Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:56:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 125511 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: декември 21, 2015, 14:47:04 »

Страхотни мъфини на Гери  Bravo
И подаръкът от Миленка и Бобчо е супер.  blum

И аз не съм изпратила подаръка си. Утре или в сряда смятам да го направя. Извинявам се за забавянето.Надявам се тъкмо за Коледа да пристигне.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: декември 21, 2015, 14:55:12 »

Ми...ми...и аз не съм го изпратила. Имам да довърша нещо съвсем дребно и се надявам довечера да съм готова...та до сряда някой да си чака изненадата...ако е изненада де tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: декември 21, 2015, 15:11:40 »

Шт де не се издавайте.. Кой, когато получи  blum  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: декември 21, 2015, 15:31:43 »

Браво на Снежанките за страхотните подаръци. А моята Снежанка е Ваня /fiibi_bg/. Само да кажа, че въпреки че вече не пише толкова редовно аз си я спомням от 2007г. Тя и Гучи са от най-старите кучета тук  blum  Така че може да прецените и сами колко се зарадвах като получих подаръка й. А той беше опакован красиво в червена хартия с коледни мотиви и се състоеше от книга на Елиф Шафак, който чете и месечната знае колко я обичам, казва се "Речник на погледите", щолен, шоколадчета в метална кутия, които веднага Кари установи, че са с вкус на халва, стикери за прозорци и прекрасна картчка със страхотно мило послание. Искрено благодаря на Явор, Ваня и Иван!!!!! Исмихнаха ме за цяла година. Снимки не знам кога. Сега имаме коледен концерт!  heart heart heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: декември 21, 2015, 18:37:02 »

O,много се радвам за успешният ми подарък.Честно казано не съм прочела в седмичната,нямам възможност много да ви чета ,че харесваш Шафак ,но така си те представях ,четяща нея.И в интерес на истината си мислех да ти взема Любов и все отлагах подаръка,защото все си мисля,че ще си я чела ,тъй като тя е старичка.И изведнъж един ден получихме тази и подаръка веднага ми се нареди.Някъде в идеите ми беше и някой роман на английски ,но честно нямах време за такова търсене.

Сега да кажа ,че избрах Виена /Фанимира/ ,защото мечтата ми е за Коледа във Виена.Разкошен ,любим град,няколко пъти съм ходила там ,но не и по Коледа.Въобще представата ми за Коледа е едно снежно пътуване с любимите хора към някоя европейска столица,много греяно вино ,коледни сладки и въобще много,много празничната атмосфера ,която цари там.Да ни е мирна Европа-та знам,че ще идем някой ден.
Към Панди ще кажа :Обичам Коледа в България ,да.Детските ми спомени са Коледа до печката в баба.Тя прави баница ,а ние играем ,пишем по изпотените прозорци и ядем пуканки /не в микровълнова,а в тенджера изпукани на огън/.Мирише на баница ,баклава и печено.Но това е спомен ,който съм запечатала.Коледа-та на бъдещето ми е с Явор и със съпруга ми ,така както ви я описах.Хайде стига лични истории.

Да сте много весели и засмени всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #350 -: декември 22, 2015, 09:36:17 »

Моят подарък днес ще го видяяяяяяяя  Girl_hide Снежанката ми ми писа сутринта и се разбрахме да се видим довечера, нямам търпение!  heart

Дано и този, който пътува вече около 20 дена към моето джудже да пристигне и да не го затрият някъде  sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: декември 22, 2015, 09:42:33 »

Сега да кажа ,че избрах Виена /Фанимира/ ,защото мечтата ми е за Коледа във Виена.Разкошен ,любим град,няколко пъти съм ходила там ,но не и по Коледа.Въобще представата ми за Коледа е едно снежно пътуване с любимите хора към някоя европейска столица,много греяно вино ,коледни сладки и въобще много,много празничната атмосфера ,която цари там.Да ни е мирна Европа-та знам,че ще идем някой ден.
Към Панди ще кажа :Обичам Коледа в България ,да.Детските ми спомени са Коледа до печката в баба.Тя прави баница ,а ние играем ,пишем по изпотените прозорци и ядем пуканки /не в микровълнова,а в тенджера изпукани на огън/.Мирише на баница ,баклава и печено.Но това е спомен ,който съм запечатала.Коледа-та на бъдещето ми е с Явор и със съпруга ми ,така както ви я описах.Хайде стига лични истории.

Да сте много весели и засмени всички!

Фийби, така ме стопли постата ти.. Първо за Виена и аз съм била там няколко пъти и все не е по Коледа sad Пък за пуканките в тенджера на баба...  cray heart heart heart Желая Ви прекрасни празници с мъжа ти и Явко smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: декември 22, 2015, 10:53:36 »

Браво за поредния хубав подарък. Много усмивки ми носи тази тема.

Фийби, много хубаво си го написала.  smile И аз си представям по този начин една бъдеща Коледа. Във Виена не съм била, но би ми се искало. Важното е да сме със семейството и да сме здрави.
Пожелавам на семейството ти много усмивки!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: декември 22, 2015, 11:25:50 »

И аз не съм била във Виена, а това ни е следващата дестинация, която сме запланували да посетим с милото заедно със Златна Прага. Избрах го за да ми се случи - кой знае може да стане още догодина.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: декември 22, 2015, 11:29:36 »

 Offtopic Пожелавам Ви го, Фани.. Била съм В Прага преди Коледа.. Приказно е  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #355 -: декември 22, 2015, 11:36:47 »

 Offtopic Фани и ние сме го запланували тоя маршрут + Будапеща Wink Беше за догодина...ама май ше почака smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: декември 22, 2015, 14:46:38 »

Влизам да докладвам, че имам подарък  yahoo
Много благодаря на La_Fleur  give_rose
Като получа снимките ще пиша повече, ох нямам търпение.. Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #357 -: декември 22, 2015, 15:02:06 »

В никакъв случай не мога да се разсърдя, Миленка! Още повече, че Пандето ми е много на душата heart и страшно много се радвам като пише за Бамбук.
О, и аз обожавах момента с пуканките на тенджера yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: декември 22, 2015, 16:04:10 »

Миленка толкова ме зарадва, че направо нямам търпение.. Имала съм изненадка от Джоси  Oh my ... Шаш и паника от кеф.. Нямам търпение между Коледа и Нова Година да се видим, за да взема подаръчето  yahoo
Джоси, ти си истинско слънце.. Напълно неочаквано и толкова радващо душата.. Благодаря ти, че те има  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #359 -: декември 22, 2015, 16:10:42 »

Не съм яла пуканки в тенджера  blush Ох нямам търпение да стане 6 и 30 да си видя Снежанкатааааааааааааааааа  heart heart heart heart heart От сутринта се опитвам да се сетя коя е, мисля си коя още не е минала ама тц...не става  nea
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines