Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 23:46:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 125473 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: декември 23, 2015, 11:10:59 »

Скай, страхотен подарък! Голям сръчко си, спор няма!
С такива дарове от съфорумки няма как да не ни стане празнично вече! heart heart
ти вземи пусни снимките от подаръка дет ми прати, тука се знаем сички, никой няма да си помисли, че се фукаш...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #376 -: декември 23, 2015, 11:32:57 »

Ооооо Златинка пак изби рибата  Bravo Bravo Bravo  prepare-fish

Браво Златинке, разля коледния дух над всички ни, прекрасен е подарька  heart heart heart Щях да кажа, че твьрде високо вдигаш летвата, но това си ти, няма как да е по друг начин  friends
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 23, 2015, 11:33:59 »

Ооооо Златинка пак изби рибата  Bravo Bravo Bravo  prepare-fish

Браво Златинке, разля коледния дух над всички ни, прекрасен е подарька  heart heart heart Щях да кажа, че твьрде високо вдигаш летвата, но това си ти, няма как да е по друг начин  friends
ПОКЛОН!!!! Браво на Златинка!!!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #378 -: декември 23, 2015, 11:35:47 »

Страхотен подарък! Мисля,че всички днес ще търсят горещ шоколад biggrin А за тия сламки много завидях Wink Фери, наслади  им се за всички,ако вече не си  го направила smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 23, 2015, 11:38:04 »

Sky страхотен подарък, браво.. Сигурна бях, че ще направиш нещо уникално.. И аз днес ще търся топъл шоколад  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: декември 23, 2015, 11:40:04 »

Тия сламки ги взех от Билла. И то ги видях съвсем случайно.

Шоколада...си го направих сама blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #381 -: декември 23, 2015, 11:41:58 »

Аууууу, аууууу heart heart heart Ама и свещите ми се виждат по- специални и ръчно рисувани good. Определено ти е взел здравето тишлайферът, зная го от едни възглавници пачуорк. Няма да повторя, само изглежда лесно.
Чудесни подаръци, с много хубави идеи от всеки good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: декември 23, 2015, 11:43:02 »

Вземам си бележка, че се ушумолясвам от бая време...ама съм разсеяна, моля за извинение Wink

Та,както бях писала, не ми се падна Фани, а Али.
Бях решила да изпратя на Фани кутийката за ключове като подарък, но в последния момент се усетих,че тя я гласи точно с такава цел, а не можах да се организирам да й взема нещо за спомен от мен. После пък тя ми изпрати един куп списания за бременни (които още не съм изчела), заедно с една много мила картичка от Кари и блузка за бременни с човече на нея. Ама скоро не съм се снимала с тази блузка, та ще ви покажа снимки от тогава. Не че много ми е пораснал корема вече...
Ето линк към снимките smile

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: декември 23, 2015, 11:46:00 »

Подложките с дЕдко Коледа са много яки. А тия блузета много ме радват. Нали има и едни дето човечето се "показва" все едно - супер е!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: декември 23, 2015, 11:59:39 »

Фери, много готин подарък, честно. blum
Скай, поздравления за ентусиазма и за сръчността ти. Всичко е повече от хубаво. Мен ме хвана срам от моя подарък покрай вас. Толкова сте идейни, че в момента съм по-ниско от тревата.
Сламките звучат много яко. Тишлайферът е един път просто. Пък и Фери като написа къде ще си сложи хубавите свещи, направо и завидях. Много романтично.  *INLOVE*Да не говоря сигурно колко е хубаво за си получиш подаръка лично.

И на Нат подаръците са хубави, абеее всички се представят чудесно.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #385 -: декември 23, 2015, 12:05:52 »

Хубаво е да си го получиш лично ама ако не си такава Патица с главно П да не се сетиш поне да седнете да се видите с човекът, дето ти е стоплил сърчицето  blush

Ох, Коледно ми е, хубаво ми е! Добре, че ѝ се е видял на Злати изродски моя град, че наистина съм меко казано впечатлена <3

Хайде всички на шоколада  heart Сега се сетих, че няма в какво да го приготвим, трябва да си вземем нещо подходящо, високо Wink
« Последна редакция: декември 23, 2015, 12:42:45 от Feribotka » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: декември 23, 2015, 12:52:49 »

Злати, много Коледен подарък, браво на теб! Фери, няма как да не ти е коледно вече!

 Offtopic Нат, ама ти нямаш никакъв корем още, моят се позаформи последните две седмици. А вчера бебето така застана, че изглеждаше огромен и ми пристиска всичко, добре, че после пак смени позата!

Впечатлиха ме и медалите на Кари!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: декември 23, 2015, 13:07:40 »

Много ми хареса Фанския подарък за Нати Bravo Нат, ама ти нямаш никакъв корем Ц Ц Ц...  pardon

Пандето ме изпревари, ама ме мързи да променям  blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: декември 23, 2015, 13:41:40 »

Ехоооооо,хоп и аз тук с подарък.

Звъни куриера ,а ние с Явко по пижами .Гледа Маккуин на огромни децибели чак незнам как си чух телефона ,а аз правя коледни сладки.Тичам по пижама надолу по стълбите,че входа ни се заключва и чак като хванах химикалката на куриера видях ,че и целите ми ръце са в брашно.Голяма емоция ви казвам.Тъкмо бях спряла да си чакам подаръка ,а той ТУП ,точно преди Коледа дойде .Явко ме чака на вратата пред апартамента и само скача и вика ;За мен ,за мен ,за мен.Успяхме да снимаме подаръка де ,аз с телефона ,а Явко ме поправя ;Мамооо ,с големия фотоапарат.В крайна сметка с телефона.
И така :Имам си подарък от Djosi.Много хубави свещички ,шоколадови вкусотии ,рогца за малкото ни еленче Явко и един страхотен козметичен комплект /който извинявам се не съм отворила още,че бързах да ида на работа,но довечера със съпружето тъкмо ще го разгледаме хубавичко/.Много топлина и уют ни донесе мила Djosi ,много изненадващо ,много коледно и така....Явор веднага разпредели шоколадчетата на цялата рода и доволно позира.Незнам дали ще мога да кача от работа снимки,но повярвай ми емоцията беше пълна.

Аз бях град Прага.Бяхме преди доста годинки двамата с брат ми за Коледа там.Вълшебно място ,страхотен дух.Много зимно,много студено ,много коледно ,много,много чаровно място.Препоръчвам.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: декември 23, 2015, 13:52:38 »

Злати, много Коледен подарък, браво на теб! Фери, няма как да не ти е коледно вече!

 Offtopic Нат, ама ти нямаш никакъв корем още, моят се позаформи последните две седмици. А вчера бебето така застана, че изглеждаше огромен и ми пристиска всичко, добре, че после пак смени позата!

Впечатлиха ме и медалите на Кари!
:offtopic:Панде, снимката е по-старичка, от пълна 16 седмица,мисля. Вече имам едно малко коремче. До преди 2 седмици още спях по корем, сега вече ми пречи и не мога. С по-широка блуза изобщо не ми личи...явно ще порасне изведнъж и ще се чудя какво да обличам тогава biggrin

Еха, вместо сняг валят подаръци! Колко хубаво!
Голям мерак ми е да посетя Прага и Будапеща по Коледа или НГ, ама няма да е скоро. smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines