Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 12:07:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 173686 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: април 20, 2016, 19:20:36 »

Скай толкова сладки деца имаш heart охххххх kiss2 Ма и на мен ми приличат на мама и бебе   funnytooth
Моите двете са много смешни-крачун и малчо,,,Имам един дърт чичо-ротвайлер и една улична рошла си взех преди година.Уникална комбинация са,особено като са на разходка,,,смешковци големи.
Ина благодаря за отрезвяващата истина относно след родилния период.Аз като разбрах,че съм бременна и се чувствах много виновна,като ме питаха хората....как си сега вълнуваш ли се,обичаш ли бебето вече ,,,как е усещането ????? Боже мой ,мислех си,,,, тея хора луди ли са???Първата седмица ми беше  " егоистичната " седмица.През нея си мислих какво ме чака от тук нататък,как ще се промени всичко,как повече никога няма да бъдем сами,да си имаме лично време,да нося бански-половинки  tease,,ей такива  все егоистични мисли и хич не съм подскачала нагоре надолу от щастие,за изненада на заобикалящите ме хора,които припкаха,като ударени от слунчев удар пеперуди.Втората седмица вече нещата се промениха,осъзнах,че това бебе ( точка)  наистина си е мое и ми е много скъпо и важно,тогава започна и лудостта....Дали всичко ще е наред,през главата ми минаваха разни лоши случаи на комшийката от на чина Пена блока,сетих се и за една приятелка със внезапно спряла сърдечна дейност,абе общо вжето сетих се за всички лоши случаи с бременност,в радиус от 10000000 км ...И тогава започна притеснението,,,ММ му казва "майчино здухване",което си ме друса и до днес.Онзи ден кумата ме успокои,че това друсане не минава никога повече и ,че винаги от сега нататък ще си нащрек....все едно спиш с едно око само,а другото е готово за извънредни ситуации...
Еми нямам търпение да продължа с полудяването,хич не ми дреме кога ще усетя,че  съм майка истински,искам само всичко с точица да е наред,пък  банските -половинки , екзотичните почивки и пиенето на шотове до сутринта не са ми толкова важни smile
Май това е началото  на НАЧАЛОТО на майчинската лудост....Нямам търпение да полудея  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #496 -: април 21, 2016, 07:19:48 »

Хайде, нов ден, нов късмет! С френска закуска heart
Поне не духа, вчера доста клони изпопадаха около нас. Днес, от 7 часа се е рабръмчала една резачка, едва измъкнах племенника от балкона. Ами интересно е, как да тръгне детето за скучната градина crazy. Първо подхващат клона, после го отрязват и като го свалят на земята, тънките клони направо ги смилат, а дебелите правят на трупчета. Малко просветна, иначе листата затулваха всичко. Нашето дърво /пред единствените южни прозорци/ си остана наша грижа =]Пак трябва да дебнем природозащитничката, че да клъцнем част от зеленината...На нас ни влиза в къщата, на нея и пазело сянка. То и котката ни и разлайва кучето, ама какво да правя Wink. Мадам излиза да пасе на терасата и демонстративно подава глава през решетките, да го дразни. Хихи, съседски неволи diablo


* 13015443_1126644610718967_4762626741904867195_n.jpg (50.81 KB, 400x267 - видяно 1816 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #497 -: април 21, 2016, 07:49:33 »

Ква френск френска без курасани альоооу !!!

Ама ай, щом кафе имаме, приемаме  lol

Блазе на кой е по форума днес. Аз тичам на стаж, че имам сьбрание за обсьждане на семейства с проблемни ситуации. Малко като клюкарстване прозвуча   girl_haha

Ай до после, когато ще сте изписли 20 хил страници и вече няма да сьм в час.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: април 21, 2016, 08:40:27 »

Добро утро!

Аз се чудя какво липсвало на тази френска закуска, а то били кроасаните...

За тази закуска, трябва са съм поне маркиза, трябват ми поне 3 човека, персонал, за да е сервирана като си отворя очичките.


Сами имаше температура цяла нощ и сега е мега крив и не му е добре sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #499 -: април 21, 2016, 08:53:29 »

А, курасанити са нагъчкани в панера Wink. Не мога да я науча тази гувернантка французойка да ги слага в отделна чиния и това си е crazy Пък и да добави малко сирене и домати, може и чушка за цвят. Ама не - масло, хлябове и мармалад, пастите те си ги ядат Wink
Мари, то че ще е кисел, кисел ще е, дано се осефери в по- късните часове good
Ина, действителни семейни ситуации ли ще обсъждане? Кажи ни някоя по- така, чуждите дертове винаги са по- интересни smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: април 21, 2016, 08:54:40 »

добро утро !

Свекс и при нас махат тревата последните дни, уж в този район доста поддържат, да видим. Жужат по цял ден.

Сноу, заради умопомрачително захаросаните описани онлайн и на живо, моменти от сватби, никога не успях да почувствам тогава друго освен вина... Така че ви разбирам и за бебетата . smile

Аз съм на вълна макарон, както обикновено, на останалите моми поздрав:


Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #501 -: април 21, 2016, 09:01:31 »

Добро утро  heart

Лоли пак едни дълги разсъждения е изписала  Girl_hide Спокойно бъдещо мамче, ще полудяваме заедно  blum

Оф и ние имаме разни дразнещи дървета в двора, ама не можем да ги орежем без разрешението на общината и са едни дълги разправии (и пари), до които изобщо не ни е в момента  pardon

Мари, бързо да му минава на Сами  give_rose

Ина, може да разкажеш после някоя по-интересна семейна драма Wink

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: април 21, 2016, 09:12:21 »

Добро утро!

Днес се събудих по-късно от обичайното за мен. Даже не съм чула алармата на ММ, нито кога е излязъл. nea Отдавна не ми се беше случвало.

Лоли  good След първоначалната еуфория от положителния тест и аз минах през един депресивен период. Всякакви мисли ми се въртяха в главата. Трябваше ми време да се съвзема, но се оправих и сега ми много хубаво.  heart Иначе край с нас, винаги ще сме нащрек, винаги ще има за какво да мислим.

Свекърва, за закуската.  give_rose И при мен се чува една резачка, ама не успяха да ме събудят. Чак като отворих прозореца ми направи впечатление.

Мари, дано Сами се оправи бързо.  smile

Ина, късмет на теб.  smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: април 21, 2016, 09:39:06 »

.......се едно спиш с едно око само,а другото е готово за извънредни ситуации...

Това много ми допадна, нещо го бях пропуснала преди girl_haha

Иначе, Лоли, няма да се даваш, това за банските половинки е въпрос на желание и мотивация. good

Еми, не бях се замисляла така за сватбата, но абсолютно права си, същото е.
Хората са различни, чувстват и реагират различно. И за такива моменти от живота като сватбата или раждане на дете, когато повечето хора "пърхат", както казва Лоли, човек се чувства виновен, все едно нещо му има като не се вълнува по този "общоприет" начин.

Определено всеки има право да си изживее моментите, както му е на сърце.


Внимание, дами, не изкушавайте, Ина, така! Тя е професионалист и не може да изнася информация от "кухнята"! smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #504 -: април 21, 2016, 10:34:38 »

Добър ден!

 За чувствата съм съгласна и аз в началото бях супер запалена и емоционална за сватбата,колкото повече наближава,толкова повече ми става неприятно да ме питат,да разказвам,да показвам,защото понякога получавам непоискани съвети и мнения. За да се ентусиазирам малко ви показах роклите и да се подсетя,че ще съм булка. crazy
 Вчера бях на гости у братовчедка ми и се обзаведох с бизнес облекло и ми е много странно,защото досега не съм носила,ама ми седи секси  blush
 Да,истина е това за Ина,аз по едно време имах чувството,че работех за тайни служби,толкова ме беше страх да не разкажа нещо,а в същото време пък човек има нужда да сподели на близките си какво му тежи в работата.
 Ох,тия макарони как им се точа,ние днес сме на тесто и сладко и мисля да изядем по половин шоколад и малко козунак,че не се издържа  blum
Днес реших стига манджи и кафета,аз ви поздравявам с цветна брада,ааа!

 
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: април 21, 2016, 10:38:33 »

Този младеж бих се страхувала да го доближа,  да не изскочи нещо от тази джунгла.  funnytooth
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: април 21, 2016, 12:02:08 »

Много е приятно да разбера,че не съм сама в лудостта си  yahoo Успокояващо ми действате
Мари на Сами дано му е минало вече,то на това променливо време децата са най-уязвими.А от банските още не съм се отказала,ще видим на финала какво ще се случи с кръшната ми снага  yahoo
Вероника кога беше сватбата припомни ми,че съм ти изпуснала дирите?Ей как ми липсват тези сватбени вълнения,миналата година по това време започна да ме тресе сватбената треска,прекрасно усещане...Не спах по цели нощи ровейки се в темите тук и в китайските сайтове за джунджурийки.Май тогава започнах да пиша тук,,,,хехеххехех годишнина ще имам скоро Wink
Фери ,Мими споделената лудост става обикновена тревожност,значи сме сиок,,,,нищони няма
Ех тея резачки към мен се прехвърлиха...кой,мам..а му реже дърва по това време???????Пуснах кучето на двора да му изкара акъла,дано спре поне за обяд.
Този момък за Цветница така се е спретнал май smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #507 -: април 21, 2016, 12:18:35 »

Този момък за Цветница така се е спретнал май smile
Хихи, за Великден ще си навърже яйца/та blum
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: април 21, 2016, 12:56:44 »

Ще чакам и великденската снимка  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #509 -: април 21, 2016, 13:02:56 »

Колоритни, както винаги!
Аз вчера бях, където бях, и сега ми е едно стегнато на душата! Леко притеснено... Надявах се тази сутрин да съм свежа и знаеща, ама не би.
За майчинство имам какво да кажа, ама сега кълва по телефона. После ще да седна, да се разпиша, как си трябва.
Скай, умори ме, жено, от смях!!! Кумците нали имат Кореком куче и то имаше дерт с козината. Срещало се при по-космати породи. pleasantry
Тоя хубаво ще си върже яйцата, ама да внимавайте с боядисването им.
Айде, до скив, че пак ме натовариха! Пиша от 1 час сигурно
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines