Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 20:48:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 156523 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 13, 2017, 10:40:23 »

В Торони на  Халкидики. Сега го разглеждам по-обстойно, вчера нещо ми прещрака. Няма люлки или детска площадка като цяло, ама ще го преживея. ММ каза, че или трябва да има басейн или да е на плажа, щом Бамбук не може да стой по цял ден на плажа (т.е. да мога аз лесно да си се прибирам сама с Бамбук)

https://www.booking.com/hotel/gr/akti-toroni.en-gb.html?aid=323684;label=sithonia-UVzZyFtKqmXbREk55XtpdwS105666892483%3Apl%3Ata%3Ap1420%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atiaud-146342137510%3Akwd-11709611920%3Alp9055962%3Ali%3Adec%3Adm;sid=771e3f3175141ded8712a279bd9fac7c;all_sr_blocks=40805503_94458675_2_1_0%2C40805503_94458675_2_1_0;checkin=2017-06-05;checkout=2017-06-12;dest_id=900040299;dest_type=city;dist=0;group_adults=4;group_children=0;highlighted_blocks=40805503_94458675_2_1_0;hpos=2;no_rooms=1;req_adults=4;req_children=0;room1=A%2CA%2C;room2=A%2CA%2C;sb_price_type=total;srfid=6839046bbd3101655bbd32ddcc6b6fb61bb694bbX2;type=total;ucfs=1&;selected_currency=EUR;changed_currency=1;top_currency=1#tab-main
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #391 -: февруари 13, 2017, 11:18:38 »

Пандее не е вярно, има детска площадка баш на плажа, морето е тепсия там, обаче на самия плаж духа. Това което не ми хареса е че няма пешеходна зона хубава, но иначе е доста хубаво морето точно там, ще ти пратя снимки.

==============

Добър ден ви и от мен!

Уикенда го минахме добре. Водих звяр на Арт ателие да се "социялизира" малко с деца. Резултатът е че рева три пъти и строи всички деца и не им даваше да пипнат това което той си е харесал... направо припадам... този овен ще ме довърши... Голяма хуна е ...

За св. Валентин нищо не сме планирали, дояде ми се суши... може да си поръчаме от Хепи примерно
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #392 -: февруари 13, 2017, 12:33:40 »



Ха, добър ден. smile
Булче,  това суши и аз го мисля от една седмица, мислех да правя, ама май ще поръчваме и ние от Хепи.
Напоследък с това недоспиване, такива количества храна поемам, че е страшно.
По този повод реших да си пусна упражненията на Синди, които каза и сега ми треперят крачетата.  pardon

Добре си се оправя детето, така е по-добре за него. good

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: февруари 13, 2017, 12:40:20 »

аз си мисля да си поръчаме  храна за вкъщи, нямам сили да излизам след бурния уикенд.

Странният случай с Бенджамин е супер филм, много ме разчувства всеки път...

Марти, аз пък почнах отново йога, но само позите които са позволени след секцио, както и упражнения с гиричка  с ниски кг. Мисля да си взема и степер, докато се намери пак кой да гледа лапето, за да почна да ходя в залата... blum
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: февруари 13, 2017, 13:38:42 »

Привет и мен  smile

Очаквах днес да е по-топло е навън. Въпреки това мисля да излезем, че ми омръзна това стоене вкъщи. Дано и Дивани да е съгласен, че днес е леко нетърпим  pardon

Ние утре ще сме си вкъщи, както всяка вечер Wink Мисля да направя Тирамису на ММ, скоро не съм го глезила, а той много го обича  girl_wink

Чудя се за почивните дни в началото на м. Март къде да отидем и нищо не измислям  pardon Вие имате ли планове?

Булче, добре се е справило детето, какво ще му пипат неговите играчки  blum

Лоли, и мен ме разчувства, дано сега брат ти си идва по-често!

Аз също мисля, че БГ се живее добре, стига да се реализираш професионално, да имаш приличен доход и да не разчиташ на държавата  pardon Най-безсмислени за мен са здравните осигуровки - пари хвърлени на вятъра!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #395 -: февруари 13, 2017, 14:16:03 »

Привет и от мен... с кански мъки преполових Анито... това не е книга, а вид китайско мъчение за рационалния ми мозък. Такъв преразход на думи ...  bad писал, писал... часове наред четене и нищо не случва, освен смут, вътрешна драма и изчервени девици. Не случайно не съм филолог по образование нали smile
Почва щръклицата да ме хваща от този безкраен цикъл мляко/памперси и ще трябва да си измисля занимавка. Рано ми е за спорт за жалост, а и времето не е подходящо за разходки.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 13, 2017, 14:38:00 »

Привет и от мен... с кански мъки преполових Анито... това не е книга, а вид китайско мъчение за рационалния ми мозък. Такъв преразход на думи ...  bad писал, писал... часове наред четене и нищо не случва, освен смут, вътрешна драма и изчервени девици.

Ето за това не се разбираме с Толстой, колко пъти съм опитвала не знам,  изгубих броя.   lol

Киви, като за начало смени четивото biggrin
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 13, 2017, 15:15:02 »

За Анито Каренина ли туй...тва беше пълно мъчение докато го прочета. А го четох много наскоро...И - то не беше толкоЗ роман за Анито, колкото за всички останали герои там. Не я разбрах...загубено времИ, НО съм я чела...Ся ако някое време прочета Под Игото, Железният светилник и каквото-там-беше-друго, вече шЕ мога да Умра с чувство за изпълнен дълг...Ама - живее ми се още, та моЕ и никога да не се прежаля (извинявам се за феновете на тези книги)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #398 -: февруари 13, 2017, 15:21:19 »

За същото Ани иде реч, а на всичкото отгоре от някъде знам, че се мята под влака. Сиреч чета и чакам да се метне, защото иначе я мятам аз. Със сигурност е различно времето... кой сега има време да преживява  и да драматизира толкос, иначе хората и слабостите им са си същите.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 13, 2017, 15:39:06 »

За същото Ани иде реч, а на всичкото отгоре от някъде знам, че се мята под влака. Сиреч чета и чакам да се метне, защото иначе я мятам аз.

 funnytooth girl_haha funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #400 -: февруари 13, 2017, 15:51:11 »

Киви, това се случва чак в края, защото и тя самата не се понася pardon. След раждането на бебето и всичко затъва до пълна безизходица и става много тегаво. Не му стигат на човек собствените дертове, ами и чужди да влачи доброволно...
Аз имам гости до края на седмицата под формата на студентски приятели на Родния. Едно семейство у нас с преспиване и едно за хранене вечерно време, придружено с приказки как се сее праз, къде се продава, кога се колтучат домати, кое вино защо вкиснало и колко градуса е ракията. От безсилие, яд, скука и още ред положителни емоции изядох цяла кутия бонбони Тримонциум, дето хич и не ги обичам по нормално врем beating. С госпожите на гореспоменатите приятели обсъдихме цветята, оплюхме снахи и зетове, разменихме плетки и сега аз вече мълча, защото те са на тема внуци. Надявам се скоро и трите да замлъкнем, че идват безконечните войнишки истории на мъжете Wink
И котката е под стрес с толкова непознати и вечер иска да ми се пъха под завивката, та сега единият крак ми е леко свит и понакуцвам diablo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 13, 2017, 15:58:56 »

Аз днес се разбих.ходихме до една близка община, оправяхме проекти.Не съм яла, не бях пила кафе и ми се спи та 2 не виждам.

Въобще не я мисля тая Анна аз, като ви чета няма да я почна никога!

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #402 -: февруари 13, 2017, 16:08:02 »

Маги, аз съм с твърде крайно мнение относно много класически произведения и автори. Шекспир как го бях оплюла в гимназията, но ми писаха 6 тогава, заради добро аргументиране. Евала на тогавашната ни учителка, ако беше някоя друга да ми е създала неприятности.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #403 -: февруари 13, 2017, 16:16:31 »

А Под игото може и в друг живот пак да не го прочета до край. И ще се чувствам екстра, че съм си надвила над ината. То не може 5 за 6 клас някъде като кажех колко съм голяма и хората да припадат от удоволствие, че ТРЯБВА да прочета романа. Ай, сиктир! Застрелях ги междувременно, че нямаше удобен влак да ги метна под него.
Тъй де! От преекспониране става по-зле. И Хари Потър е жертва в същия дух. Като се сетя за гадните китайски щампи - червен Хари на зелена тениска... Е как да ми се чете това чудо после!
Сега имам изумителни мераци за хубави книги и филми. Времето не ми стига. Пък не обичам да претупвам, а се наслаждавам.
Свекс, няма ли да ходиш на театър? Поне за разнообразие от наличните теми.
Понамръзнах се вън. Хайде да идва хубаво време вече, че и душиците ни да се стоплят. Лакирах се в цикламено напук на мрачното време.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: февруари 13, 2017, 16:25:38 »

Да, мята се в края. И да вик ажа - тва си беше пълна простотА. Сега като се замисли човек е пълна смешка всичката тая драма, ама тогава е било нещо голямо...

И все пак, според мен реално Ана Каренина се разказва за всеки друг,но не и за Ана Каренина. Реално на база на изписаните страници, нейната история е като третостепенна pardon
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines