Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:23:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 191882 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #405 -: август 15, 2016, 07:11:21 »

Offtopic В чуденка съм сега ние на новата мома зълви ли ще и бъдем или етърви?
Естествено, че зълви  diablo. Роднинското поприще трябва да е респектиращо, да се стряскат овреме снахите, преди да се качат на главата Wink
Да почерпя за моите Марии, да са живи и здрави и усмихнати heart
Честит празник на всичките Марии във форума, включително на дъщеричката и свекървата на Аличка! Каквото и да си говорим, това е едно от най- хубавите имена!


* 14034926_1204217859628308_4706873290106295707_n.jpg (63.73 KB, 308x308 - видяно 1835 пъти.)
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: август 15, 2016, 07:13:58 »

Добро утро и от мен  smile

alexandrova_90, идвам на това хубаво местенце  Girl_hide От мен капучино и тортичка.
Честит празник на всички!



Svekarva, с интерес следях развитието около срещата ви с кандидат снахата  Wink Като положително отчитам, че все пак е излязла от колата да те поздрави, ако беше някоя крива девойка, можеше и това да не направи. Все така да ти се радва  smile

Kiwi, честит празник и на вас!

Emy, бързо да приключвате с ремонта.

ratatui kiss2 и 36 г.с. ще стигнеш и ще я задминеш smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: август 15, 2016, 07:44:19 »

Добро утро!
Честит празник на всички Марии, да сте живи и здрави, с гордост да си носите името!
Аз идвам да почерпя, че днес помъдрявам с още една годинка

Киви, честити 3 годинки на сина ти!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #408 -: август 15, 2016, 07:52:50 »

Рататуйчик, да си жива и здрава, да бориш всички предизвикателства с лъвска храброст и да си постигаш целите heart heart heart
Ама какъв хубав ден е днес, само за любов. Дано не ми мине котка път, отивам на кафе с поредната чужбинска приятелка и ще се качим до единствената останала красива църква в Пловдив в Стария Град, на която Николай Пловдивски още не е сложил ръка, да запалим свещ.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: август 15, 2016, 07:57:12 »

Рататуйче, зло да те забрави.. Сутринта си мислех да ти честитя, като влязох да пиша, забравих sad

Да си ми жива и здрава, все така прекрасна  heart Бъди обичана и обичай, радвай се на малките неща в живота и имай търпение.. Скоро ще си мама и ти е необходимо, всичко ще се нареди по най-добрия начин  give_rose kiss2 kiss2 kiss2
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: август 15, 2016, 08:13:47 »

Добро утро дами.Честит празник на всички Марии, да сте ни много здрави и усмихнати.

Киви, честити ден ден на малкия мъж.Да е много здрав и щастлив.

Рат, да си много здрава, упорита и щастлива!

Ех колко хубаво започва денят smile

Тази седмица ми е последната работна и после отпускааа.Нямам търпение да отидем на морето да си топнем дупетата и да почина малко!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #411 -: август 15, 2016, 08:51:35 »

Добро утро и от не !

Вечно име на всички празнуващи!

Рататуй Честит рожден ден, много ти отива тройката на седмичките  give_rose

Kiwi честит рожден ден на патерици на малък голям змей!

Свекърва вече ми харесва кандидат снахата smile, а и е наистина много симпатична smile

магито броим дните заедно!

Ние тоя уикенд го минахме маратонски, много срещи и излизания, в резултат на което моя звяр беше недуръжим, не знам от къде вади тази енергия.Цветята на неговото ниво ми заминаха в историята, добре че на оградата са закачени хубавите ми саксии, със съкзчета и мушкато, че и те щяха да заминат.





и понеже всеки път мета след него, този път не тръгнах и сам си взе метлата и започна да мете :





Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: август 15, 2016, 09:03:30 »

Къде Свекърва разказа за кандидат-снахата и аз не разбраах и не видях??? Пък и снимка ли имаше  beating

Булче, разкошен ти е  heart Забрави за цветята, други ще посадиш, ама е послушен.. Решил е да си помете след като е направил мръсното  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: август 15, 2016, 09:30:43 »

Ратче не, на принципа съм че ако някой ми прави услуга, не изисквам и не посочвам. единственото е че не ям лук чесън и месо. ама то това го знаят близките smile
толкова ми е писнало от 13 години сама да си готвя, че да има кво да ям, че съм благодарна на всичко, което ми дойде в кутия за хапване. blum

Свекс, радвам се че макар и от разстояние е протекло всичко ок. Знам ги лъвовете, ама тази черта не им я понасям. И с 10 сандвича бих ги омазала biggrin biggrin biggrin, така да е.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #414 -: август 15, 2016, 09:31:33 »

Честит празник! На именици и рожденици пожелавам да са здрави и усмихнати. Ние днес с моето малко пораснало братче на 18г. ще ходим по магазините, ще го правим елегантен младеж. Той си има сериозна приятелка, вози я с колата, води я на море, остава вкъщи, направо кандидт снаха lol
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #415 -: август 15, 2016, 09:53:58 »

Честит празник на всички именници! Рат, честит рожден ден! На свят ден си родена и дано получаваш много закрила! Благодаря за пожеланията към нашето семейство! give_rose
Киви, много телеграфно разказа. Я дай подробности. Така де, да си представим, че и ние там сме били Wink
Ние вчера неочаквано за мен празнувахме. Днес ще се съберем с нашите и с кумовете. Ще разказвам повече в нашата тема.
Свекърва, изкефих се на реакцията на момичето! Евала, че е слязла от колата и с риск да я оклюкарят всички комшии, е благодарила. А дано си и взела страха, че да не те дразни и занапред. Wink
Ох, и за мен е облекчение като кажат какво искат да се готви, а не "Ми, ти го измисли", а после "Е, пак ли това!".
Хахаха, булче, опасен е този младеж! Bravo Саксиите не са интересни при нас, ама все по-често ми се обуват обувките tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #416 -: август 15, 2016, 13:14:33 »

И с 10 сандвича бих ги омазала biggrin biggrin biggrin, така да е.
Еми, голяма дума не казвай, да не вземе някой отрок да те накара и да му ги сдъвчеш даже funnytooth
Булче, агроном ще го правим момъка Wink Пак добре, че не яде пръст, защото това беше любимото занимание на големия си на неговата възраст. Това белозем, чернозем, пясък, чакъл, всичко ровеше с мълките пръстенца и право в устата. Как не хвана глисти, направо не зная. nea Има една приказка по хасковския край, любима на баба ми беше: "Китки и фитки на едно място не виреят". Фитка е пуйка, в случая се имат предвид малки деца. Та прежалвай де що има саксия и цвете, такава е тя Wink
Тони, не съм разказвала нищо за кандидат - снахата, което да си изпуснала, то и материал не ми се е събрал, че е съвсем нова smile. Ама не стана на неговото да дойдат за обяд, момиче с характер си е, не се оставя да я изненадват good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: август 15, 2016, 13:27:02 »

Много благодаря на всички!
Еми, не се заричай, че някой ден да не тичаш ти да се молиш да мажеш сандвичи, само и само да хапне отрочето.
Свекърва, сандвичите явно са се харесали, щом те е удостоила /абе както и да я пиша тая дума все я подчертава/ с поздрав  Wink
Булче, прежалвай цветята, няма как. Като порастне тогава ще гледаш китки.
Маги, още малко и заслужената почивка ви очаква, супер!
Ние вече сме пълна къща-малка лудница. Поне ми правят торта- дано стане до довечера.
А за утре ако може да си измоля едни стиснати палчета, сутринта, благодаря!
« Последна редакция: август 15, 2016, 13:31:22 от ratatui » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #418 -: август 15, 2016, 13:58:49 »

Ех таз снаха... няма да е безхарактерна я, то на голяма котка бяла и добра мома не подхожда, трябва да може да прави щрак и котето да скача през горящия обръч. Как се дресира котка обаче и колко нерви ще и коства тя си знае Wink

Али, питай душо какво те вълнува?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #419 -: август 15, 2016, 14:31:23 »

Аз много късно разбрах, че съм с асцендент лъв. Представяте ли си отнесен водолей и напорист лъв!? Ами обясних си що за странно пиле съм. pardon
Киви, разкажи имахте ли тема? Тортата с какъв животиняк беше? На каква вълна сте с подаръците? Последно ходихме на рожден ден на детето на една дизайнерка, дето с теб сме я обсъждали. Та беше в гората, правихме барбекю, всичко беше много близо до природата, а тортата беше с Ледена епоха. Иначе поканите и украсата беше с пиратски привкус. Повече момчета са около нас и тепърва предстоят още рождени дни, та затова ми е интересно.
Палчетата от днес ще ги стисна! give_rose
Ох, аз съм разтърсена. Наша близка са я оперирали от страшна болест. Уж е добре, ама тя си знае колко. Сега се налага да реди наново всичко разрушено. Много горчиво ми стана! sad
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines