Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:35:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за КОЛЕДА - 2015  (Прочетена 125724 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: декември 11, 2015, 09:17:30 »

Ауууу, великолепно.....  А Мариолка няма ли да започне да пише отново? Липсва...  Вие в Сф си я виждате, а ние?!
Понеже Тони предложи казвам за влакчето.  Както знаете Ина беше помолила да й се купи влакче от Лидл.  Аз намерих и изпратих, заедно с няколко дребни неща описани и снимани от Ина в нейната тема. Мислех да са подарък,  обаче знам не би приела или ако приеме ще се опитва да ми прати нещо в замяна, а в момента както знаете не й е до това. Питаше постоянно как да ми изпрати паричките казах й да ги дари на някои нуждаещи се.  От тук дойде идеята за Българската Коледа.  Не е редно да го казвам пред оня горе, но ще го кажа да си знаете: Още същия ден в който й препратих съобщението на Али за сайта на на БГ Коледа беше направила превода и пратила копие от платежното на ЛС.  Пиша от тел.  иначе бих го прикачила.  А ден преди ъова получих подаръка от Нансита - сега вие кажете има ли или няма съдба?  Обичам ви!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: декември 11, 2015, 09:24:31 »

ЕЙ ПЪЛНИТЕ МИ ДУШАТА С РАДОСТ И УМИЛЕНИЕ!!! КАК ДА КАЖА, ЧЕ ТОЯ ФОРУМ НЕ Е ПРОСТО НАПРАЗНО БРЪЩОЛЕВЕНЕ, А СВЕТЪЛ ЛЪЧ, ЧЕ ДОБРИТЕ ХОРА ГИ ИМА ОЩЕ!!!!!!!!!!!! ТОВА, ЧЕ МОЖЕШ ДА ПОЛУЧИШ ДОБРО, ПРОСТО ТАКА, БЕЗ НАСРЕЩНО ОЧАКВАНЕ... ДОБРЕ, ЧЕ СЕ ЗАЖЕНИХ, ТА ДА ВИ НАМЕРЯ!!!  heart heart heart heart heart heart heart
« Последна редакция: декември 11, 2015, 09:34:44 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: декември 11, 2015, 09:32:35 »

Толкова добри хора на едно място, браво! heart
 
Фани, чудесно си се сетила, сигурна съм, че и Ина се е почувства добре! heart




Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #243 -: декември 11, 2015, 10:59:21 »

Аз Еми я мярнах из кандидатите за размяна на подаръци. Мариолка ме изненада! Ама и те двете са се намерили funnytooth
Фани, Ина, страхотен жест Bravo
Тони, то не е празно бръщолевене, не са лични нападки, акцентиране върху материално състояние и други подобни. Има една много, много по-силна магия, когато хората сами се стремят към нея! heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 11, 2015, 11:06:48 »

Свекс и аз мисля за теб много ! Просто съм на нова работа, живея на друго място, та нямам време... heart
Радвам се че ви харесва подаръка ! Мариолка си й писах в  ФБ. smile smile smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #245 -: декември 11, 2015, 11:19:34 »

 Offtopic Еми, ще се радваме да разкажеш ако искаш и имаш възможност smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: декември 11, 2015, 11:23:16 »

Свекс и аз мисля за теб много ! Просто съм на нова работа, живея на друго място, та нямам време... heart
Радвам се че ви харесва подаръка ! Мариолка си й писах в  ФБ. smile smile smile

Е, раздухай де kiss2
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: декември 11, 2015, 11:47:14 »

Еми, супер подарък си получила. Браво на Мариолка. Да й носиш много поздрави. smile

Браво на Ина и на Фани. Bravo Затова ви  обичам, момичета.  heart
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: декември 11, 2015, 11:50:06 »

Имам подаръкккккккккккккккк.Страхотен ,невороятен,избран с толкова много внимание.
Мила lolitkabg зарадва ме толкова много.
Подаръка дойде на работа и всички бяха много впечатлени и сега в офиса цари коледен дух.Трогната съм от посланието в картичката-толкова мило,толкова лично и истинско.Благодаря на прекрасната ти племенница за страхотната картичка.Гривната вече е на ръката ми,заедно с една огромна усмивка на лицето.Благодаря ти мило момиче за жеста,за вниманието,за това че ми изпрати коледен дух и емоциа.
Та да кажа какъв ми е подаръка.
Имам си страхотна ръчно изработена картичка,ръчно изработена гривна с елемент свързан с ника ми.Имам си страхотен лак за нокти в любим мой цвят,имам си прекрасно кремче,имам страхотна рамка тип колаж за снимки на която ще сложим наши любими снимки,за момчетата има страхотни малки коледни чашки с играчка.Всичко дойде красиво опаковано.


« Последна редакция: декември 11, 2015, 11:57:11 от gucci » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: декември 11, 2015, 12:00:09 »



Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #250 -: декември 11, 2015, 12:03:45 »

Ехе направо се е разбила адашката (Лоли)  heart Много, много хубаво  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: декември 11, 2015, 12:06:01 »

Ехааа, Гери, много хубав подарък. Bravo Влюбена съм в рамката. Да я напълниш с хубави снимки. Всичко, всичко е много хубаво. Браво, Лоли. good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: декември 11, 2015, 12:14:01 »

Страхотен подарък  Bravo Bravo Bravo Ох, нямам търпение  yahoo heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #253 -: декември 11, 2015, 12:18:48 »

Ехеее, и момчетата ще се зарадват с тези мечета Wink
Започнаха да валят повечето подаръци. Ако знаете само какво ми е любопитно да видя всичко DANCE santz
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: декември 11, 2015, 12:42:09 »

Иупииииииииии Много съм щастлива. Гери радвам се, че ти харесва, много мислих какво да избера.. Исках нещо лично, за това направих гривната.. По принцип ми е хоби, но правя само за специални хора и случаи smile  Паното за снимки ми е малък жокер, много ме улесни, бях спокойна, че поне едно от нещата ще ти свърши работа.. Картичката я прави малката Лили, която цял ден пита какичката дали е харесала картичката, и сега като и звъннах скочи от радост.. Исках и нещо за теб, като мини спа релаксче, за това избрах крема и лакчето и двете на фирма Cuccio  като твоя ник почти smile   А за момчетата малко комплиментче, аз винаги съм си мечтала за близнаци, и като избрах теб, викам на ММ... ето това е знак, дано и нас ни споходи такова щастие...
Веднага като те изтеглих започнах малко проучване, да разбера повече за теб, понеже съм нова тук... и едвам се сдържах да ти пратя покана във Фейса  (сега ще го направя  вече)   
Да разкажа и за града как го избрах.. Още като излезнаха имената на градовете и си бях набелязала Чикаго - заради  брат ми, той живее там и вече шеста Коледа не празнуваме заедно... но ме изпревариха.. и за това избрах Лондон - градът, в който  той живееше  преди да замине за  Щатите.. Голям кеф ми стана като отворих снимката ви с малките.... Казах си... е това е моят човек.. късметче си ми...
Още веднъж много съм щастлива, че успях да внеса коледен дух в сърцето ти... Пожелавам ти светли празници  и още много поводи за щастие и празнуване ... целувки  kiss2
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines