Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 08:56:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221584 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #780 -: януари 26, 2016, 17:35:51 »

Ей ме на. От хайманосване нямам време да седна да прочета какво сте писали.
Изживявам се като интериорен дизайнер от миналата седмица и само ми вдигат кръвното разни индивиди. За капак на -16 се мотахме по пътищата да търсим материали за ремонт с ММ и познайте- сега съм сополива, боли ме кухата тиква и киселея.
Много колоритна седмица у свекърите си прекарахме, че и юбилей празнувахме....естествено, не пропусна да ми се напомни как можело да кръстим бебчо на някой,ама то все пак си е наше решение, но ТЕ много щели да се радват поне една буквичка да има...и само за туй да даваха акъл- бели кахъри! Сега на дневен ред ми се обяснява къде да си изместя контакЦите и как не може да се топлим с климатици, щото много ток харчат. Едва ли не, печка на дърва да си опна в хола. lol
Изобщооо...как да се включа подобаващо из темите- не знам.

За гостито съм като Панда,ама мойто е капризи. Такова да няма, онакова да няма. Сега се оправдавам с бебето  Yes,че ми става лошо от някои миризми още. Та по тоя повод, мойта свека обяснява как си ме гледала и готвела каквото обичам. Да ви кажа, цяла седмица само разни меса и гнусотии има. Как една леща не се нави да направи...хем знае, че не съм фен на месото. Добре че има гарнитури...
Смешно ви е на вас, ама...и чинията с връх,че нали ям за 2ма!

Свекърва, ти бая си я угоила тая котка! Само за ориз... Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #781 -: януари 26, 2016, 17:47:03 »

Нанситка, по ми харесва със зеленчуци точно защото е тлъста.
Еми, ето ти от тази плейлиста почваш да сглобяваш пъзела - къде на руски, къде на български, а понякога и трейлър на т рски, та да знаеш какво да търсиш. Беренката идва по- късно в ролята на Кюрем. Бахме обсъждали няколко страници напред. Мнооого красиви и мъже и жени, хубаво играят, ама тежка работа...Трепят се, въртят интриги и страдат от любов и жажда за власт.
http://vbox7.com/collection:2155105?&page=6
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #782 -: януари 26, 2016, 18:55:07 »

Опаа, призовах я и бързо се вписа kiss2

Нат, свиквай сега ще сте близо и според мен ще се чувстват длъжни "да изказват мнение"... през едното да ти влиза, през другото да излиза.. Каквото си знаете, това правете вие ще живеете там ааа-ма-ха  beating
С яденето и ние сме така.. Нали съм ви казвала, че мразя баница със сирене, още по-малко пък за закуска.. Е познайте, какво има за закуска като сме при свекито?  funnytooth Вече го приемам с насмешка и казвам, че съм дебела, затова тестени неща не ям  Girl drink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #783 -: януари 26, 2016, 21:27:50 »

Нат, то да ти се смея ли, да те съжаля ли... Не ги е лесно! Пък да дишаш, колко дълбоко можеш. Вземе ти се завие свят от толкова излишен кислород.
Хахаха, Панка... Това от тези изсипани имена. Кат се чудиш как да е и първото на ум което дойде. Грозданка по- има смисъл в тоя ред на мисли.
Свекърва,  Oh my ... какви орхидеи!!! Oh my ...
Вашият може да е охранен, ама нашият е тлъст. 6,600 го е теглила докторката му. И той си има джи пи - на свекъра клиентка хахаха
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #784 -: януари 26, 2016, 22:07:06 »

Нат, радвам се, че се разписа smile Съчувствам ти за яденето, аз много мразя да ми спиват. И бързо да оздравяваш!

Фани, Берен и аз я обожавам. Толкова е красива!

Еми, много ме радваш, макар че, доколкото разбрах ни навестяваш, защото си без работа.

Тони, яде ли те сега отвътре хахаах Нали знаеш, че е Бамбук, то аз така си му казвам Wink
А за Х фактор, за всичко съм съгласна дето си го написала Wink

Фери, Алина е супер, и Бояна е хубаво, ама много Бобита ще ти станат вкъщи Wink

Свекс, евала за орхидеите, а аз щях да се хваля с моята  funnytooth funnytooth funnytooth


Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #785 -: януари 26, 2016, 23:17:15 »

С вашите орхидеи ме засрамихте,моите сега са.....в не най-добрата си форма,ма надявам се да се пооправя.Напоследък започнах да си говоря с цветята-значи или полудявам или бързо остарявам.Едно цвете имах в салона,което сега почти умря и ми е толкова мъчно....Старост-нерадост
Миленка уникално сладка си и като метъл,бонбон голям kiss2
Тинче сега се сетих за нас като правихме първия ремонт в София.На косъм бяхме да се избием.Карахме се във всеки магазин,като на селски пазар.Консултантите ни бяха запомнили,голям срам ....Спомням си като ходихме да поръчваме кухнята....Харесахме си магазин и отиваме да правим поръчка,ма и двамата идея си нямаме от кухни.Аз не бях готвила преди това нищо друго освен яйца.Обаче си имах идея,че искам кухня ,като от списание,малка,красива и суперрррр не практична ,,и всичко да е вградено.А цвета-тъмно лилаво и черно  nea какво ли съм си мислила тогава ,не знам.
При първата среща с консултантката се  скарахме жестоко за цвета,той искаше зелено аз лилаво...едвам не се избихме.Спомням се ,че му ритнах стола от яд ,че не ме слуша,той пък ми бутна скицата....абе лудница...Тръгнахме си,,,Три дни скандали и решихме компромисен вариант,,аз избирам кухнята,той хола..И така връщаме се пак,момичето като ни видя,едвам не припадна..Избрахме цвета,но се скарахме за един шкаф след хладилника,Аз исках да има повече шкафчета,за да е всичко прибрано,той не та не....Е и до днес му натяквам,че не направихме шкаф там,през носа му излезе.Сега днес вече след три ремонта,ММ осъзна,че е по-добре да си мълчи и да не се бърка ,тогава всичко се получава многоооо по-добре.
Така,че да знаеш,напълно нормално е да не сте на едно мнение.Вземи кухнята за теб остави му спалнята,,,хола общо го мислете Wink Аз сега следвам в Instagram - Inspire_me_home_decor  уникални идеи имат,разгледай ги. И  мм като му кажа,че там съм харесала нещо,ок съгласен е.Щом е от там,значи е модерно става  yahoo Мъжка му работа...
Фери името Алина е прекрасно,преди си мислих,че много искам така да си кръстя някога детето.Ма сега не бих го направила,че свекъра ще си мисли,че на него е кръстена.Той е Асен,а племенницата е Ангелина и разправя на всички,че на него са я кръстили,снахата полудява направо.Та не искам и аз да го радвам,,,хахахаха,,няма нужда..
За Грозданка,,,,ох думи нямам.Имам позната казваше се така,,до 18 години,после се прекръсти на Дани.Как в  днешно време ще си причиниш това на детето????Не го разбирам...Аз съм кръстена на баба ми,много си я обичам,ма цял живот съм и мрънкала,че заради нея така са ме кръстили.Щото и тя не давала друго име,,,на нея да е,,и нашите смотани,,,,и слушали..Та не мисля,някога да кръстя детето си на когото и да е.Ново име-нов късмет.
Рони ще чакам като е готов,дръж ни в  течение.Много е хубаво да има предсватбена треска.
 heart heart heart
Свекс твоя дундьо мога да го изям  наистина,,,голямо сладурче kiss2
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #786 -: януари 27, 2016, 08:33:03 »

Добро утро smile

По въпроса с подаръците за Св. Валентин в една фейсбук-група, озаглавена "Сватба 2-ма луди и 200 гладни" са открили идеалния подарък за мъж smile "Дами, ако се чудите какво да подарите на своя любим за 14 февруари, не забравяйте, че всички си мечтаем за годишна винетка!"

Нати, оправяй се бързо  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #787 -: януари 27, 2016, 09:23:50 »

Пристигнах в офиса трепереща. На 2 пъти мн нагло ме засякаха и от мен зависеха тенекиите на колицата ми. Оф, големи идиоти има. Още съм афектирана...
За сметка на това ми стана смешно с винетката. Ама това е подарък за мен, щото нали аз съм с голямата кола. Аз така имах подарък нов съединител по някакъв повод. Ей ви практичен подарък, нещо като чехли хахаха.
Ние пък обичаме ремонтите и заедно всичко си подбираме. Ей за едни лампи колко се радвахме. Случайно ги видяхме и двамата супер нахилени излязохме от магазина.. Искам пак да се занимаваме с подобни неща. Много ми е удовлетворяващо. Много ме зарежда да гледам интериорни и екстериорни решения. Имам любима детска стая и някой път ще ви я покажа.
Брей, няма нови отговори...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #788 -: януари 27, 2016, 09:30:31 »

На ти нов отговор от мен!
ше ходя на работа, да ги строявам малко, че хептен са ми зарязали проектитИ  tease sad
не съм шофьор и слава богу - или ще убия някой или той мен, ако седна зад волан  crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #789 -: януари 27, 2016, 10:51:41 »

Добро утро!

Нати, бързо да се оправяш.  smile
Ама вие преместихте ли се вече?
Аз затова си готвя сама, а не оставям на свекървата. Хиляди пъти съм обяснявала, че не обичам това или онова, ама без резултат. На този етап месо хич не ми се яде. Тя пък решава, че ще готви някакви прасета... nea Вика ми, ти ми казвай какво искаш. 542722 пъти съм казвала, че лучник НЕ ЯМ, ама тя обича да си приготвя и все ме кани. Е нЕмаа!

По повода за месото, което не ми се яде напоследък, Влади снощи ми дръпна едно конско, че трябва да ям, да си набавям протеини и т.н. Чак ме засрами...Как да му обясня, че минавам през някакви периоди, в които ми се ядат едни неща, а след време вече не?

На Берен да й ядете рунтавите вежди като не ви харесва.  funnytooth funnytooth funnytooth tease

Леле, Лоли, разбихте ме с вашите караници по повод ремонта.  funnytooth И на нас скоро ни предстои, та от сега имаме леки търкания кое, как и къде ахахаха. Все пак мисля, че ще стигнем до консенсус.  smile

Аз за шофьор не ставам. Първо, че ме е страх и второ, че съм много нервна nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #790 -: януари 27, 2016, 10:59:47 »

Аз пък обожавам да шофирам, не си се представям без да съм шофьор  heart

Ние не сме се карали изобщо.. Той имаше претенции за дивана и леглото.. Като разбира се за всичко друго се допитвахме.. В началото искаше кухня, която струва 15хил. лв, но после бързо се усети, че няма да стане  Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #791 -: януари 27, 2016, 11:37:23 »

Добър деен.
След 2 лимона ми просветна, поне главата е по-добре. Сега да изгоня и сополите Wink
Миме, не сме се преместили, то е на мазилка всичко. Освен да опънем палатката...Съчетахме ходенето натам с юбилея на свекъра и за капак нацелихме големия студ. Не ми се беше случвало колата да не може да запали 1ч.  Пък нямаше как да си готвя, понеже от 9ч до 17ч бяхме по задачи. Сега съм си направила една вкусна постна леща, а мъжО си я гарнира подобаващо.
Лоли, ние за едни лампи се изпокарахме. Как можело да струва толкова един полилей. Ми може, ей го на!
Хола и кухнята ще са по поръчка,ама няма да ми се получи първоначалната идея, щото само за кухнята ми обявиха към 10хил.  girl_impossible Аз някак си по-малко ги предвиждам там, та минахме на по-друг типаж. И сега сменям цялостната концепция на обзавеждането.  angry

Тони, точно толкова практичен подарък си бях намислила за големия празник,ама ме изпревариха и си имаме винетка. Сега се чудя какво да е. Накрая ще купя 10м панделка и ще се омотая. Дано ми стигне! (преди минавах с 2...)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #792 -: януари 27, 2016, 11:46:25 »

При нас пък е много празно по стените в коридора и спалнята.. Нямам муза някак да дупчене за рамки и картини.. Иначе рамките са купени, ама все не ми се слагат.. И снимки трябва да вадя.. Не ми се занимава, а ме е яд да стоят на склад при положение, че ги има NO Искам да осъществим и проекта за магнитите.. Безхаберие малко ме е налегнало  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #793 -: януари 27, 2016, 12:08:08 »

Панде, аз си минавам да чета и като бях на работа, ама призрачно, без време да пиша Wink
така че винаги съм наоколо, като данъчните йаххахаахахаха

Тони, като каза безхаберие, да ви поздравя със снимката( гифчето ) ми за деня:

http://45.media.tumblr.com/ad4cd6c70bb2d85aa06142212bd6f3df/tumblr_o0dt44uvZi1r67212o1_500.gif
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #794 -: януари 27, 2016, 12:13:39 »

Добър ден!
Ние и двамата имаме книжки,но нямаме кола,след сватбата ще е...ама сме неопитни и страхливи,та ще видим как ще е.Ние както живеем в центъра кола не ни трябва,а и с метрото съвсем,чак като имаме деца ще ни стане наложителна. По повод на обзавеждането-общо взето откакто сме заедно сме обзавели хола, другото той си го беше направил,но и двамата харесваме едно и също и като цветове,и като дизайн.По дребни ремонти се караме,защото той е нервак и иска всичко веднага да стане,не иска да му помагам,след малко вижда,че няма да успее сам и ме вика,аз пък правя друго и готов е скандалът.
В тая връзка майка ми ми прати тази статия: http://www.highviewart.com/predi-da-sklyuchite-brak-prochetete-tova-3097.html-има над какво да се замислим,ама ние за някои не сме на едно мнение...
За Свети Валентин изобщо не ми е дошла никаква муза,макар че намерих някои доста интересни материали за картички за принтиране и рецепта за червено кадифе-до там съм...
Активен
Страници: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines