Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:25:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 181243 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: ноември 24, 2016, 14:55:25 »

Познавам детето вече близо година.. Има мнение по всеки въпрос.. Да не говорим, че говори английски по-добре от мен (с по-богат речников запас).. Не бих повярвала, ако не съм видяла, как коментира и оглежда всичко.. Все пак стои с майка си по цял ден, която работи от вкъщи само такива декорации  smile

Бяхме 100 човека smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: ноември 24, 2016, 14:59:19 »

Хаха от толкова мислене за подаръци на Алекс съм забравила да го спомена. crazy А пък той е най-важниЯТ!
Е, и за него не е напълно сигурно какво ще купуваме, но имам някакви идеи. Ще видя и покрай Черния петък дали ще попадна на нещо.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: ноември 24, 2016, 15:46:59 »

Тони сигурно си права, ти си познаваш хората/детето.

Фери, Миме, аз за малко дете съм подарявала някаква играчка за количка.Дървена играчка за дърпане, рингове който се редят един върху друг, има едни спирали дето по тях се бутат различни формички ох и аз как го обясних. Ей това
Мислете в перспектива, какво ще му е нужно на детето през годината.Аз така взимах на Моника играчките за напред, защото и рождения и ден и Коледа са през 2 месеца и за след половин година няма да има подходящи играчки.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: ноември 24, 2016, 15:51:16 »

Играчките от този тип, който Маги е показала, са ми супер интересни и мисля, че са много полезни.. Бих купувала винаги.. В моя случай, кръщелницата ми вече има всички възможни вариации на такива играчки.. Много ме дразни това, че всички са й сложени в нейния кът в стаята (над 50 играчки сигурно!!!) и тя не се занимава с нищо.. Казвах няколко пъти на майка й, да ги скрие и да остави 2-3 ..после да й ги сменя и тн... Не, трябвало да седна и аз да й показвам, за да й стане интересно.. Ами не, не се получава, нито като седна аз, нито дори като седна майка й.. Тя си отвлича вниманието и не й е интересно..Въобще не ги и забелязва.. Много ме е яд така, ама не е мое дете и не мога да си налагам мнението  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: ноември 24, 2016, 15:58:03 »

Маги, гледам ги и аз тези играчки, още повече, че са дървени. По принцип мисля в перспектива, но не знам кога ще може точно да се занимава с тях. На Коледа ще е на 5.5месеца. Засилила съм се за ед7но кученце на fisher price дават го от 6+месеца, но искам и други неща да измисля.
Това е много добра идея иначе. Безсмислено е да се купуват неща, които не могат да се използват по-дълго във времето.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: ноември 24, 2016, 16:06:25 »

Значи на Фишър прайс има страхотни пеещи играчки.От тук нататък не знам до кога ще свикнете покрай вас всичко да пищи и да пее.Аз бих взела телефон с различни звуци, телефон с ключове и звуци, всичко което издава звук и става за ядене.И вземете здрави играчки.Всичко се хвърля със засилка и ако не е здраво ще си замине.А тези дървените с тях играят като са седнали.Дърпат, бутат, прокарват.Интересни са им.Моника имаше едно такова и като застанеше пред него откарваше 15 минути, което да ви кажа е много за малко човече.

И както ТОни е писала, половината играчки видими, другите скрити и така въртите на няколко седмици.Иначе няма шанс да са интересни.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #561 -: ноември 24, 2016, 16:09:02 »

Ние до ден днешен крием 2/3 от играчите. Крием е силна дума, защото дребното знае къде стоят и от време на време ме моли да й ги подменя.
Много ги харесвам този тип дървени играчки, както и пъзели. Много по-удобно е за малко дете да е твърдо парче от пъзела, а не гънещ се картон.
Ние от едните баба и дядо сигурно ще искаме преграда за голямото легло. Гледам тези от ИКЕА. Проблем е, че повечето се подпъхват под матрака, а нашият е вътре в леглото. Не стърчи педя над корпуса. Не съм мислила ние какво ще купим, а то съвсем време няма.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #562 -: ноември 24, 2016, 16:20:03 »

Кученцето се води образователно, така че освен, че свети и пее, поне ще има и други функции след време. За всичко пищящо покрай нас, ще трябва да свикваме. Важното е на него да му е интересно. В момента се впечатлява точно от това - пеещо, светещо, въртящо се....и всичко е в устата.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: ноември 24, 2016, 16:20:48 »

Здравейте!

Изниза се още един месец от сватбата ни - имам чувството, че е била в друг живот!


Днес съм в приповдигнато коледно настроение, нищо, че съм болна и хремава и общо взето то три дни съм си в леглото. Разглеждам за утре, имам няколко набелязани неща за черния петък на Емаг, дано успея да ги хвана  blum

Тони, темата на кръщенето ми е любима! Гора  heart много стилно е направено всичко. А и щом детето се е радвало - то, това е най-важното, а като порасне още, ще му е кеф да гледа снимки и да се радва каква грижовна майка има  Wink



Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #564 -: ноември 24, 2016, 17:09:29 »

Всичко е много изпипано и детайлно на това кръщене, ама честно казано ми се струва малко прекалено за толкова малко дете  pardon Но, разни хора, разни идеали smile
Много ми харесва какви идеи сте дали за играчки  give_rose Може ли само да помоля Мимето да ми пусне линк за кученцето, ако е удобно, а Маги да ми каже как се нарича това чудо да го потърся в интернет  smile
Благодаря и за насокоите за съдомиялната Wink
Бубе, честити ви два месеца  heart Така е, бързо лети времето, дано да си тук и догодина, пак ще си говорим като направите годинка  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #565 -: ноември 24, 2016, 17:35:02 »

Фери, дървен лабиринт напиши.
За съдомиялната виж книгата с инструкции в магазина и сравни потребление на ток, вода и ниво на шум. Имат хубави таблици с времето за миене и тн.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #566 -: ноември 24, 2016, 21:45:01 »

 Той не гледа детски филмчета.. Само Nat Geo Wild..
Шапка им свалям за цветята, прекрасни аранжировки. От София ли ги донесоха?
По принцип темата "Еленче с големи рога" си е съвсем детска, но тъмните цветове и тежките и сериозни глави на статуетките я правят като за празник на ловна дружинка. Нищо, като порасне и като започне да гледа анимация, тогава ще има балони и стилизирани елени Wink
Фери, Миме, точно такива лабиринти и сортери ще има в Лидл от 01.12. Вижте ги в каталога, някъде преди 30-та страница съм сложила линк.
Ние днес купихме 2 кашона дървени пъзели за дечицата от селата. Не успяхме да се доредим за кухня за детски градини. sad Обаче ще направим от кашони, имам събрани модели. Другия четвъртък пак сме на лов за дървени играчки и ще изпълним платените заявки. За отличниците /до 4-ти клас/ отговаря друга група доброволци и тяхната работа е по- сложна.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #567 -: ноември 24, 2016, 22:15:54 »

Да не ви отчайвам,  но личното ми наблюдение показва, че тези играчки (като от снимката ) изглеждат много идейни и интересни,  обаче за възрастни  pardon
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: ноември 24, 2016, 23:01:52 »

За играчките - за по-малки деца мога да кажа от опит музикални. Най -много на тях се радват децата. За майките на момчета бих дала съвет да не взимат дървени играчки. По тежки са и всички стени са в дупки. Не преувеличавам.
За миялната машина като съвет мога да дам да не взимате евтини марки , мои приятели си взеха Беко и в началото много ми я хвалеха, но след 2 години почна да им драска чашите.
Ние сме с голяма Електролукс. За мен голяма е по -добре. Разходите са почти еднакви ,  събира повече , най вече има значение за тенджери и тави. Колко програми има няма значение, моята има 12, ползвам само 1.като шум са почти еднакви. Имаше някои със светлинен индикатор на пода, би било удобно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: ноември 25, 2016, 08:31:51 »

Добро утро smile

Цветята ги купува от София, доставят й ги от целия свят smile

От черния петък на емаг за сега уважих само себе си с една маша... Само такова чудо нямам, та да не съм капо.. Имам преси 2, ретро преса, ел. четка с приставки, преса за обем.. Но обикновената маша я изхвърлих преди години и сега нямам.. Та се възползвах от петъка и поръчах една Ремингтън за 40лв, намалена реално от 100  pardon Може да предложа на Илиян да ми е коледен подарък smile

Купихме и рутер на мама и тате де smile

Мари,
племенницата като беше малка се скапваше да играе на тези игри... Сигурно си е до деца, а аз си мисля, че причината в кръщелницата ми е, защото е претрупана   pardon

На мен са ми много красиви тези играчки  heart

ЕДИТ: Аз се пренасям в Камбоджа.. Шефовете ми са решили да ходят с немски туроператор до Камбоджа,Виетнам и Тайланд за 16 дни.. Нищо не разбират от немски, а онези не искат да пуснат програмата с превод на английски.. Тук влизам аз.. Програмата е от 11 листа.. Днес 1-2 часа ще се занимавам с това.. Поне е интересно, че познанията ми за Камбоджа и Виетнам са нищожни и ще понауча някой и друг факт.. Само не ми е ясно те как ще ги научат там, като екскурзовода е немско говорящ и след вчерашния ми разговор с представител на бюрото по телефона, изрично ме предупредиха, че на английски няма да говори.. Цялата работа е за спестяване на едни 300лв, ако си купят екскурзията от България, което не е кой знае какво на фона на общата сума, ама  crazy
« Последна редакция: ноември 25, 2016, 08:51:03 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines