Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 22:12:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 156535 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #180 -: февруари 06, 2017, 15:35:31 »

Яка драма!  shok Той пълнолетен ли е, а тя?

на 24 са, и гаджета са от 7 години... от деца демек...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 06, 2017, 15:42:14 »

24 години и със 7-годишна връзка  shok Вярно са от деца  shok Oh my ...

Дано с бебето и бременността й всичко е наред, в крайна сметка, ако не я иска с помощ от родителите й ще се оправи. Да, тъпо е, но по-добре да са живи и здрави и тя, и детето, пък свекървата и мъжа да си гледат работата!!!! angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #182 -: февруари 06, 2017, 15:45:18 »

Уф, то пък дори и да се оженят, хич не се знае ...
Това ми напомня за децата на нашата приятелка, дето се разведоха от нищото. Детето след седмица става на годинка. С голяма любов бяха, майки, бащи винаги зад гърба им, но нещо се случи и край.
Няма да е първата самотна майка, но сигурно е адски трудно, особено ако има чувства към момчето все още. Дано се случи най- доброто и за детето и за нея. heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #183 -: февруари 06, 2017, 15:49:56 »

Абе мани, на мен даже не ми се искат да се женят на този етап, то какво обвързване ще е това ако той сега не може да се стегне и да поеме отговорност? То  ние всички ще подкрепим, ще се премести тук, ще гледаме всички детето и ще и помагаме, ама не е в това смисъла
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 06, 2017, 15:51:26 »

В крайна сметка не разбрах, детето е желано или е станало случайно? Ако е желано и въпросният мъж си е променил мнението, защото мама му така е казала.. Даже по-добре, че се случва още сега, вместо я тормозят с бебе на ръце после..

Много ме  shok тази случка, често  sad Аман от мъже  huhhuh.gif
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #185 -: февруари 06, 2017, 15:59:14 »

Бе то момчето сигурно си е влюбено, 7 години не са малко, макар и детска любов. Просто явно не е бил готов от детска любов да премине на следващото ниво, а майка му още по-малко, вярвайки, че той е дете и не му е нужно дете. Иначе няма логика една нормална жена да не иска детето на собственото си дете и целно се опитва да го отърве от него.
А мнението на родителите ни, независимо дали сме съгласни с него, винаги оказва влияние, обърква ни и ни кара да се съмняваме в собствените си решения. Не го винете толкова строго момчето. Майката сигурно е страшен манипулатор.
« Последна редакция: февруари 06, 2017, 16:00:49 от nadelina88 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #186 -: февруари 06, 2017, 16:25:53 »

Абе мани, на мен даже не ми се искат да се женят на този етап, то какво обвързване ще е това ако той сега не може да се стегне и да поеме отговорност? То  ние всички ще подкрепим, ще се премести тук, ще гледаме всички детето и ще и помагаме, ама не е в това смисъла

Със сигурност на сила хубост няма да стане. Дано да трябва известно време на момчето, за да се настрои на тази вълна. Дано да почувства скоро цялото щастие от това да чакаш дете. Предполагам, че братовчедка ти е объркана от създалата се суматоха, не толкова конкретно от неговите действия или бездействия.
Вече няма значение дали е планирано или случайно бебето. Единственото, което би било полезно за братовчедка ти в този случай, е да я подкрепиш. Да й дадеш кураж. Ако  кажеш, че няма нужда от него - грешно, ако кажеш, че трябва на всяка цена да са заедно - още по-грешно... Каквото и да кажеш за мъжа й, все ще е грешно. Акъл тя сега сигурно получава от всички страни. Опитай се да я разведриш и да не се вглъбява само на тази тема. smile

За съжаление има моменти, които не позволяват да се зарадваме на хубави събития. Аз лично имам също ядове и още не мога да се отпусна и да си кажа "Ето сега ще мисля само за мен и за семейството ми, ще се наслаждавам на бременността, ще чета книги и ще се отърся от цялата хорска простотия". Кулминацията беше в петък, когато бях във вихъра на яростта си от безсилие. И все още съм в патова ситуация, но все си мисля, че ще изгрее скоро слънцето.

Мерси за идеята за ДМ! Не бях видяла, а скоро им гледах каталога и си харесах доста неща. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #187 -: февруари 06, 2017, 16:42:29 »

Насила не става, ама не бива и да се оставя работата ей така. beating Все някакви отговорности трябва да поеме, да признае детето, да го вижда, да дава определена сума.... Пък може и проблемът да е разрешим, а те от инат да се дърпат. Отстрани по- ясно се вижда дали работата ще я бъде или само ще се съшие с конци. Дано имат късмет, каквото и да решат good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 06, 2017, 17:41:53 »

ни така, ни онака- ако е фриволен тип, насила няма да стане, но пък не бива и да се учи на безотговорност.

Майка му ще си плати някой ден, всички си плащаме за неискани деца, внучета и прочие.
 sad
Имала съм такава връзка, седем години, много любов, алабала. Ма ни деца искаше, ни да се жени, ни да се сгодява. накрая си тръгнах... Оказа се че просто е било страх от негова страна, но късно чадо... sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 06, 2017, 17:55:50 »

Уф, Булче, много неприятно. Дано има щастлива развръзка.

Ние с Бамбук посетихме България на длан в Мега мол и послед два часа обикаляхме родния му Люлин.

http://megamallsofia.bg/bg/%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%8F/204/%E2%80%9C%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D0%BD%E2%80%9D-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0-%D0%B2-%D0%BC%D0%B5%D0%B3%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BB
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #190 -: февруари 06, 2017, 18:00:16 »

Имала съм такава връзка, седем години, много любов, алабала. Ма ни деца искаше, ни да се жени, ни да се сгодява. накрая си тръгнах... Оказа се че просто е било страх от негова страна, но късно чадо... sad
Леле, ти колко си издържала shok Аз изтраях няма и 4 години. Може би, защото срещнах ММ. Срещнах човек, който беше готов да покаже любовта си, без да се страхува и срамува. Този период като че ли ми беше крайъгълен камък - оттогава премислям и взимам много категорично мнение. Колебанието и несигурността са много пагубни, не само във връзките. Не разбирам как може да оставиш живота да ти тече между пръстите, а ти просто да стоиш и да гледаш безучастно.

Панде, това е жестоко Bravo
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 06, 2017, 19:02:15 »

Никъде не съм скачала - право при мамаи още съм си там  give_rose
Честит рожден ден,  Али! Нека всичко, което ти пожелаят днес да се сбъдне! И през тази 30-та година да се сдобиеш с хубаво сладко бебче!  heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 06, 2017, 19:09:27 »

то ние бяхме на 19, първо, второ- наистина голяма любов. като мина студентството, видях че няма да се развие в посока семейство и такам.
Да, оттогава колебанието не ми е любима черта.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #193 -: февруари 06, 2017, 20:55:05 »

Али, честит рожден ден! Бъди много здрава и щастлива, много обичана и само хубави неща да ти се случват!

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: февруари 07, 2017, 01:01:33 »

Честит рожден ден Али kiss2  Да си жива и здрава,много обичана и многооо щастлива  heart И да си родиш перфектния,пухкав,сладък и прекрасен мъж  heart
  Тони,значи твоя познат ( с хотел Балкан) е приятел на мои приятели от Сф,миналия месец ни навиваха с ММ да ходим,но като видях снимки колко е соц,,,,,леле ..Не,мерси.Иначе те много го харесват,чудесен оркестър  laugh  много храна ( и хубава,така поне казват)и много им "угаждали" хахахаха
  Киви,колко е хубаво да има новородено в къщи  heart Да му нацелуваш готиното пилешко дупе
Наде,чакам слънце,взимаме Жени и едно голямооо дългооо кафенце  да си спретнем ( стига си ми бягала по тъч линията) ,тъкмо Жени ще разказва за сватбата Wink
  Аз си посрещнах гостите ХаМериканци Wink обаче от вечеря стана следобедна закуска,та оставих рибното меню за края на месеца,когато пак ще идват...Разкъсаха ги роднините и за нас не остана много време,,,а ходят по лекари за профилактики,,та хич не можаха да поседят.Но и на това съм доволна.Дойдоха в точния момент,много имах нужда да ги видя.Това семейство са хората,които ако ми кажат,оставаш на края на света ,кой ще вземеш ( без роднини)  е взимам си ги тях и ще съм много  щастлива,многооооо ги обичам  heart
"Лолита" ми е много любима ( както се вижда Wink ),четох я много ,много отдавна и до днес ми харесва как писателя представя тази извратеност по толкова увлекателен начин.Голям майстор е Набоков .."Анна Каренина",много малко хванах от филма,но определно ми хареса повече от руската версия smile
За "Ла ла ленд",,,Ох, три пъти започвам да го гледам,стигам до някъде и заспивам,,,,Не знам дали съм много уморена,или е малко скучен  blush
Моето мъниче заспа в 10  shok и сега съм в шок....или ще се събуди след малко и ще ми разкаже играта,или най-накрая е разбрала кога е нощ и кога ден,,,,стискам си сама палци
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines