Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:49:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221654 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #750 -: януари 26, 2016, 12:58:31 »

Според мен като голям няма да ти прави, кой знае какво впечатление, ама като е малка? Децата са много жестоки и кой знае какви прякори ще й измислят..  NO
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #751 -: януари 26, 2016, 13:01:08 »

Абе и като голям си е кофти да се казваш Грозданка...четох наскоро една статия точно за имената, колко внимателни трябва да са родителите като избират име, защото това ти е първото впечатление, което оставяш най-малкото като оидеш на интервю за работа например...някак си ми се струва доста несериозно  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #752 -: януари 26, 2016, 13:17:57 »

Включвам се със снимка и бягам навън - днес е топличко и ще се разходим smile
 Ето една от концерта на Iron Maiden



Ето  и една от концерта на Металика 2008, ако не ви стигне ще кача една от един Хелоуин където съм с тежък грим и изглеждам зла хахахахах




* DSC00076.JPG (74.04 KB, 280x373 - видяно 2006 пъти.)
« Последна редакция: януари 26, 2016, 13:23:16 от milenkata » Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #753 -: януари 26, 2016, 13:28:37 »

Брат ми е Боян на баба Бояна (ако е бил момиче е щял да е Биляна), а аз съм на другата баба Христина (тя не е искала, даже настоявала да не се чувстват длъжни). На нея й казват Тина на галено и е се е опитвала да ги убеди поне Хриси да ми викат галено, но майка ми категорично отказала, та така съм си Тинче, Тини и подобните smile Даже сега с новата фамилия имената ми съвсем съвпадат с тези на баба.  blum

За Грозданка е ясно, но доста се променя модата в имената - най-втрещяващия за мен пример е една приятелка на баба. Кръстили я Яна и това било толкова бабешко име тогава, че едвам изтраяла да стане пълнолетна и се прекръстила на Лиляна. Е сега Лиляна пък е доста по - бабешко от Яна  pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #754 -: януари 26, 2016, 13:29:17 »

Хаха - яко хеви-метъл. Мен в "хип-хоп" облекло са се опитвали да ме връщат от дискотека в деня с "черно парти". Виках им на фейс контрола тогава - според вас как да се облека за черно парти зимата? В лъскава пола- гъзовейка? Та ме бяха пуснали...

Иначе за имената - на мен и двете ми баби са Златка, та аз съм Златина...бонуКс.

А в гимнацията имахме една съученичка, която се казваше Паунка. И сега се прекръсти на Паулина. Та си е гадно понякога и децата ги е срам от разни безумни имена и идеи. Вярно, че Грозданка си е старо име, ама това е идеята - старо е.

Мойта свеки винаги се представя като Таня...ама е Станка, така че pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #755 -: януари 26, 2016, 13:48:19 »

Бе има и по- лошо от името Wink. Аз примерно не съм кръстена на баба ми /свекървата на майка ми, с която е живяла до края/ но по външен вид и по характер съм и пълно копие. Върви после разправяй, че свекърва ти е грозна, тъпа или проклета funnytooth Господ си знае работата Wink
 Имах намерение да изчезна поне за два часа по снега, ама хич и не се стопля, макар да било 1С crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #756 -: януари 26, 2016, 13:52:37 »

Ето ме smile

Вчера нещо не ми остана време да пиша smile

Тони, за никой не бях. Малкото момченце ми беше най-симпатично, нооо целия финал за мен е пълен провал, много слаб избор на песни. Единственото хубаво нещо бяха тримата предишни победители, само дето Жана ми се струва на много тежки наркотици. Ние го гледахме с мойта приятелка и нейния приятел и на рекламите си пускахме клипчета от предишни години,че да не заспим.

Темата за гостита много ми хареса, напоследък съм се замислила за нея. Ето вчера имахме гости, ама те като обадиха, че идват, аз им викам 'няма ли да минете през вас да се наядете' и те, 'споко, носим си subway' lol но с тях е така - приятелката ми не готви и у нас рядко я каня да яде, защото у тях освен вода от чешмата друго няма, и за това, ние си носим за у тях и те за у нас. Но тя ми е най-добрата приятелка, години сме живели заедно и се знаем.

Ама то мен как да ме поканиш на гости с моя режим. Аз съм много недовечива към готвена от друг храна, а като им кажа не нещо не мога да го ям, много хора се обиждат. Но аз в болница заради нечий чужд комфорт няма да влизам.
Аз като ходя на гости не обичам да нося нещо. То ако ни поканят, ще е за рд сигурно и така или иначе ще носим подарък. И у нас не обичам да ми носят  - вино не пием и двамата, а друг алкохол мен пак какво ме грее.
Като компромис съм открила следобедното гости - кафе/чай и бисквитки от нас, пък и гостите носят понякога бисквити, които и аз мога да ям. А и не мрънкат после колко пари било таксито.
Абе  ужасни хора са това пандите lol

На ММ приятелите нали са все ергени и сме ги канили и сме им готвили, те разни скъпи алкохоли са носили, та единия ми вика Феята Кръсница, защото домашна храна ядял на Коледа, на Великден и у нас lol

Айде аз отивам на работа. Бабата и дядото са тук, тия пък са съвсем друга бира.

А за Грозданка сме го обсъждали. Аз тогава ви разправях за съученика ми Гроздан, на който му казваша Малка Гроздова, че беше нисичък.
Темата с имената ми е любима, но добре, че на Бамбук лесно му измислихме име smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #757 -: януари 26, 2016, 14:20:14 »

Фейо, ще ми сготвиш ли и на мен като ти дойда в Сф или да си нося сандвичи с пастърмичка, хахах?  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #758 -: януари 26, 2016, 14:20:34 »

Миленка, много си смешна.. Добре, че си се "очовечила"  funnytooth Аз бях на рап вълна  good

Панде, аз мисля, че Дарина има най-голям шанс за кариера. Като теб мисля, че песните бяха пълен провал.. Да не говорим за Васил Найденов, който ми направи ужасно впечатление, опитвайки се да изпъкне пред един 15-годишен пикльо.. То не бяха тиради от благодарности и странни звуци.. Куку малко  crazy  Християна ме дразни, ако й спра звука и я гледам само на всички песни е еднакваааааааааа, няма грам емоция в това момиче.. Хубаво пее, ама малко така не става само с това.. Като чух, че ще пее пак Лара Фабиан, направо ме заболя сърцето.. Аз я обожавам тази песен, а тя нямаше никаква емоция в гласа  cray

Свекс, и аз много приличам, ама само външно, на майка на баща ми и на сестра му.. Мама не може да понася леля ми, ама аз поне по характер не съм такъв звяр  funnytooth

Много обичам да знам имената на неродените още бебета.. Панде, няма да казваш, е вече сте решили, защото сега има да се чудяяяяяяяяя  beating

Наталия пак се загуби, нещо ми важнее  beating kiss2
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #759 -: януари 26, 2016, 14:27:12 »

Миленка, мноУ си лоша бре жена! tease

Аз па кво да кажа, кат съм кръстена с приличното име, на дядо ми, лека му пръст, а съм обрала всички неприятни черти от характера и на майка ми, и на баща ми nea diablo
ТА  винаги има и по-зле аххаахахахах
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #760 -: януари 26, 2016, 14:39:55 »

О, аз приличам визуално на дядо, свекърът демек. Мерак имам да изкопирам цялото поведение на баба ми, свекървата. Беше уникална чистофайница, имаше време за децата и внуците, а не спираше да се усмихва. С дядо постоянно се шегуваха. Нищо не ги спря в годините. Как имаха сили тия хора да се смеят, а в същото време имаха куп проблеми със здравето... Моите глупости из нашта тема нищо не са!
Иначе съм взела от другия ми дядо хазартния характер. Смяташ риска, казваш Хоп и се мяташ. Да става после, каквото ще! Нали си опитал! Не трябва да съжаляваш, а да надиш изводи, ако нещо се обърка.
Абе тук сме се събрали все умни и красиви. Като в блато...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #761 -: януари 26, 2016, 14:41:55 »

Хахах Х фактор не го гледах много много, ама съм на общото мнение, че тази Християна ми е бая скучна, пее само един стил, направо може да ти втръсне от балади и сърцераздирателни песни  bad Иначе 100% Криско ще си промотира Дарина тип Гери Никол и оная другата дребната  blush

И на мен ми е интересно за именатааааа! Ама ако искат да споделят бъдещите мамчета smile Ние още не сме решили, въпреки че на мен си ми се върти в главата Алина и това си е, ама Боби скоро ми изцепи, че ще му е кеф да е на него...е не ми харесва Бояна, Боянка и производните им  girl_impossible Дано не го разочаровам  blush

Аз външно най-много приличам на малката сестра на тати (тази в Италия), а по характер май съм взела от всички хубавото lol

Панде, много сте си добре даже  heart
Миленка страшна метълка си lol Ама в нечерно повече ми харесваш  good Тия панталони от едната снимка (където си клекнала) ми бяха любим аутфит на всички метъли  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #762 -: януари 26, 2016, 15:01:01 »

Еми, да не си намерила подходяща рецепта за котешко?
Домашното изглежда по същия начин и вероятно ще е вкусно  crazy smile


* IMG_4872.JPG (57.57 KB, 312x415 - видяно 1999 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #763 -: януари 26, 2016, 15:02:03 »

хХхАХХахАХ вчера и аз мислех да питам Еми за котката, която е готова да се готви  funnytooth

Алина е хубаво, има ли някакви асоциации? Кръщелницаа ми е Алена  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #764 -: януари 26, 2016, 15:06:16 »

аз имах приятелка румънка Алина, а пък на Кари испанската кукла се казва Естрея–Марина
Ох, Свекс, специЯлно ти я пускам тая песничка
https://www.youtube.com/watch?v=xgSIBn34jzM, вчера съм гледала Джагдиш, ма той пак много вървежен станал
айде и на Мимето любимката в новата й роля да изтипосам:
« Последна редакция: януари 26, 2016, 15:09:57 от fanimira » Активен
Страници: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines