Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 14:55:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 121   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ  (Прочетена 385534 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #690 -: юни 03, 2007, 11:37:26 »

Ехооо, привет и от мен/нас!!! girl_in_love kiss2 kiss2 kiss2

Наистина си изкарахме много хубаво и моята половинка също каза, че е много доволен и е изкарал неочаквано приятно , въпреки предубежденията му към срещите "на сляпо"!!! Bravo


Имам предложение, който се е записал, а не е дошъл на другата среща има глоба - поне 1 кутия бонбони!!! Тъй, че Oizo_Zoizo i Harmonia да му мислят как ще се реваншират на другата среща laugh!!! good

П.П. Много снимки, чакаме още!!!


yahoo !!!!Искам пак среща   goody goody goody !!!!


И аз, и аз!!! yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: юни 03, 2007, 11:39:20 от Bulechka_TS » Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #691 -: юни 03, 2007, 12:58:08 »

Ехооо, привет и от мен/нас!!! girl_in_love kiss2 kiss2 kiss2

Наистина си изкарахме много хубаво и моята половинка също каза, че е много доволен и е изкарал неочаквано приятно , въпреки предубежденията му към срещите "на сляпо"!!! Bravo


Имам предложение, който се е записал, а не е дошъл на другата среща има глоба - поне 1 кутия бонбони!!! Тъй, че Oizo_Zoizo i Harmonia да му мислят как ще се реваншират на другата среща laugh!!! good

П.П. Много снимки, чакаме още!!!


yahoo !!!!Искам пак среща   goody goody goody !!!!


И аз, и аз!!! yahoo yahoo yahoo

И моето слънце много се забавлява,нищо че не одобрява срещи от интернет.Сега е доста по-сговорчив на тази тема,вие направо го омаг1осахте   Bravo
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: юни 03, 2007, 12:59:07 »

Ето какво забравих и аз да кажа, че и моя бейби, който по принцип нито е по приказките, нито пък обича срещи с непознати хора, ми каза, че много добре си е прекарал и с удоволствие би дошъл пак! Bravo Bravo Bravo Направо не е за вярване като се сетя как ми скъса нервичките като идвахме laugh

Само че изобщо не разбрах коя е Мири, имам едни подозрения, а така исках и с нея да се запозная и да си поприказвам sad sad sad
« Последна редакция: юни 03, 2007, 13:01:43 от BaBy » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: юни 03, 2007, 13:03:25 »

От казаното до тук, относно мнението на половинките ни за срещата снощи, мога да заключа, че и на тях им е било също толкова приятно и забавно, колкото и на нас!!! yahoo good Bravo

А до колкото си спомням някои половинки решиха да се регистрират и те, да си направят раздел и и те да си пишат!!! laugh


Хайде да си правим срещи, примерно всяка първа събота от месеца или нещо такова и само да уточняваме часа и мястото, искате ли?
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: юни 03, 2007, 13:05:19 »

 good good good Веднага вдигам ръка "ЗА"!!! Bravo Bravo Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #695 -: юни 03, 2007, 13:23:21 »

good good good Веднага вдигам ръка "ЗА"!!! Bravo Bravo Bravo

Остава само и другите да се включат и ще го решим!!! Bravo good yahoo

А мисля, че и половинките ни ще гласуват "ЗА" Wink
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #696 -: юни 03, 2007, 15:19:58 »

Здравейте и от нас smile Казвам "Нас", защото както вече разбрахте, половинките ни много се възхитиха от срещата, моя сутринта като стана каза - виж какви са отзивите във форума  blum За съжаление тогава не успяхме да се разпишем, защото както ви споделих, още не сме си раздали поканите и трябваше днес да ги преполовим pleasantry. Наистина беше много приятно, аз не очаквах толкова много хора и даже се стъписах първо, но като имаме обща тема на разговор всичко си тръгна както му е реда :DANCE:Съжалявам, че не успяхме да си поговорим с всички, другия път ще си разместим местата  blum ... пък и ние вече ще сме в отбора на бракуваните give_rose И ние сме "ЗА" редовните срещи и гарантирам присъствието ни. Поздравявам всички ви, а на тези, които не успяха да дойдат - елате следващия път danceg
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #697 -: юни 03, 2007, 15:38:50 »

good good good Веднага вдигам ръка "ЗА"!!! Bravo Bravo Bravo

Остава само и другите да се включат и ще го решим!!! Bravo good yahoo

А мисля, че и половинките ни ще гласуват "ЗА" Wink

Много добра идея  Bravo good!!!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #698 -: юни 04, 2007, 08:02:50 »

много се радвам, че сте изкарали добре, в което не се и съмнявах, и още повече съжалявам , че не можах да дойда.

много, ама много ми се иска да има подобна традиция, защото ми се ще следващия път да успея да присъствам.
много ми беше мъчно и дори като видя колко много говоря за тези неща и на милото му стана терсене  laugh

така че аз също съм за предложението на Булечка!!!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #699 -: юни 04, 2007, 14:59:47 »

Хайде и аз да се включа най-после с отзиви за срещата!
Ами те всъщност не се различават общо взето от тези на другите - наистина беше много приятно, а и на милото му хареса (както и предния път, де  girl_wink)!
Много ми хареса, че с  Bulechka_TS успяхме да видим Yana_Bah като булка и да й честитим лично от името на целия форум  yahoo yahoo yahoo Тя беше прекрасна и много се зарадва като ни видя, по-скоро като казахме кои сме, защото погледа й първо говореше: "Вие пък кои сте?"  crazy  laugh но като казахме, че сме от форума, реакцията й беше много искрена  yahoo yahoo yahoo
После в "Кривото" си изкарахме много хубаво, не сме спирали да си приказваме за нещо, снимахме се и с камера (Танчето си изпълни обещанието  Bravo) и беше много забавно  yahoo yahoo yahoo
Ние двете с нея затвърдихме от предния път традицията първи да идем и последни да си тръгнем  laugh laugh laugh
Аз също бих се радвала да имаме по-чести срещи  good good good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #700 -: юни 04, 2007, 15:34:26 »

Тео - ще можеш ли да надпишеш снимките !! че разпознавам само БУлечка, Мария и Ита !! smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #701 -: юни 04, 2007, 15:50:22 »

Ето какво забравих и аз да кажа, че и моя бейби, който по принцип нито е по приказките, нито пък обича срещи с непознати хора, ми каза, че много добре си е прекарал и с удоволствие би дошъл пак! Bravo Bravo Bravo Направо не е за вярване като се сетя как ми скъса нервичките като идвахме laugh

Само че изобщо не разбрах коя е Мири, имам едни подозрения, а така исках и с нея да се запозная и да си поприказвам sad sad sad

Ами аз бях с русия дългокос младеж. Аз също имах подозрения за теб, но по-късно когато си тръгна се уверих, че може би това си била ти. Всъщност както Булечка беше споменала, нищо не пречи да се срещнем поотделно някой ден на кафе!
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #702 -: юни 04, 2007, 15:50:33 »

О, разгледах снимките, виждам че добре сте си изкарали..... Е и аз не си изкарвах никак зле по това време Wink.
Надявам се следващия път да мога да дойда
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #703 -: юни 04, 2007, 16:44:44 »

А ти ко0га ще качиш снимки от сватбата ?
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #704 -: юни 04, 2007, 21:19:44 »

току що качих..... по-нататък повече
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 121   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines