Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 09:22:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221596 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #765 -: януари 26, 2016, 15:18:02 »

Добър ви ден,както бях в лошо настроение малко ми го пооправихте... За имената-на баща ми майката се казваше Верка,а баща му Костадин- и той понеже си е бил стар ерген и е имал време да мисли за имена на децата като са се запознали с майка си е казал и за мъжко,и за женско- Калоян и Вероника.По случайност и другата баба е с В и се казва Велика,но баба Верка не признаваше,че съм на нея кръстена и казваше на майка,че е "Много итра,та си кръстила детето на майка си".От братовчедите никой друг дори не се доближава до техните имена с дядо ми,ама ходи се разправяй... Другото смешно е,че татко хубаво си казал желанията,ама раждам се аз и не смее да пита майка как ме е кръстила,та водил един приятел уж на свиждане и да подпита,а майка му казала "Ми както съм решила,така съм я кръстила"ахахах. Иначе аз си приличам на татко и съответно на неговите родители-и по характер,и по външен вид. Ние на неродените Петковци за имената не можем да достигнем до консенсус.ММ не иска да кръщава на никого,а и двамата дядовци,дай Боже, са Ивановци и на мен ми се иска. Сега ми излиза с номера,че ако не съм била казала на кумата,че ми харесва Калоян и тя не го беше кръстила така,щял да се съгласи. Неговите предложения пък са ми яко тъпи,ама както и да е,да стигнем до там.
Миленкаа,на тая снимка с черните дрехи ми потвърждаваш мнението,че черното състарява хората,а си толкова нежна по снимките и от сватбата,и с Боби.
Друго,друго не мога да се сетя...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #766 -: януари 26, 2016, 15:24:05 »

Няма асоциации, просто ми се ще да е на тати (и на мама също, ама тя ми е забранила, че ѝ е грозно името  crazy ) и от женските имена с А, това най ми допада, пък и е кратко, звучно е, не звучи грозно като е цяло и трябва да ѝ се караме + винаги ще е първа в класа, а не като мен на опашката  pardon Алена също ми харесва, защото ми напомня на баба ми Елена ама все си предствям астроложката  blush

Вероника твойто име си е много красиво  heart И Калоян също, баща ти добре ги е измислил Wink Те тия баби са страшна работа, на тати бабите и двете са били Ангелина и той съответно е Ангел, та и на баба свекървата така е натяквала lol А що си в лошо настроение?  huhhuh.gif

Хубава е актрисата ама открай време не ѝ харесвам веждите  blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #767 -: януари 26, 2016, 15:31:01 »

Ахах,Фери, и аз с веждите на тази актриса имам проблем,прекалено натурални и рошави са ми.А настроението пак с поканите разправии,простооо ще черпя като се отпечатат,но не ми се обяснява-аз станах банална с тия покани...
Щях да казвам на Лолитка,че сайтът още не е готов-не сме си написали гледните точки за любовната ни история,а и като стане ще го пращам на лични,че все пак не искам да се разпространява прекалено из интернет пространството.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #768 -: януари 26, 2016, 15:32:00 »

Красавица е, в кой филм участва.. Много царствено излгежда.. ? Сигурно е някоя жена на султана.. ?

Алена и на мен ми е асоциация с астроложката..  good Просто при тях е от имената на двете баби мешаница smile
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #769 -: януари 26, 2016, 15:39:14 »

В училище ми се виждаше ужасно да си от първите номера и мислено си повтарях - запомни: не си кръщавай детето с "А", не му го причинявай хахахах
На мен страшно много ми харесва Алина, тренъорката ни по народни танци така се казва, много нежна и красива и някакси асоциирам името с нещо фино Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #770 -: януари 26, 2016, 15:39:46 »

Пак съм с главоболие, та реших повече да лежа днес.  huhhuh.gif

Ако някой тръгне така да ми се налага да кръстя детето си на него, просто няма да стане. Категорична съм! Аз съм кръстена Мария на баба ми Мария. Нямам никакъв спомен от нея, знам само че вече не е сред живите. Визуално приличам на баща ми, а по характер не знам. Влади е взел само първата буква на едната си баба. Преди, когато сме си говорили с Влади какво име бихме избрали на детето си един ден, той казваше да започва с Д като майка му.  funnytooth Аз само се изсмях и това е funnytooth Няма как да стане, при условие, че племенницата вече е кръстена на нея. Това и остана, цялото потомство да е на свекървата.
Винаги, ама винаги съм искала детето ни да е кръстено на Влади, или поне да е с буквата В. heart
За момиче съм измислила име, започващо с В, дано един ден да имам възможността да го използвам.
Влади пък е тотално влюбен в името Мария и много би искал, ако имахме момиче да се казва така.
За момче също сме измислили име, още от преди да забременея. Засега е ясно, нищо че се шегувам с Влади, че всичко зависи от мен и току виж съм се събудила и реша да се казва по друг начин.  tease

Фани, благодаря ти!  give_rose Много си я харесвам Берен. heart
Спомням си, че точно когато влязох в университета даваха много турски сериали и аз ги гледах. С Берен беше любов от пръв поглед. Та от началото, когато още не се познавахме добре с колегите имаше няколко момичета, които ми се струваше, че ме гледат странно. Хахах един ден изплюха камъчето. Била съм приличала на Берен. crazy funnytooth
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #771 -: януари 26, 2016, 15:47:10 »

Във "Великолепния век: Кьосем" участва. Четох историята и като гледам и във филма ще излезе по-великолепна и от Хюрем. Тя е била гръцка наложница. Ето и една песен:https://www.youtube.com/watch?v=Qs7SfQ6zFaM от филма и още една, ще ме извинявате, ама не издържах като ги видях такива хубави беееееееее: https://www.youtube.com/watch?v=MRRGVv6ahgc и егати всестранно надарените, хем хубави, хем актьори, хем и пеят готино!!!
Метал визията на Миленка ме кефи много, и аз съм била на концерт на Металика, ама още когато бях подготве, в Пловдив ме води братчеда, и аз бях металче, хихихи, 99 та ли беше? Я някой Пловдивчанка да помага!!  yahoo И пак съм дърта, беееее, дърта чанта, ама лачена, хихихихи  heart
« Последна редакция: януари 26, 2016, 15:52:08 от fanimira » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #772 -: януари 26, 2016, 15:52:03 »

Фани,99-та беше, до нас се чуваше концертът и ММ е бил,та като се загаджихме го водих до стадиона да си припомня емоциите. Бащата на кума тогава ги е карал и те все за това си говорят,ама трябва да са били на по 15 и те,та не говори,че си дърта,хаха.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #773 -: януари 26, 2016, 15:54:05 »

Аз не го асоциирам с никой името ама и на мен ми е много нежно и лирично някак си  smile И аз в началото исках да е Боян ако имаме момче, ама сега неееее мерси, много Бояновци ще станат (Боби е кръстен на баща си)  pardon

Рони, а баш за веждите  good

А пък на тати майката (свекървата) така си и остана без дете, кръстено на нея при 6 внуци, правнук и още едно на път  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #774 -: януари 26, 2016, 16:05:54 »

Аз изрично НЕ желая никой да кръщава на мен!!! Ще кажа и на щерката и на снахата! Няма да ги обичам по-малко ако са на мен или не внуците я. Всеки да си кръщава децата както си иска  tease Да си налягат парцалите, да работят и да си ги гледат, ако можем ще помагаме, дано ни кажат едно: Мерси накрая  pardon
Отивам за Кари, не ми се отразява добре седенето с ин лоу у дома, хахаха
« Последна редакция: януари 26, 2016, 16:09:24 от fanimira » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #775 -: януари 26, 2016, 16:11:14 »

Аз пък искам детето ми да е кръстено на майка ми.. Тя все повтаря да не си посмяла, ако ще го кръщаваш на някой Александър (като баща ми) да е, защо изключва възможността да имам момиче.. Не мога да разбера  pardon  funnytooth
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #776 -: януари 26, 2016, 16:31:32 »

Ние се прибрахме smile гледам за имена говорим - имах съученичка Панка на дядо си Панчо... Е добре да угодиш да угодиш колко да угодиш на родата?! Според мен някои хора не мислят ама въобще като кръщават децата си  girl_impossible
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #777 -: януари 26, 2016, 16:48:44 »

Свекс, това е модерната храна- сурова котка Суши хахахаха

Фани
, таз мома е и моя любимка, къде мога да гледам този сериал със субтитри и как се казва? Мерси! good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #778 -: януари 26, 2016, 16:51:10 »

Вчера цял ден се чудя що за котка е това ама така и не питах lol Хахах това някаква ирония ли е за това какви хищници сме хората  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #779 -: януари 26, 2016, 16:57:16 »

Според мен е просто котка-суши  pardon  funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines