма pardon
Ти сега гледай да не се раздаваш много, имаш си други приоритети girl_wink

Аз вече започнах да си мисля какво наистина ми е важно на мен като личност в личен и професионален план, да си призная честно размножаването ми не е от първите стъпала. Знам, че звучи много анти естествения ход на нещата, обаче наистина искам да знам какво от мен искам да дам на друго същество. Продължавам да вървя по своя път да видя къде ще ме заведе...

Хубав ден и много скука за креативност, специално за свекс  girl_wink
« Последна редакция: август 15, 2019, 11:28:04 от marry_me » Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #61 -: август 15, 2019, 11:30:50 »

Цитат
Може ли някой да ми обясни стратегия за справяне с фиктивните болнични и отсъствията angry angry Ей, няма оправия и това си е. А за производство на поточна линия това е бич. Днес имахме среща с външен консултант да ходи на място. Честно казано не искам да имам негативно мислене към определени служители, ама си го просят много жестоко. Винаги съм се старала да съм положителна, обаче ще вадя тоягата, като се глезят само с моркови  beating beating beating

няма за съжаление, единствено на прекаляващите им се пуска проверка от НОИ, малко стряска и тях и лекаря , но не се впрягат много. Ужасно е за всички това положение, много се злоупотребява, лекарите ги раздават като ученически бележки... ей до сега смятахме, 15% на месец в болнични...
Цитат
Аз вече започнах да си мисля какво наистина ми е важно на мен като личност в личен и професионален план, да си призная честно размножаването ми не е от първите стъпала. Знам, че звучи много анти естествения ход на нещата, обаче наистина искам да знам какво от мен искам да дам на друго същество. Продължавам да вървя по своя път да видя къде ще ме заведе...

Половинът как приема това разсъждение?

И ние този месец всичко сме запълнили, впрегнахме се доста амааа!

Честит имен ден на всички които празнуват днес!


Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #62 -: август 15, 2019, 11:44:19 »

 girl_impossible girl_impossible girl_impossible Леле, колко съм смотана Girl_hide Girl_hide Вярно, че днес е празник.

Честит празник на всички празнуващи, да сте живи и здрави, животът да ви води по хубави пътища kiss2

То пише, че и Ратуй е рожденичка, ама така ли е blush Че нямам ФБ да ме подсеща blush blush Това ми липсва най-много от ФБ  pardon

Преди години бяхме пуснали на едното джипи Медицински одит на проверка, нищо! Просто системата е толкова порочна, държавата също няма контрол, затова първите 3 дни ги е оставила на бизнеса, да се бори той. Ама ще ме прощават, но като плаща бизнеса на държавата фонд "Времена неработоспособност", държавата срещу тези пари дължи на бизнеса контрол beating

Половинката така му се отвори глътка да живее, че вече прави планове за екскурзиите ни за догодина. Аз му викам добре де, ако съм бременна, ако имаме дете. Той ми вика, ми ако нямаме lol Та сещай се lol От суеверие разправя, че искал деца, ама при него е на теория. Като се замисли за грижи и за разваляне на собствения му комфорт, рязко започва да говори как има време и къде му се ходи. Аз поне съм честна пред себе си и си го признавам, той внимава с изказванията, ама е баш на моето мнение lol lol lol

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #63 -: август 15, 2019, 12:59:10 »

Честит празник на всички празнуващи! Включително и Рат heart Нея я помня без ФБ или форум да ми напомня. Съседката е Величка, ама пак днес има рожден ден.
Мери ми, имаме двойка приятели баш като вас Wink Тя се отдаде на работа и уикенди по женски, той завъртя бизнес, пък и на майка си преди това също, та и него наглежда. Стига човек да е в хармония със себе си - Ок. Аз не мисля, че отстрани някой трябва да дава наклон. Казвала съм - кумът ни беше готов да е баща, кумата - не. Детето им тепърва ще страда от липса на достатъчно внимание от страна на майка си huhhuh.gif Надявам се да се обърнат нещата.
Що се отнася до пътуванията - сигурна съм, че е период lol Колкото и да не слагам хората под общ знаменател, зодиакално ни е вкарано движението като необходимост. Ще намериш ново темпо на движение и нови дестинации и после ще си говорим кой остарява lol
Моят половин тепърва се учи да пътува. Само това ме изморява, защото трябва малко ръчкане от моя страна. Ама кво да го направя?! С техните са ходили 100 години на Поморие на бунгала на техни роднини. Не са бръмчали от Резово до Албена като мен. На планина - пак на едно и също място на палатки 200 години подред pardon Покрай старата работа беше обиколил страната, ама освен родни пътища и хотели друго не е виждал. Последно време взе да отворя очи за природни и исторически забележителности. Слуша кой къде е ходил и тайно му се прокрадва идеята, че не е лошо и ние да ходим. Та пускам му идеи, за да реши, че сам го е измислил blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #64 -: август 15, 2019, 17:14:16 »

Живи и здрави да са всички с прекрасното име Мария и производните му heart heart heart
На Рат и на съседката Величка, също честито smile
Имаше пак някакво гадно пълнолуние вчера, дето предвещаваше семейни караници. Хем го знаех и си броях до десет и обратно и пак се поддадох да ме ядоса Родният.  diablo Почвам да произвеждам и продавам антибиотици, хич и не му седи на дневен ред задачата с ремонта на хола заради мухъла. Виси и фурната какво ще я правим, нова ли ще се купува, или тази ще я внесем в кухнята за сметка на един шкаф, че ми омръзна да се блъскам в сушилнята на терасата. Пълна тишина и бездействие, ако може да му се размине някак. Чакахме Меркурия до първи август, дойде и си отиде НИ, минаха 9- те месеца на майка ми, сега и Богородица мина, освен за Коледа да се надам angry. Обикновено мълчи и кима с глава и чака по началнически да мине бурята, ама този път има неблагоразумието да ме нападне на друга тема и си го получи в четворен размер. И на мен не ми се размина да не мога да мигна цяла нощ и изглеждам ужасно баш на празника. Честитих на снахата само с глас, без камера, че да не се радва и надява да се гътна скоро funnytooth като ме види. Да видите ама как уважително днес ми мънка като щипана мома... Двама майстори доведе да оправят покрива. Ако не започне в понеделник ремонта и не си вземе отпуска за целта, само да не ме е срам от съседите, такъв скандал го чака, чак не ми се мисли Wink То няма с какво да го сплаши човек, щото нито мога да го изгоня, нито аз да си взема чукалата и да забегна, пък и от секс да го лиша, най- много да се зарадва blush. Хаха, на стари години липсват възможности pardon
Няма да ходя до Холандия, НИ2 ще може да излезе в отпуска и ще си идва за импланта в края на август  и после през септември за да се включи към приятелски кръг за екскурзия в Грузия. Доста съм притеснена, защото няма да е организирано чрез фирма, а ще взимат коли под наем и ще обикалят по чукари и малки градчета. И в Америка няма да ходя, НИ1 си купили билети за Коледа насам, та няма как да ме вместят в графика си на тяхна територия. Ей, разчекнаха се, сякаш пирони имат в г..за и не могат да стоят на едно място. За Нова Година братята ми спрягат Перу, ама ми е рано да го мисля и това.
Миленка, благодаря за пожеланието за скука за вдъхновение, точно от това имам нужда, че и аз съм запълнила тефтера с планове какво и как, ама не искам и да го поглеждам.
Не зная аз кой кога и дали изобщо ще се размножава, само се притеснявам да не подведат повсеместно мъжете под ножа за вазектомия, че нещо на мода излезе в последно време.  nea
Булка, ти да не рева заради Прислужницата? Гледам снахата и тя има пост във ФБ и рони сълзи по повод последния епизод Wink
Аз така и не догледах Игрите на тронове, Големите малки лъжи тотално ме разочарова с новия сезон, Прислужницата го дава толкова пресилено в борбата за женски свободи и да накаже мъжете, че чак ми е смешно на моменти. Нямам какво да гледам в последно време и минах на телевизия, на БНТ, да въздишам по Рая на жените blush
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #65 -: август 15, 2019, 17:50:16 »

Али, аз остарявам бавно и славно Girl_hide Усещам се различно, не е, както бях преди, тялото ми се възстановява по-бавно, не съм вече толкова ентусиазирана на г*з път да види girl_wink Преди само някой да каже, че тръгва по работа на някъде, и скачах веднага да се разходя с него. Сега не бих го направила.

Свекърва, поведението на Родния си е скандално от всякъде. Заплашване със завеждане на екскурзия до екзотична дестинация дали не би го мотивирала. Или правим ремонт, или парите за екскурзия до Индия примерно (Индия е дестинацията, която за мен е равна на наказание)  beating beating beating С Перу не го плаши, едни семейни приятели живеят там, хубаво е girl_wink За НИ2 и Грузия не се притеснявай. Един колега и жена му ходиха двамата да катерат чукари, неорганизирано, само двамата. Казаха, че е една от дестинациите, на която биха се върнали. А тези са били на пет континента girl_wink Много им беше харесало, казаха, че не са се чувствали нещо заплашени или да има престъпност. Виж на Копакабана ги обраха с картечница, 13 годишно, дрогирано... За вазектомията сакън недей girl_impossible girl_impossible girl_impossible Аз този мъж мисля да го ползвам по предназначение, макар че не знам точно кога lol lol lol Ти вземи кажи по твое време взимаха ли си служителите по селата фиктивни болнички - 2/3/5 дни "Общо заболяване" diablo diablo diablo И какво ги правихте? Ей, преди малко видях болничен за цистит 5 дни  girl_impossible И си викам, Миленке, виж хората колко добре са си го измислили, а ти се чудиш как 20 дни отпуск не ти стигат lol lol lol А още по-комичното беше 2 дни за "Възпаление на горни дихателни пътища".
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: август 15, 2019, 18:40:48 »

Ей, Миленка, тези познати дали са писали някъде за Грузия? Като слушах как търсят пътища дето ту са в Грузия, ту извън Грузия, или изчезват в нищото, какви са цените на коли под наем, къде ще ядат, направо... Хората обикновено споделят и е много полезно да вървиш по утъпкан път. Организирано е много модерна дестинация и все са със супер впечатления, но за мен притесненията са, че са в същия батак на Прехода по отношение на туризъм като нас. blush
Хехе, как ще го сплашиш за екскурзия с негови пари, ако иска ще ги даде, с топ не можеш да го помръднеш pardon Wink Като ти казвам, че няма с какво, вервай ми. smile А, сетих се - ще му намаля шрифта на екрана на лаптопа, посмъртно не може да го оправи сам funnytooth Не че няма да го замъкне в офиса, ама поне ще го е срам и ще загуби един ден в безпросветност за новините.
Мен НИ-тата ме стряскат с Перу за Нова Година, че там по върхарите без подготовка и аклиматизация не става, да не говорим, че и екипировка нямат. Значи, октомври са във Финландия по роднински и се надявам да не им хареса съжителството /за чувствата на снахата ми е ясно отдавна/, та имам надежда да отпадне като цел Wink.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 15, 2019, 20:41:35 »

Маци, за цистит, само за реален имам представа- наистина дава пет дни на майка. Но при пикане на кръв, мисля че е ок.
За горни дихателни пътища- от личен опит знам че дават три дни в поликлиниката ни. Говоря за реални заболявания обаче.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #68 -: август 16, 2019, 07:42:04 »

Привет в новия ден!
Да кажа и аз нещо по повод на болничните - няма спасение  smile. Фалшивите болнични листове са по- изпипани от редовните, с топ не могат да се мръднат. Единствено с предизвикана проверка да се направи мръсно на лекарите и да се забавят изплащанията, но това всеки си го е планирал. Даже приказката е "ще си пусна болничен", все едно си пускат отпуска.
По селата заплатите на продавачките са вързани с оборота и само когато имат да копат домати в градината си позволяват "да се разболеят". Масово обаче са трудоустроени, над 80% от тях в последните години работят и след пенсия, та целта е да хванат някой друг лев.
Освен това селата обезлюдяват, даже през лятото няма хора, дори деца не пращат при баба и дядо. При мъжа ми минават на разносна търговия със специално оборудвани бусове, два пъти в седмицата. Магазините ги ползват за склад на дълготрайни продукти, продава шофьорът на буса, като касовият апарат е с него. Използваха го досега за по- труднодостъпните населени места, но се оказва ефективно и за големи и близки до Пловдив, защото пък там хората пазаруват от големите вериги, на път за вкъщи.
По тези причини назначават предимно мъже на средна възраст, а те не са толкова мераклии за "боледуване" и бачкат за пари.
Когато има обаче болнични в производството е кошмар. В Кока- Кола имахме договор с поликлиника за безплатни прегледи и много строги профилактични, та някак ги лъжехме да ходят там и за болнични, а не при ДП- то. Естествено, с докторята държахме връзка, хранехме ги и ги пояхме и почти успявахме да държим допустимо ниво на отсъствия.
В "Гагарин" пък имахме много сериозна фирма по Трудова медицина, знаеше се кои са личните лекари, кои са наистина хронично болни и кои "отпускарски" и направо им се дишаше във врата с разговори относно лечение и оплаквания. Щото като те разпита медицинско лице какво ти е било, какви лекарства си пил, къде си ги купил, много вероятно е да те хване в крачка и следващия път ще те е срам да лъжеш. Хаха, въпреки това една загубенячка се върна с тен от болнични и се фукаше с разлика от банския, ама тя пък беше с диагноза гнойна ангина и зяпала срещу слънцето да си пече налепите. Едно младо докторче идваше тогава в завода, пусна клюката и всички я вдигнаха на балон и я спукаха от подигравки, та втори път не посмя да се възползва.
Друго, което сме правили при съмнение е било да се свързваме с "болните", да ги питаме как са, що са, можем ли да помогнем Wink, подхвърляхме разни въпросчета на уж по- близките им служебни приятели и в някои случаи цъфваха истини. Бе, в общи линии психологически тормоз от вид лицемерна загриженост най помага.  pardon Ако пък не- търси им се цаката с административни наказания и сплашване от уволнение.
Хайде, хубав ден и после почивни идват good Аз съм с майстори и май ще къртим, та ме чака раздигане на багаж в хола. angry
« Последна редакция: август 16, 2019, 07:48:00 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 16, 2019, 07:51:07 »

Привет!На първата ми държавна работа изпаднах в шок, когато народа си взе болничен, за да копае царевицата.Аз и до ден днешен взимам само когато е наложително.Ходила съм болна много пъти.Фиктивен съм си взимала само преди ин витро процедура, защото иначе ми заминава отпуската с това пътуване и не мога да почивам, но пък после си го отработвах събота и неделя.
Има си хора и хора.По шивашките фирми тук чувам, че са проблем болничните, но то си е до човек и рано или късно му намират цаката.При нас в Плевен даже е зле, защото работодателя не иска да плаща 3-те дни и съответно не ти ги плаща и ти увисваш.Ако се разболее детето и ти дадат 3 дни, то човек намира варианти, но не си взима болничен.Аз лично съм виждала водени болни деца в производствени бази, само и само да не се ползва болничен.Много е важно за кой регион става на въпрос.
Колкото до селата свекърва е права.Фирмата където работи моя мъж, не могат да намерят техници(пенсионери), на половин щат, които да дават дежурства в няколко села.Работа няма постоянно, само при аварии, но взимаш половин заплата.Може цял месец нищо да не правиш и пак да вземеш заплата.Просто няма хора.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #70 -: август 16, 2019, 08:26:08 »

Добро утро

Доклатихме го до петък!

Свекс, работят ти заплахите бре, и моите също, просто отнема време, ще каже човек не си свикнала вече  Girl_hide

Не плаках, ама ми се насълзиха очите на края. Пусто винаги попадам на спойлери и знам какво ще се случи, много се напрегнах. Този сезон беше зле, много хора са разочаровани, но истината е че епзиода с ареста и последния епизод бяха добри

Нищо не може да заплаши с болничните. ОВИ как ще го оспориш че не го е имало?Даже лекаря не може да разбере и прецени дали някой е болен или не, не пък пост фактум. Едно момче от нашите отиде да работи за Емиратите, взел си фалшив болничен да се прибере, само че там по закон им правят проверки, та отишли да го проверяват, и го няма, разминало му се само с предупреждение. Просто това е източване на пари и трябва да е наказуемо, ама не е. И като работиш в градове с по 2-3% безработица търпиш всичко.

Маги, как така отказва да плаща? Ох, понякога имам чувството че сме прекалено изрядни... ей сега го мъдрим с квотите за лицата с трайни увреждания, супер сложно...

Мери ми, вие май сте си в някакъв преходен период, поживейте си малко, няма лошо. Дете със сигурност трябва да е желано и от двамата, защото после дава отражение на брака  blush

Хайде лек петък smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 16, 2019, 10:08:35 »

Булка, пишат във фиша болничен, но намаляват заплатата със сумата за болничен, като измислят някаква причина.Това е масово в малките градове.Тъпото е, че хем нямат работници, хем правят така, че да ги ощетяват.На моя мъж във фирмата отказаха да им плащат командировъчните за последния ден от командировката, защото тогава се прибирали и не спели там!Те им плащат 20 лв, колкото е по закон, ни лев повече, и последния ден не искат да го плащат, а по закон той се плаща но не 20 лв, а 10 май(да не излъжа).Накрая всички работници отказаха да ходят командировъчни, защото реално заплатата им е по-ниска с комадировъчните, тъй като разходите им се увеличават.Ей такива дребни тарикътлъци прилагат местните работодатели.Което е обидно за работника, който иска да се развива и гледа да работи наистина.Знаеш много добре като човек ръководещ много хора, че мислещите и можещите се отличават веднаг, и с правилен стимул може да извлечеш много от тях.Тук обаче в дивата провинция никой не мисли за тре, шефовете искат нова кола днес на мига, или почивка някъде си или къща в еди кой си квартал.Абе тъпа работа е тук!

Мразя града и хората живеещи в него от години, просто ще изчакам дребната да порасне и да реши къде иска да ходи, но няма да я адмирирам да стои тук!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #72 -: август 16, 2019, 10:18:24 »

Маги, това правят, защото не знаят колко пари губят после с тези спестени 10 лв.

Аз много пъти забравям да си пусна командировъчни, и ме гонят да ми ги изплащат, 10 лв е, да, но не искат да ги спестяват, просто знаят какво отражение могат да имат едни спестени 10 лв. Да наемеш, обучиш и да имаш човек който ще е напълно продуктивен струва много пари, ама те не мислят в тази посока...
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #73 -: август 16, 2019, 10:44:37 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Забравих да уточня болните от общо заболяване 2 дни са четвъртък и петък, 3 дни - сряда-петък, цистит - понеделник-петък. Добре бе, ма*ка му, как пък не бяха вторник и сряда примерно, сряда и четвъртък, как пък нямат един почивен ден включен в болничния.  diablo diablo diablo

В 13:00 отиваме в Медицински одит и да ви кажа честно грам не ги съжалявам, че ще ги проверят. Като злоупотребяват, да си носят последствията beating

Маги, вярвай ми те не си отработват дните, нито нещо да са се раздали повече, че да компенсират diablo Освен това едни и същи хора я правят тази магария. Изкарахме статистика човек по човек от 1-ви януари насам.

Тези въпросните от началото на годината до сега са получили неправомерно от нас 5 цифрена сума за болнични първите три дни.

Ей, хора, бясна съм diablo beating Аз ли съм по-тъпа от тях или се мислят за големи тарикати. Ще има стената на срама, другата седмица пътувам към фабриката и ще има поименно съобщаване да се червят. Като гледам никой от тях не се е притеснил аз как съм, че не мога да спя дали ще си спазим сроковете за поръчките. Че от сега мисля как да подходя към клиентите и какви отстъпки ще им даваме. А тези пари някой ще ми ги върне ли в бюджета?

Като пиша пост 15 часа е така lol

Дами, само да кажа, че въпросните не са от добрите ни служители. Освен това ние имаме система за бонуси. Най-добрите ни взимат по над 70 лв. бонус + коефицент за увеличаване на заработката, всеки месец. Годишни бонуси, бонуси за празници, преквалификации, абе явно морковите им дойдоха в повече и ще вадя тоягата. Ами не ми е проблем да го кажа ама имаме шивачки, които чисто взимат 4 цифрени суми, някой взимат колкото административни служители в офиса в София. Тези, които са съвестни и си работят, са толкова добре, че даже и ни благодарят, като ги хвалим, че забелязваме усилията им. Ние се водим технологично скъпо производство и затова заплатите са по-високи в сравнение с бранша ни. Ох, много ми е кипнало ла*ното...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 16, 2019, 10:56:15 »

Мери, вие сте коректно предприятие и е разбираемо всичко, аз говоря за другата страна на монетата.Има ги и двата полюса.Тук също има много търтеи.Само едно ще кажа, от както забременях всеки втори ме пита кога ще излизам болничен и защо не почивам.Рискова бременност се водя, но щом съм добре и нямам лекарски показания ще работя до края.Надявам се това да се оцени!Моя мъж също оставаше след работно време, ходеше по аварии, но след последните изцепки взе много да преценява дали си заслужава да се раздава.А във фирмата са много малко хората които разбират от това което той прави и наистина не разбирам Умните им глави какво мислят!Ако мислят въобще.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines