Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 21:09:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 156527 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 05, 2017, 18:04:43 »

Не е днес, Свекс smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 06, 2017, 08:23:47 »

Добро утро smile

Успешна седмица на всички  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 06, 2017, 08:26:57 »

Добро утро как сте?
Тук е топло и мокро навсякъде.Сняг почти не остана, а вчера дори валя дъжд.Ние успяхме в събота да излезем с приятели, а в петък бях на мини банкет.Възмутена съм от управителя на заведението в което бяхме, но в БГ е така.Изгони платежоспособни клиенти със силна музика и цигании, и му останаха едни ученици, да му правят оборота.Ми щом му е толкова акъла....В събота бяхме на китайски, не бях ходила от много време.Малко прегреших и хапнах малко глутен  blush .Но това беше.Направих си и кокоски, само с кокос, яйца, захар и кокосово масло малко.И си ги ям сама.Никой друг не ги харесва, но според мен са супер!Вчера беше тотален леж пром.Е поизчистихме и имахме едно гости малко за кафе, но все в къщи, по пантофи.Кеф!

Хубава и усмихната нова седмица!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #153 -: февруари 06, 2017, 09:06:11 »

Добро утро. smile

Аз днес ще бъда пълен айляк. Очаквам философски теми, за да не спирам да досаждам с "умни" мисли. kiss2

Успешна седмица!!!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 06, 2017, 09:43:53 »

Добро утро!  Хубаво е човек да си е у дома...  heart
Наде, ти си в междусрочна, нали? Ще се опитам да ви чета.
Видях,  че Киви се е включвала! Браво!  Иска ми се да разкаже малко повече за живота си с 2-ма змейове /всъщност правилно ли е да кажа така?!/
Ай ай ай имаме кофе с котенок,  класна  heart
Успешна седмица и от мен!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #155 -: февруари 06, 2017, 10:10:43 »

Добро утро!
Почерпете се - днес навършвам 30 Torte Не съм от хората, обожаващи рождения си ден. Днес обаче, напук на мрачното време и ядовете последите дни, ми е едно усмихнато и превъзбудено smile Затова слагам и една много шарена и цветна торта! Изобщо не изпитвам носталгия по отминалото десетилетие - изживяла съм си го с хубавите и лошите моменти. Като гледам и комшийките на по 40 какви отракани каки са, нямам скрупули да казвам, че съм на 30. Грабвам си ги и си пожелавам да ги изживявам с много хубаво настроение! smile

Свекърва, благодаря за поздравлението. give_rose Да ти е жива и здрава снахата! Нека обича и обгрижва НИ1, за да те зарадват след време с прекрасно внуче! С Еми изпреварихте събитието с един ден, но това ми донесе много настроение smile
Фани, добре си дошла! Ще се радвам, ако сега имаш повече време, за да се включваш при нас.
Тези дни гледахме да излизаме повече навън. И тримата сме зажаднели за разходки и разнообразие. ММ започна да учи за изпити, аз му помагам. Създадохме нов приоритет, след като върнем тази седмица сушилнята от ремонт. Най-после и той осъзна, че има нужда от сериозни промени по компютъра. Като булка не успя да ме застигне онази поличба с техниката, но сега като бременна вкъщи се чуди кое по-напред да се оплаче.


* 2011-05-05 1891.JPG (58.51 KB, 530x706 - видяно 167 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 06, 2017, 10:20:50 »

Честит рожден ден, Али! Бъди жива и здрава! Желая ти всички години от тези 30, нататък да са изпълнени с множество радости, любов, разбирателство и вътрешен мир! В моята представа (много пъти съм споделяла) от 30 до 40 години жената е в най-прекрасна възраст! Носи си годините с гордост и хубавей  heart

Днес и снахата на Свекс ли има рд? Да ти е жива и здрава, Свекс. Да радва и обича НИ1, което би следвало да радва и теб  heart Скоро да те направи горда Баба kiss2

И ние обикаляхме яко и събота, и неделя.. Много разходки.. В събота бяхме на пазар.. Междувременно минахме покрай Гринуич центъра и не се стърпях.. Влязохме уж само да погледам  blush Канех се отдавна да си купя "Лолита".. Нали си купих "Да четеш Лолита е Техеран" започнах я, много интересна ми е, обаче аз не съм чела "Лолита" и някак представата ми не е пълна.. Купих я и вчера прочетох 130 страници на един дъх...  shok През цялото време мозъка ми казва "Не е морално, не е нормално", но така е написано, че ми харесва много наистина.  crazy pardon

Като я прочета после ще ми е интересно да чуя мненията ви Wink Пък може и сега  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 06, 2017, 10:37:47 »

Добро утро!

Ние вече сме си вкъщи. ММ се прибра жив и здрав, и съм много щастлива. Не е успял да си почине, защото сърцето му все на тук го е теглило и му е било много мъчно. Каза, че още не е готов за такива раздели.  heart Много ми е сладък! heart

Вчера се разходихме, времето беше много хубаво. С нетърпение очаквам вече пролетта.  smile


Бях малко бясна в петък, защото това, което бях намислила за подарък, се провали и сега трябва да минавам на план Б. Или по-точно неориентирани хора ме накараха да се надявам напразно.  beating

Али, честит рожден ден! Желая ти много здраве и сбъдване на всяка мечта! Много поводи за радост, спокойствие и да си много, много обичана.  heart heart heart

Тони, книгата не съм чела, но съм гледала филма и ми хареса. И книгата бих прочела с удоволствие. Неморално е... nea
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #158 -: февруари 06, 2017, 10:42:21 »

Алиии честит рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива!

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 06, 2017, 10:46:19 »

Али, да си много здрава и щастлива.Дано тези години ти донесат много радост, повече увереност и вътрешно спокойствие!

Свекс, да ти е жива и здрава снахата и да радва много твоя син smile и теб!

Аз не съм гледала нито филма, нито съм чела книгата.мисля, че преди години се опитах, но нямах настройката за нея.А сега нямам време.  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 06, 2017, 10:52:11 »

Пропуснах да поздравя и Свекърва!
Да ти е жива и здрава снахата! Да те зарадват с много внучета!  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #161 -: февруари 06, 2017, 10:53:14 »

На мен книгата никога не ми е попадала. Бих я прочела преди да гледам филма, за да не се влияя как е направен той.
Хехе, понеже Тони беше споменала, че "Ад" е най-силната книга от трите, говорихме си с ММ и му споделих това мнение и сравнението с филма. Вчера ходи до центъра и ми я купил danceg Сега съм се захванала с 3 коренно различни книги. Първо ще дочета едната и подхващам Дан Браун.
Тони, то и в Ана Каренина има мнооого неморални неща, обаче е книга, която не те оставя. Все се каня да гледам някоя версия от филмите по романа.
Трябва да се организирам - имам едно излизане из квартала, ще трябва да направя заготовки за вечерята, а ми се иска (ако имам сили и време) да пипна някои неща из нас...
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #162 -: февруари 06, 2017, 10:54:07 »

Али, честит рожден ден smile Днес празнуват Огняновците и Светльовците, та ти си явно дете на светлината smile Бях си го заплюла понеделника, за това съм толкова осведомена Wink
Свекс, да ти е честита снахичката и хубаво да ти гледа НИ1.
Вече сме си вкъщи, от моите хормони ли, от що ли, хиля се по цял ден като зелка smile Та на въпроса какво е с два змея вкъщи - радостно. Змей 1 изведнъж ми се струва огроооомен, а Змей 2 без дрехи е горе долу колкото пиле в тарелка, даже дупетата на пилетата са по-сочни.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: февруари 06, 2017, 11:02:31 »

Киви, уникална, както винаги  funnytooth Сравнението с пилето, ме утрепа  tease

Миме, на снимките хич не личеше, че тъжи  Wink Те са били в Димитровград, сигурно са спали при мой приятел даже. Каза ми, че всичките стаи в хотела му били заети, с футболисти и че имало турнир. После видях, че и ТМ е бил там и навързах нещата  smile Добре му е дошло, да се поразсее малко. Разбираемо е, че сте му липсвали  pardon

Али, дано ти хареса. Наистина с Шифъра са ми фаворите  good

Филма Лолита, не съм го гледала. Ще го гледам после, за да не си разваля всичко, макар че ми казаха, че са се придържали към книгата при създаването му  good

Ана Каренина ми съм си поставила за цел да я прочета още веднъж в живота си, че първия бях още вятърничева (не че и сега на моменти не съм Wink ) Филми не съм гледала..  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 06, 2017, 11:16:33 »

Тони, нормално. Държал се е на ниво.  Wink Все пак е главно действащо лице в отбора. Wink
Твой приятел е държал този хотел ли? Той даже не иска да си спомня къде е спал.  nea

Киви  girl_haha
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines