Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:28:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2019  (Прочетена 76797 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 13, 2019, 08:22:55 »

Еми, гоблена има още 5 бода, чакам да стане хладно да го дооправя и го рамкирам и слагам в стаята на Моника.Бях решила, че като го ушия ще имам бебе, е получи се!

Аз помощ приемам всякаква, майка ме извика да ядем в тях-съгласна, свеки реши да изглади на Моника дрехите-съгласна!

Свекърва, чудя ти се на ентусиазма в тая жега.Аз само пуфтя и гледам къде да полегна.Даже почнах да шия ама ми става топло и го зарязах.

Али, твоята енергия не знам от къде извира.

Мери ми, направо ти завидях за почивката.Искам да не виждам никой и аз ако може за няколко дни!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 13, 2019, 09:53:22 »

Маги, много се радвам че вярата ни и надеждата са ни били общи! Бях сигурна, не знам защо.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #47 -: август 13, 2019, 12:49:37 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Я да ви разсмея малко

https://youtu.be/haL14Ec9Spk

Али има някакво перпето мобиле в нея, и аз се чудя на този неизчерпаем източник на енергия. blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: август 13, 2019, 13:05:36 »

Миленка, ще падна с това гългълю funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Ама то както е тръгнало да няма мераклии за учители и при нас, кой знае на какви простотии ще учат децата. Хаха, моята учителка в началното училище казваше солфетка, вместо салфетка и боядишам, вместо боядисам, а аз и до ден днешен се замислям кое е правилното, така ми се е набило в главата нейното. blush Wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #49 -: август 13, 2019, 14:18:35 »

На мен любимото ми е кноулеге lol lol  girl_impossible girl_impossible Което се произнася нолидж lol lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #50 -: август 13, 2019, 14:40:31 »

А, това лято ми е малко антиенергично в сравнение с предходните. Като цяло съм изморена. Да се чудиш от какво! Малко го карам ден за ден и откровено ме домързява за елементарни неща, докато вече няма накъде и си ги свършвам.
Чакат ме още 3 кашона дивотии и ги мисля кога да им намеря място. Затрила към си някъде кутията с конците. Дано изскочи! Имам почти готови две поли, та ще търся ципове. И още в проект няколко рокли и блузи. Като ми е идвало вдъхновение, съм си записала на листче от кой плат какъв модел ще е. Сега стоят в шкафа. И техният ред ще дойде, но не съм сигурна, че точно този месец ще бъде. Кокона не млъква! Направо по обяд главата ми е четворна! ...и се разпльосквам безцелно на дивана. После нещо започва да ме гложди, та хващам я книга, я да пооправя нещо из нас. pardon
Мери ми, за лазерната ме е яд, защото апаратът в салона е хубав. Хванех ли се с първа процедура, щях да си платя другите, а сега го отлагам като неприоритетен разход. При мен на подмишниците има контраст кожа-косъм и вярвам, че ще стане лесно. На краката например почти нямам косми, а е мъх. Там едва ли някога бих дала пари за процедура. Бръмвам с епилатора един път в месеца и за пет минути съм готова.
И аз не отказвам помощ тип да ти просна прането, да ти изгладя, да сготвя (дори да е нещо с лучесто за мъжо и децата пак ми е помощ).
По-късно ще гледам клипчето Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #51 -: август 13, 2019, 15:37:43 »

гулугулЮ беше голям хит в офиса по едно време  lol

Мале Али, как то завиждам за краката! егаси кефа! Аз от сумати време се каня за тази лазерна и изпуснах момента, нали не трябва на слънце да си се излагал, до офиса има няколко, не ми е за парите а време нямам. Иначе съм им перфектен кандидат, бяла кожа, черни косми, ужасно е , защото всяко косъмче си личи.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #52 -: август 13, 2019, 16:03:58 »

Булче, лазерната е секунди. Апаратът е най-важен. Мен ме пускат на висока честота, заради светлия косъм, и нямам нито едно изгаряне или зачервяване, а съм с чувствителна кожа. Обаче имам курс фото преди 6/7 години, който не беше особено сполучлив на светлите ми косми, но лазерът им видя сметката. Препоръчвам го на всеки, който се е решил. Братовчедка ми имаше едни хормонални косми на брадичката, вече няма, но ходи на поддържащи. good good
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #53 -: август 13, 2019, 17:04:15 »

Аааааа забравих да го кажа blush blush За лазерната при хубав апарат няма значение слънцето, на мен ми казаха 5-7 дни преди процедура и 5-7 дни след - не. Та аз си ходих на море и басейн и си правих процедури между тях. girl_wink girl_wink girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 14, 2019, 07:47:12 »

Е го де е септември, ще почнете лазерната.Аз искам за подмишници и бикини зоната, иначе на краката почти нямам, редки и едни никакви са, и аз като Аличка веднъж месечно ги минавам.

Ох сряда е!Да идва петъка или да вземе да разхлади, че ще умра!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 14, 2019, 09:55:33 »

Да ви завиди човек за липсата на космалак!
Аз май тоз път не чакам петък с нетърпение! Чака ме чистене и един рд в парка ( не понасям детски рд, камо ли парковски ) Girl_hide
Да се надяваме че ще стане чудо, ще се появи и почивка, ама да видим.
Активен
cvete_78
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 14, 2019, 10:57:37 »

Здравейте момичета,пф няма ли край това жешко време?
Маги, нали помниш с какво "наричане" ти бях пратила преди доста време гоблен? Радвам се че съм усетила правилно посоката с пола, още тогава.  smile
Съвсем скоро и аз си мислех точно за този гоблен,който Маги получи от теб.
Моите почивни дни бяха супер натоварени.Пране на килими ,2 детски Р.Д. и сега отекват в пране на пердета,застилане,прозорци и тем подобни.За разкош пералнята ми пошантавя явно и нея я беше напекло.
В неделя отказа не искаше да върти и центрофугира..Ма в понеделник ММ я пуснал явно е готин щот му вързала и изпрала.Днес ми е ден за привършване.Чакам с нетърпение почивните дни ,че съм си наумила да се комадировам мамина да съм.
Децата пълно размазван телефоните ,таблета и улиците.Полито е пощуряла да ходи на дискотека.И като знам къде иска да отива ми се гади от мое време това е гадно място,но кой те чува и на кой да обясниш.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #57 -: август 14, 2019, 11:28:17 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Днес е сряда и не се сяда lol Доказвам го с пълна сила. В интерес на истината работната ми мотивация се завръща полека и ставам по-продуктивна.

Не знам дали чакам уикенда, щото ще помагам на един събор, ще работя  angry angry Както аз му казвам безплатен неблагодарен труд lol Ще си представям, че съм в някой индийски храм и си чистя кармата, докато бърша пода crazy crazy crazy Всъщност най-големият плюс е, че ще се съберем родата 25-26 човека lol lol Ще ни е весело.

Нещо много сте се изпокрили всички, лятно ли ви е, не ви се обсъждат клюки, манджи и свекърви ли blush blush blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #58 -: август 14, 2019, 13:51:10 »

Днес баба намина да се порадва на дребосъците. Аз успях да се изкъпя на музика сама вкъщи. ММ пък си създаде сам работа да ходел тук и там. Досега гладих, чака ме една тава, за да я напълня със спанак с ориз. Като знам какво ще стане в кухнята (не че ще стоя в нея), леко отлагам. blush
Булче, за фотото знам, че има значение. За лазерната пак има съобразяване, ама не чак толкова. И аз искам да мина и триъгълник, ама там ще е по-сложно заради татуировката на корема.
Утре имам стройна програма. Все хубави неща heart От вчера подготвяме подаръците. Да си призная - радвам се, че няма да се събираме вкъщи. Нещо не ми се посрещат гости, ако ще и най-близките. Ходи ми се навсякъде, където на мен ще готвят, сервират и в последствие чистят Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 15, 2019, 08:07:16 »

Не остана до вашия празник Али, после да разправш!

Ние вчера се разходихме в Кайлъка, беше много приятно, после имахме и гости непредвидени, но приятни и така.Много исках септември да отидем до Трявна, но съм много обидена на хотелите там  blum По 3 различни цени на хотел намирам и ме изнервиха, за това смених дестинацията.Ама първо да се докопаме до морето викам аз.Другата седмица ще е инфарктна с много отсъстващи колеги, с много липси и дано оцелеем.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines