Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:37:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 61   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Юни 2015-Честит ден на детето!  (Прочетена 213546 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #810 -: юни 26, 2015, 10:25:10 »

Еми, 5 години не мога да свикна, че родителите му, в частност майка му е тотално отдадена на дъщеря си, а показно обича и плаче за сина си..  GROAN Майка ми дава и гащите на гъза си за нас, повече даже глези него от мен.. Тя и майка му така, ама само към дъщерята.. Не мога да свикна с неравнопоставеността между двете деца.. Да, вярно сама съм, нямам братя и сестри, но не ми се струва редно, само защото едното дете е по-добре (поне не се оплаква!!!), другото което вечно няма и не може да е облагодетелствано.. Не ми дава мира, тая свръхнаклонена на едната страна везна!!!!

Панде
, купих за един имен ден преди доста време на ММ въдица, за сума ти пари.. 300 лв ли не знам и аз.. Голям мерак, да ходи за риба и тн.. 3 пъти е ходил!! Да взема да го пращам с ТМ?  crazy

Забравих да си кажа и аз предпочитам парната баня пред сауната.. Но съм привърженик и на двете.. Учудващо.. Принципно не понасям жегата, мразя да ми е топло, но сауната я обичам.. Това даже със сауна и после навън сме го правили много пъти във Велинград през зимата.. Аз съм си все болна, та не мога да преценя колко е полезно и има ефект, ама при ММ действа  good

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #811 -: юни 26, 2015, 10:41:20 »

Хаха, Вив, добра идея с тапите, ще взема да си приготвя... лошото е, че е силно вероятно като/ако се разреват бебетата от съседната стая да събудят Ария, която няма да има тапи за уши  blum А това с комарите е тоооооооолкова неприятно, все се чудя какво се прави в такава ситуация като имаш малко дете спящо до теб, не е като да включиш лампата и да почнеш да го издирваш...  crazy pardon Твоето решение със съседна стая е добро, но не винаги е възможно (например ако си в хотел). Тук тея дни си е откровен хлад, под 15 градуса, духа и е облачно и превалява. Не се оплаквам де, предпочитам го пред жегите!! Но и малко слънчице няма да е излишно smile Вие сте в Лондон сега, нали?

Панди, успех с пътуването, за колко време си в Атина? Дано не ти е много дискомфортно...

За подаръците и празниците и ние сме като Еми и така ми е ок, вместо да ме "изненадат" с нещо ненужно или което не ми допада най-съвсем blum Доста прагматично, но това съм си аз. Еми, добре си го продала, че само ти е заемало място вероятно. Аз така моето колело не съм го докосвала отпреди да забременея и сега вече обмислям едно от тея кошчета за бебета, които се прикрепят отзад, дали не е много опасно се чудя. Иначе ми звучи като готина идея...

Тони, не се дразни на такива неща, те едва ли някога ще се променят. Важното е, че твоите родители се грижат и за мъжа ти и някак си компенсират, останалото се опитай да го игнорираш и да не отдаваш много значение, знам, че боли и е неприятно, но... аз също съм имала подобни такива "нечестни" така да ги нарека ситауции, но това е животът smile Дано си изкарате забавно във Враца при вашите! Майка ти е супер smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #812 -: юни 26, 2015, 10:50:40 »

Тони, Ти да не мислиш, че моя всяка седмица е на язовира (не че има кой да го пусне). Ама сигурно ако вземе да има слука на Суходол, дето му е най-близо, няма да мога да си го прибера. То при него са въдици, куфари с примамки, захранки, рибарски столове - три курса прави до колата. Ама пък благодарение на рибата, често си ходим на Враца. С баща ми си ходят заедно за риба, ние с мама си се шматкаме из града, екстра smile Само дето и да хване, няма какво да я правим рибата - той не яде никаква риба, аз мога само пъстърва (а тя не се хваща особено по язовирите lol ). Казала съм му само за спорта да му е и да не ги носи само да пълни камерата.
А за нечестното - както казва шофьорът на работа - някой като го нарочат, че си не може и цял живот го бутат. На нас с ММ ние е ясно, че сами ще си е оправяме, защото сестра ми и брат му толкова си могат. И наште и техните все на нас звънят ако има да се върши работа, а гледат да ги отменят тях във всичко.  А ММ е по-малкият брат и ми е смешно като почне да дава ъкъл на брат си.  Аз съм го видяла, че винаги е така и с на майка ми и баща ми братята и ММ е виждал вече такава ситуация и хич не се ядосваме за това кой на кого помага. Виж като ни карата да вършим работа на сестра ми или брат му, че те нямало да се оправят се дразня малко.

scilla за 10 дена, на гости на колежка, ще ходим заедно по библиотеките там. Исках да мога да го планувам в последния възможен момент, за да знам че нямам здравословни проблеми и затова с автобус реших.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #813 -: юни 26, 2015, 11:07:00 »

Той и Илиян не яде риба  girl_impossible funnytooth

Аз обичам, ама морска.. Или пъстърва де... Някак тая от язовира... Предрасъдъци  nea pardon

Малко ще си попътуваш, но споко на мен всичките ми ходения последните 15 години, откакто леля ми е там, са с кола или автобус.. Незнайно защо самолет не съм изпозлвала в тази дестинация.. Не е чак толкова зле  good

За подаръците, ние също отдавна не си правим изненади.. Сега за първи път купувам неща, които ММ не знае.. Той заради всичките ни разходи, нарочно не казва от какво има нужда или си е харесал, а нещата от които аз забелязвам, че има нужда  - ги отрича  nea Не може без подарък! Това никога не го приемам, да има някой празник, било то рожден ден, имен ден, коледа.. и да няма подарък.. Може 1 лев да имам, но ще го изхарча за подаръци! Обожавам да правя подаръци  yahoo Yes
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #814 -: юни 26, 2015, 11:38:45 »

Сила, забравих да кажа за снимките. Като стана въпрос за майките, най- добре са хванали майка ти. То няма и как да я пропуснат с тази красива усмивка smile
alexandrova_90, да ти е живо и здраво момчето! Прави са момичетата, няма да промениш нищо, само си хабиш нервите за работи, които не зависят от теб. Помрънкай си тук, ние те разбираме heart
Еми, да има колело човек, ама тук хич никакви условия за каране няма. Копаят нещо за велосипедни алеи, но пък крадат от мястото на тротоара. Голям мерак ми е да се кача на тези, с три колела, дето са с батерии...Обаче ме е срам, че все младоци пубери се разхождат с тях blush
Панди, хич не ми се мисли как ще пътуваш с автобус толкова километри...Те уж спират на всеки два часа, ама не е работа като си в особено положение. Гледай да не те забравят някъде, та да се получи като в историите, дето ги разказвахме миналия месец.  blum Добре да си прекарате, много книги да изчетете, ама и да се позабавлявате може. Пък казвай как са после гърците и дали ще бягат от ЕС Wink.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #815 -: юни 26, 2015, 11:44:13 »

Свекърва, да знаеш, че супер нахално от моя страна.. Без да те познавам лично, ти предложих приятелство във фейсбук..  blush  Hide

Панде, забравих за неразположението.. Това е вече неприятно  blush Ще го изтърпиш, обаче  pardon

Много си мечтая аз за ретро колело с кошница отпред и да имам от онези "джиджаните" звънци, да си дзънкам  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #816 -: юни 26, 2015, 11:55:02 »

Че то ако ме познаваше лично, на кафе щеше да ме поканиш, не във ФБ funnytooth Видях вчера, ама забравих.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #817 -: юни 26, 2015, 12:03:46 »

Аз от много време искам да цъкна "Изпрати поканата за приятелство", ама викам да не съм нахална.. Подтисках същността си, до вчера  funnytooth

Миленка, се загуби?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #818 -: юни 26, 2015, 12:14:37 »

Ха добър ден! Ееее, друго си е да родиш наследник, казвам ви.  Yes Гледат ме по-добре от Принцеса Кейт  blum мъжо уж вкъщи, не че не го викат на работа за по някой друг час, каката е дневна смяна при Кико, свеки е домашна помощница, аз май само ям, спя и кърмя, хахаха. Поръчахме количката в четвъртък ще дойде, купихме и повивалник, много екстри много нещо blum. Сега ще ви чета докато придрямвам  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #819 -: юни 26, 2015, 12:34:17 »

Момичетааа, знам че тук изобщо не ви интересуват тъпите ни сватби хахаха Ама не ми се споделя в темата за роклите, а искам тук.. Пристигнала ми ееее  yahoo Няма да имам кога да отида да я пробвам, най-рано мога на 11  girl_impossible През седмицата след работа е дооооста трудно да успея, а нали сме сватбари на 4-ти.. Нямам търпение  tease

Фани, радвам се, че има мир и хармонияя.. Чакаме снимки на новите придобивки kiss2
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #820 -: юни 26, 2015, 12:40:41 »

Аз докато изчета всичко и забравих кой какво е писал. pardon Ще карам без обръщения този път.
Обожавам сауна, парна баня и всякакъв вид такива глезотии. ММ ми се смее, че не се потя вътре, а кондензирам crazy Виж, от него реки текат. Той, с късмета си, винаги нацелва точно този душ и точно тази настройка, че да има шоков ефект. Винаги, ама винаги се навира на най-лъскавия душ и цъка безразборно копчетата. После shock от ледената вода.
Вчера или онази вечер гледахме по Дискавъри как правят шантави тоалетни. Правеха една на колела - за риболов на лед. Имаше дупка в пода. Обзаведоха я с генератор, че да топли седалката, да има топла вода за ръцете... Какво толкова ще клечат над двете дупки едновременно - не разбрах tease Това висене по тоалетните не го разбирам. Не е моето място от къщата laugh
Работата ми е по любимите държавни институции. С кола ще е зорно да се отиде там, че няма къде да паркираш, дори и на синя зона. Ще маам гащи пеша, ама да видим кога.
Днес е по-добре от вчера - пече силно. Пак духа вятър, ама по- се ядва. Вчера гледах "Мис Марпъл". Момченцата са облечени с ризи дълъг ръкав, пуловери с дълъг ръкав, а надолу с къси панталони и ботуши. Явно това е английското лято huhhuh.gif Следобеда пред блока всички бяха странно облечени - кой с чорапи и сандали, кой нагоре с дълъг ръкав, а с къси гащи... Абе, комбинации да иска човек!
Предпоследно - подарък за ММ винаги мисля, а после той си измисля нещо съвсем различно. Този път иска обувки и чехли. Много ми е сложен с номерата. Поне сега ще имаме време да обиколим и да му накупим.
Последно, че се олях - Тони, да ти е здрави и жив рожденикът! Да те радва и обича, а ти да го глезиш и слушаш Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #821 -: юни 26, 2015, 12:47:40 »

Добър ден!

Аз чак сега се включвам, че досега обикалях по задачки. Най-важното - ИМАМ СИ РОКЛЯ!!!
Сутринта ММ ми пише по вайбър, че не е добре. Сви ми се сърцето. shok Сигурно е лепнал някакъв вирус, защото му се гади и други неразположения. Ако имах книжка паля колата и отивам да си го прибирам.  cray Ама кой ще го пусне от работа, само си мечтая?!
В този ред на мисли какво да му направя за вечеря, след като е в това състояние? Какво може да яде?

Тук досега беше мрачно и аха да завали. Сега като гледам какво слънце напича, но пък иначе гърми.  nea
Не ми харесва това лято. Аз обичам да ми е топло и да се препичам.  pardon

Тони, честит рожден ден на твоя мъж!  give_rose Да е жив и здрав! Много да се обичате и все така щастливи да бъдете!  give_rose
Благодаря ти за вкусния чийзкейк. Обожавамеее  smile
Браво за хубавия подарък. И аз съм така. Не мога да допусна празник без подарък. Може да е нещо малко, но да има. Мира не ми дава, ако не съм купила нещо. Много обичам изненадите - да правя и да получавам.  pardon Достатъчно добре се познаваме и знаем кой от какво има нужда. Е, признавам си, че понякога е трудно да измисля нещо, но се справям.  smile
Тони, не се ядосвай. Вече си ги знаеш какви са и няма нужда да си помрачавате настроението. Знам, че е нечестно спрямо мъжа ти и теб дори, но това доста често се среща. Несправедливо е, защото и двете са им деца. И без тях се оправяте.  smile

Снощи ли свърши Връзки? Уж го гледахме, ама май не точно. Скачахме до 11.30 часа като луди. Учих Влади на някои хора. Подготвям го за изригваме.  girl_haha

Сауната е прибиване. Хваща ме клаустрофобия като вляза. Имам чувството, че вратата ще се заключи и няма да мога да изляза.  angry

Панде, приятно изкарване в Атина. smile Вие поне ще остането повече време.  smile
Сетих се, че миналата седмица една приятелка каза, че отива с майка си и баба си там. Тя много се притесняваше, защото трябваше да пътува с автобус, а й става лошо. Мислех си, че отиват за 5-6-7 дена малко На почивка, а когато я попитах кога ще се върнат тя ми каза "ами на другия ден"  Oh my ...
Не знам как можеха да бият толкова път до там с автобус и накрая да останат няма и 24 часа. Абе луда работа.  crazy

Фани, браво на твоите хора. Нека те глезят.  blum
Като ви чета как говорите за някакво колело, чак на мен ми се кара, макар че не мога.  blush Още се чудя как така не мога да карам колело.  huhhuh.gif

Риба обичам, ама да е без кости. Убива ми се желанието, ако видя, че е цялата в кости и трябва да я чопля 1 час докато стане време за ядене.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Тони, чудесна новина. Сега тя ще те чака, не ти нея.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #822 -: юни 26, 2015, 12:59:06 »

А, за любителите на риба без кости - мога да напиша една лесна рецепта за пангасиус филе Wink
Миме, нали ти казах, че и нашият кум е Влади. Та преди сватбата го учели на ръченица - кумата, баща му и майка му. Само за допълнение на картинката - кумът ни е 1,80 (не много висок), обаче е супер здрав - към 110 кг., бивш боксьор. Представи си го да скача на ръченица. В един момент, както държали чинии и танцували с тях, обърнали го на таверна lol Обещали сме на майка му нови чинии, че големи жертви за нашата сватба направиха хората.
Сила, ти ли каза за колелото? Комшийката си купи столче. Оказа се, че не пасва много добре на нейното колело. Малкият стои много странно nea Нямаше никакво място за него. Въртяха, въртяха кръгчета по паркинга и май се отказаха. Уж столчето универсално, а как така не стана при тях - идея си нямам. Няма ли откъде да вземеш да пробваш поне?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #823 -: юни 26, 2015, 13:07:12 »

Али, може да споделиш рецептата, да.  blum
Чудна картинка си представям.  girl_haha Аз много се учудих на Влади, защото изяви желание да научи едно не много лесно хоро - Граовското. smile Доста добре се справя и бързо схваща. Силно се надявам роклята ми да не ми пречи да си играя както аз си мога.  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #824 -: юни 26, 2015, 13:09:51 »

Граовското винаги ми е било толкова ужасно.. Когато го учехме като бях малка в танцовата се спънах и паднах.. Изкълчих си крака и сега го мразя.. Не ми е виновно хорото, че съм спъната, ама на..  funnytooth

Илиян е само на право хоро и поклащане.. Не знам какво ще го правим..  pardon
Активен
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 61   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines