Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 15:47:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомври 2016  (Прочетена 172569 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: октомври 14, 2016, 10:49:34 »


Мари, косата ти стара ли е? Има много такива кампании, та всяка е с различна популярност.


Август я отрязах, не знам след колко време става "стара" smile



« Последна редакция: октомври 14, 2016, 11:04:43 от Marri » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #241 -: октомври 14, 2016, 11:25:33 »

А не! Питам, защото майка има опашка от ученическите години. Все се ядосва за какво й е така намотана вкъщи. Ако може да се ползва, съм сигурна, че ще я дари.
Оф, шефът няма работа и от вчера се подвърта и се чуди с какво да ме занимава .... Някакви пълни щуротии! Да го ангажирам аз с нещо поне и да не ми досажда ли?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: октомври 14, 2016, 11:39:18 »

Ооо, това с котките ми е любимо, научи се много бързо, че вече ходя в кухнята и сутрин идва да реве за храна, преди не ме закачаше. Като захладня идва да спи при мен, ама как спи- избутана до мм аз, а тя се шири. Като стана да пишкам и я събудя ме гледа на криво.
Миме, то при бременност три чая са ок -шипка, джинджифил и лайка (поне така си спомням от нещо прочетено в началото). Ама аз сега няма да го пия, говоря си принципно, че бих пробвала.
Подсетих се от поста на Еми, за шума да допълня, че след цяло лято в къщата на нашите, като се прибрахме в блока ми се стори безумно шумно. До нас живееха едни под наем- бесни селяни, през вечер купони, ама с дива селска чалгия, ей тия хора не разбираха от дума! Супер щастлива съм, че се изнесоха.
« Последна редакция: октомври 14, 2016, 12:16:05 от ratatui » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: октомври 14, 2016, 12:05:11 »

Али и аз съм като теб, полудявам от шумове, които не са на място и на време. diablo

Повече котки не си взимам, колкото и да ги обичам, твърде много грижи ми идват. pardon
Като се разболееше някоя и аз се поболявах.

Аз от днешната тема разбрах само че говорим за тикви и тоалетни biggrin, така че два поздрава по случая:



Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: октомври 15, 2016, 07:08:04 »

Добро утро   give_rose  Минавам само да кажа, че сме добре. Кърмим се вече, още от първата минута засука много добре, но още нямам много кърма. Пия много течности и дано помогне. Ох, няма такъв кеф бебето да заспи на гърдите ти. Не съм изпитвала по-голямо щастие... Неописуемо е.... Истинско блаженство
     Хубав ден на всички, днес съм си поръчала слънце, дано ни огрее
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #245 -: октомври 15, 2016, 08:47:42 »

Лолиgive_rose give_rose give_rose Страхотно е, че сте добре двечките  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: октомври 15, 2016, 08:48:12 »

Добро утро!
Лоли, звучиш страхотно, дано има слънгце, но и да няма малката Карина е цяло слънчице. Аз също се надявам на слънчице, искам да се поснимаме малко, докато още сме 2в1. Накарала съм мама и знам, че ще прекали с гласенято и ще ме ядоса, ама нямаше как.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #247 -: октомври 15, 2016, 09:47:47 »

Добро утро!
Кафето е в розово, заради Карин и Лолитката heart
Аз нали се задръстих с момци Wink Иначе са много мили, хилят се от сърце и само вицове и простотии са им в главата. Ама такъв смях ви казвам, къщата се тресе smile Ядоха тиквена супа, хич и на правих доматена. Оставам с впечатлението, че много малко майки готвят или пък те почти не се хранят вкъщи pardon Като казаха "ааааа, домашна хранааааа!!!!" и ометоха всичко. После се замъкнаха на кино и още не са дошли за закуска, сигурно спят след тежка нощ.
Рат, не спят при нас, в апартамент близко да нас са. Тук с котка и баба е доста пренаселено.
Следобед смятам да го ударя на полов ден /по отношение на работата/ и да се замъкна и аз към Капана. Може нещо да ме вдъхнови, Коледа идва. А с нея и НИ1 и годишнина от сватбата им, та трябва да се мислят подаръци.
Лоли, рано ти е още за кърмата. Течностите обаче са добре за операцията. Раздвижиха ли те вече?
Рат, не се притеснявай, времето е разкошно за снимки, слънце не ти трябва good heart
Днес е и ден в подкрепа на жените с рак на гърдата. Нашето момиче няма разсейки и това поне е добра новина. Кураж и късмет на всички, срещнали се с тази диагноза лично или преживели я с роднини good
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: октомври 15, 2016, 10:05:18 »

Свекърва аз на своя глава станах на четвъртия час, после чак на другия ден дойде рехабилитатора. Болката си я има, малко намаля но си е болка. Аз си мислех, че на втория ден ще тичам, еми не стана. Но Най-големия ми страх да засуче бебка изчезна. Това сега е коластрата явно, но съм спокойна, че засука. Държа я често на гърда и заспива и пак се буди, но тук много не са съгласни. Караха ми се, че под час трябвало... Ми пускам си ги през ушите. Така го усещам, така правя smile 
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: октомври 15, 2016, 10:54:12 »

loli, правилно правиш. Никога не съм кърмила под час.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #250 -: октомври 15, 2016, 11:05:34 »

Хехе, забравила съм да прикача кафето Wink
Лоли, детенцето е едричко и здравичко, няма как да не засучи.  good
Не бързай със ставане и ходене повече, отколкото ти дават докторите. Това е операция, не е нормално раждане, всичко е по- различно и целта е да се възстановиш максимално добре и бързо. Все още твоето здраве е на първа линия, че да можеш след ден- два да си изпълняваш функциите на майка- кърмачка.
Всичко ще е наред!


* 14680535_1260968440619916_2702046072209624154_n.jpg (67.01 KB, 365x365 - видяно 2033 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: октомври 15, 2016, 14:34:19 »

Лоли, щом така го чувстваш, така го прави. Така или иначе тези дни ще се опознавате и напасвате една към друга.
Свекърва, добре че не са у вас непрекъснато, сигурно е забавно покрай тях, ама и толкова хора на куп по цял ден  tease
Ние се поснимахме малко, ама аз нещо се надцених пак- едва изкарах 15-20мин, та очакванията ми клонят към 0.  pardon Бабата на мм беше дошла в парка, та уж да ме видят, е голямо виждане падне- заговори се с баба ме и все едно не бях там, като си затръгвахме "ама, аз не можах да те видя"  GROAN
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #252 -: октомври 17, 2016, 07:13:18 »

Привет в понеделник!
Преди секунди по радиото обещаха слънчева, суха и топла есен smile Как да им вярвам, като хем е студено, хем вали? Wink
Тази сутрин кафето пак е с привкус на тиква, но вие си насочете вниманието към наровете. Много обичам сок от нар heart
При мен е глухо и пусто, момчетата си заминаха снощи. Този път въобще не им хареса Капан- феста и още в събота преди обяд се изнесоха по преходи около водопади към Пещера, вчера отцепиха към Златоград.
И аз уж всеки път си казвам, че повече няма да се подлъгвам по журналистически писаници и пак цъфвам в най- голямата блъсканица. Много народ, много пиене и нищо друго pardon Пълно беше с чужденци, явно мероприятието е широко рекламирано. Ядосвам се, че от Стария град, където са действително хубавите картинни галерии, фокусът се измести към Капана sad Едно кафе вече няма там, за сметка на купищата хипстърски на новото място. Поне видях стара съфорумка, с която се познаваме само от снимки heart
Та така, пожелавам на всички ни хубава седмица heart Аз от сума време се каня да се захвана с правенето на тиха книжка /тези от плат за деца/. Изпонасъбрала съм идеи, само трябва да си седна на д- то.


* 14705629_1262957350421025_8738696758408214203_n.jpg (70.03 KB, 347x347 - видяно 1868 пъти.)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: октомври 17, 2016, 08:05:08 »

Добър ден от мен smile Успахме се дружно и сутринта на тъгъдък се оправих.Събота и неделя се счупихме от работа.Направо голяма почивка няма що.Успокоявам се, че зимата няма да има какво да се ремонтира и ще почиваме.А дано!

Свекърва, ти и миналата година не беше въодушевена от Капана фест, помня.Аз съм малко предубедена към такива прояви, някак не мога да ги усетя като мои.

Хубав ден.Аз чакам Рат днес да роди.Не знам защо съм решила, че ще е днес макар в нейната тема да писах 14-ти.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #254 -: октомври 17, 2016, 08:16:30 »

Добро утро!

Рат, специално влязох да я видя smile Да сервира закуска на мига иначе силно я подозирам и аз, тя си искаше 17 като число.

Ние имахме "рядък" уикенд в синхрон с ентеровирусите в момента. Много ми беше добре, мъжете ядоха солети и варени картофи, а аз не съм боледувала, но не съм и готвила smile Единствено съжалявам, че пропуснахме откриването на сезона на детските концерти в зала България.

Успешна седмица!
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines