Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 16:37:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 167268 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: октомври 19, 2016, 09:51:42 »

Киви, обещавам да я снимам в комбинация с обувките ми.. И ще направи от тези снимки, за които Свекс, говори в темата на Панди.. Футита  girl_haha funnytooth

Панде, млада съм си, нали  Wink И в София е скапано време, ама както Илиян каза сутринта.. Днес очакваме да се сменят 4-те годишни времена + 2 нови..  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #316 -: октомври 19, 2016, 10:03:41 »

Киви, обещавам да я снимам в комбинация с обувките ми.. И ще направи от тези снимки, за които Свекс, говори в темата на Панди.. Футита  girl_haha funnytooth

Киви харесва този пост smile Чакам  yahoo!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #317 -: октомври 19, 2016, 10:04:13 »

http://www.gvozdei.com/vizhte-naj-novata-moda-sred-selfimaniyatsite-futi-shuti-i-oshte/#
Значи, шути  има, ама и с чанта трябва да патентоваш ново име Wink
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #318 -: октомври 19, 2016, 10:05:11 »

Здравейте,
Тони, бъди здрава, щастлива, обичана нека в живота ти да има всичко това, за което си мечтаеш.

Панде, все така усмихнато и здраво да ти е момчето.

Свекарва,Маги, пробвали ли сте  компрес с извара.От собствен опит, а и не само знам, че върши чудеса.

Киви, какво гледа лъвчето?

Ние днес сме на хомеопат ще видим дали ще е нашия човек.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #319 -: октомври 19, 2016, 10:08:52 »

Marta, като почне пълна програма София, PJ Masks, Doc McStuffins, The Lion Guard... а вече се улавям, че се зазяпвам и аз smile

Къде сте на хомеопат? Хомеопатията на нас много ни помогна.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #320 -: октомври 19, 2016, 10:23:27 »

Аха, за лъва и на Марти му е любимо.
Близо до нас  в банката за майчина кърма,работи жената.Иначе има кабинет в Лозенец, но се съгласи там, за да не се разкарваме.Вярвам, че ще помогне, но все не стигам до това.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #321 -: октомври 19, 2016, 10:25:59 »

Ха, здравейте!
Снощи се събрахме с приятели и много смях имаше. Много ми е кеф да се виждаме - ожениха се година преди нас и им се роди дете година и половина след нас. В смисъл - супер много общи разбирания и интереси!
Тони, да си здрава и обичана! Да те навести щъркелова вест поред зима и хич да не смяташ и броиш години. Аз бях като теб - застопорих се на 21-22 и така доста време. Сега се въртя около 26-27, ама го мисля само като ме питат. Ей, ида ли на лекар и запецнам на тоз въпрос!
Сетих се наскоро за теб, ама няма да кажа защо. Ако мога, ще те изненадам. Някой ден!
На Миленка здраве и усмивки пожелавам! Дано скоро ни посети.
Нашата пък кокона детски ни гледа. Май само Маша я позазяпва и то за кратко. Сега сме на вълна коледно и пролетно тържество в яслата. Въртим дисковете, а преди изпитваше ужас да ги гледа.
Мда, времето е отвратно! Все се надявам на по-топли дни, ама да видим кога. По Коледа 22 градуса го виждаме с ММ.
Дано бързо оздравеят дечицата!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: октомври 19, 2016, 11:54:51 »

Честит рожден ден, Тони!

Бъди здрава, щастлива, слънчева и много обичана и ценена!  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #323 -: октомври 19, 2016, 11:57:28 »

Честит Рожден Ден Тони !!!

Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 19, 2016, 12:27:18 »

Тони, Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава и скоро да сте 3-ма  heart

Панди, Честит Мини Рожден Ден на Томи! Да ви е жив и здрав и все така сладък  Girl_hide

Марта, Kiwi, моля да споделите къде ходите на хомеопат. И аз съм в издирване на такъв. След консултация с приятелки, още съм/сме в издирване  pardon

И аз да ви почерпя smile Днес брат ми има Рожден Ден  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #325 -: октомври 19, 2016, 12:48:02 »

На рождениците - честито! heart Бях забравила и за една моя приятелка от детството, хубаво, че е Фб!
Слагала съм си извара и наистина помага при червено гърло. Ама като лъснат гнойните петна, не може да се разчита само на нея. Може да е само при мен, та да не правя лекарски обобщения като онзи, дето всичко лекувал с боб, но като му починал пациент поп, записал в тефтера "на поп, боб не помага!" Wink blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: октомври 19, 2016, 13:05:26 »

Да ти е жив и здрав брата, Машка smile


Благодаря ви, винаги съм си мислила, че ще стана майка на 27, ама и на 26 няма да го върна  pardon

Относно хомеопатията.. Шефовете ми от години ходят в мед. център Хирон на бул. Стамболийски.. Много са доволни изцяло и всичко лекуват с хомеопатия..

Аз за гърло и ангина слагам Коластра на Аквасорс, директно върху сливиците разтварям хапчето.. Като човек с огромни проблеми с ангини и гърло, на който винаги му изписват антибиотик, за да се оправи.. Открих топлата вода буквално с това, когато един хомеопат ме прегледа и ми изсипа директно върху сливиците 2 таблетки.. Купих си и вече при нужда винаги това правя.. Болката отшумява за 1-2 дни и подуването на сливиците и лимфите спада..
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: октомври 19, 2016, 13:34:29 »

Честит рожден ден на всички рожденици.Да са много здрави и щастливи.

Правя и компрес с извара, мажа с гранофорин, давам Инфлуцид, Ангин хил и капки Умкалор, пръскам в гърлото Тантум верде.Май това е, и се надявам да сваля налепите.Истинатае, че докато не паднат те няма да се оправи.Притеснява ме температурата.Иначе пробвайте да сложите нещо в гърлото на 2 годишно, мишън импосибъл е почти.За да я намажа с гранофорина, бяха преговори 15 минута.Вчера направо насила я мазахме.Ще се оправи де, дано спестим антибиотика.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: октомври 19, 2016, 13:40:44 »

Маги, наистина не прочетох, че става дума за дете.. Видях, че Свекс, пише за гърло някакви неща.. Абсурдно е това да го направиш на дете.. На мен ми е ужасно неприятно и гадно, пък какво остава за дете  nea
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: октомври 19, 2016, 15:10:00 »

Ехе, много рождени дни днес! Да ви е честито на всички  give_rose много здраве, късмет и сбъднати мечти!

Аз боледувам много от гърло. Първата ми година като студентка изкарах 3 ангини една след друга. Искаха да ми махат сливиците. Оправи ме единствено прополис - взимахме си чист пчелен прополис и мама ми го правеше със захар на бонбони за смучене. И сега само това ми помага, иначе веднага антибиотик.

Много есенно днес! Гледа ми се коледен филм, пие ми се какао и ми се яде ябълков пай  heart

А вие вече мислите ли за коледни подаръци?

Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines