Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:32:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 121   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ  (Прочетена 386200 пъти)
 
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1050 -: септември 11, 2007, 15:30:50 »

Ще има ли скоро нова и има ли снимки от предишната?  DANCE
Новата среща зависи от нас, а от предишната няма снимки, защото не се снимахме  pardon
А ти къде се изгуби, бе душа?  tease
И няма ли да се присъединяваш вече към бъдещите булки   blum
Имах гаден вирус,не бях включвала компютъра от 2 месеца,как оцелях,аз си знам  blush  laugh Няма форум,няма филми,нищо няма  cray!Ходих и на море август.Но сега съм пак на линия и много се радвам,защото много ми липсвахте  yea!!!!А за булка съм млада и зелена  Shrek  laugh Засега само се радвам на вашите сватби и бебоци  CHEERS beddybye А за срещата давай да дерзаем,докато още не е станало много студено  blum
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1051 -: септември 11, 2007, 15:36:24 »

И няма ли да се присъединяваш вече към бъдещите булки   blum
[/quote]

Хаххахаха,освен това сега се сетих,че милото е такава волна птичка,че сигурно аз ще трябва да му падна в краката с пръстена,ако искам сватба скоро(т.е. в рамките на 2 години)  funnytooth ROFL Леле,представи си ни само  funnytooth sarcastic
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1052 -: септември 11, 2007, 15:48:45 »

[quote author=Diavolinkata link=topic=373.msg79905#msg79905 date=1189517784

Хаххахаха,освен това сега се сетих,че милото е такава волна птичка,че сигурно аз ще трябва да му падна в краката с пръстена,ако искам сватба скоро(т.е. в рамките на 2 години)  funnytooth ROFL Леле,представи си ни само  funnytooth sarcastic
[/quote]
няма да си първата а за млада и зелена вече се убедих че май няма млади и зелени булки всички сме на кюпа  laugh
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #1053 -: септември 11, 2007, 16:11:13 »

Привет и от мен  give_rose
И на мен много ми хареса, както всеки  път  yahoo
А след админ, сега и Тео се изложи и не дойде на срещата  beating  Явно е черта на екипа  tease
Само ми е интересно другите защо не дойдоха, имам предвид тези, които не са казали, че няма да идват  beating

Е черта на екипа не е.  nea  Много ни се удължи пътя по няколко причини.
Тъкмо тръгнахме и се наложи да се върнем за забравени неща. На бензиностанцията имахме малка авария. Това ни костваше 1 час.
Минахме през Търново и се запознахме с fiibi. Когато стана 16ч бяхме още доста далеч и се обадих, че или ще закъснея или няма да мога да дойда. Но нямаше как да се движим по-бързо. Времето не позволяваше. Когато влязохме в София беше 18.10. Стана ми ясно, че се поизложих и естествено бях се поядосал. До сега не съм пропускал среща на форума. За админа ясно, той е програмист на него му е разрешено. Както казах на maria_lakova следващата среща ще я посетя специално, само да не е септември. Иначе ето снимката от срещата с фииби. За пореден път се убеждавам, че завързвам страхотни запознанства покрай този форум.



Извинявам се. Определено няма да се повтори друг път.

Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1054 -: септември 11, 2007, 16:44:41 »

Много готина снимчица,сигурно хубаво сте си изкарали!  smile
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1055 -: септември 11, 2007, 18:14:30 »

Аз Тео вече го извиних  give_rose Мислех си, че когато се обади (ние вече бяхме на барчето) сте някъде из София и се чудех как за 2 часа няма да може да дойдете crazy , но вие сте били далече, така че извинението се приема  good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1056 -: септември 11, 2007, 19:31:21 »

Хайде да се срещнем пак,хайде да се срещнем пак  bouncinggirl  goody!!!!На миналите 2 срещи не можах да дойда,защото нямах компютър и не знаех,че има срещи  cray Вижте Варненските форумци имат среща.Хайде и ние! Coffe
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1057 -: септември 13, 2007, 10:35:43 »

Мдааа и познайте кой ще им е гост на срещата!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Направо съм сепобъркала от радост, че ще се запозная с толкова хора от форума, дето така ги обичам, а не съм ги виждала!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! danceg Bravo DANCE yahoo goody hurrah hiphip yea Party time Party time Party time friends friends friends bouncinggirl bounce bouncinggirl bounce fish
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1058 -: септември 13, 2007, 11:34:24 »

И аз съм за! Вече като омъжена жена laugh Ако го измислите преди 29-ти, че тогава заминаваме на меден месец chee ....ама какво "ако го измислите" Айде предлагам Неделя в новото "Джепето", преди KFC-то на Гарибалди, или пък в това кафе...ох забравих му името като се влиза от Витошка по Денкоглу (ТЕРАНОВА) се завива в ляво по Христо Белчев....ох ма и аз съм една....
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1059 -: септември 13, 2007, 11:59:43 »

Пишете ме и мен "ЗА" срещата, само да се уточни мястотот и часа и ще се "дотъркалям" laugh laugh laugh!!!
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1060 -: септември 13, 2007, 12:03:49 »

то ако е в неделя  Wink може и аз, по- съм навита за Джепето обаче да си хапнем  girl_wink girl_wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1061 -: септември 13, 2007, 12:07:15 »

Даммм..дамм.даммм...чак ми се напълни устата със слюнки! Казвайте! Аз днес имам път натам и мога да запазя маса NO Предложения за час?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1062 -: септември 13, 2007, 12:08:55 »

Предложения за час?

Например 16.00 или 17.00ч.?
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #1063 -: септември 13, 2007, 12:17:45 »

Е пак ще се срещате без мене... нищо, аз пък ще ви показвам снимки от Варнааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа аааааа!!!!!!!!!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1064 -: септември 13, 2007, 13:30:13 »

По-рано няма да лошо... lol 16ч е идеално...
Активен
Страници: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 121   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines