Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 19:37:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266359 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #600 -: април 15, 2015, 09:00:28 »

fanimira, ние само ще говорим, няма да пишем Wink! Май трябва да проверя дали сме длъжни предварително да уведомим властите за събитието, както при митинги и стачки, че да дойдат да ни пазят от гневната тълпа Wink.
Съгласна съм за опазването на паметниците...Хълмът с Альоша е толкова запуснат, чак да те е страх да се качиш горе. Израснала съм в този квартал и като си спомня какво беше, направо ми става мъчно sad
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #601 -: април 15, 2015, 09:03:55 »

Свекърва, помниш ли, че имаше идея да се маха Альоша и да се сложи на негово място... бутилка Кока-Кола crazy Имаше специална статия за пловдивските паметници - за Фильо сервитьора (разбирайте Филип Македонски), за рендето (това е едно причудливо нищо) и тн... Беше хем смешно, хем сериозно, защото искат да се махат стойностни неща, пък с какво ги заменят?!? crazy
Я да питам... Работи ли детската железница? Голямото дете вкъщи има мерак да го водя там blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: април 15, 2015, 10:29:52 »

Хора, записвайте се за форумската среща софийската, да сме повечко smile
тази събота /18.04/ в 12, в мола на Стамболийски
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35353.375.html

Айде, без срам smile

Иначе добър ден на всички smile
Имам и една молба, понеже в момента не мога да се свържа с еднокриноложката, а не искам да звъня на личния по лични причини.
Ако някоя от вас е пила еутирокс и знае каква е схемата за спирането му, моля да ми пише на лично smile
мерси kiss2
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: април 15, 2015, 10:37:00 »

 Еми, на мен ми го спряха от раз. казаха ми днеска ти е бил последния ден, от утре край!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: април 15, 2015, 10:43:58 »

Здравейте и от мен.  smile
 То станало ракиено време, а аз се помотвам. tease  Днес се очертава да релаксирам. Нямам работа за вършене.  MANICURE Може някое филмче да си сваля. "Шоколад" не си спомням дали съм го гледала.
Гледам, че за среща си говорите. Ако бях маааалко по-близо, можеше да дойда.

Наде, добре си се завърнала.  blum

От няколко дни се ядосвам с албума. Писах няколко пъти, но освен Али, никой не се опита да помогне.
Та ще питам и тук-когато се опитам да си вляза в албума ми иска и на мен код за достъп, но никъде няма поле, за да го въведа този код. Не мога да си видя снимките. diablo
И за да вляза в него трябва или чрез търсачката, или с клик под аватара ми. От профила ми не мога.  diablo
Тези теми за помощ май никой не ги чете.  angry
Активен
Alissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #605 -: април 15, 2015, 10:49:32 »

Здравейте и от мен!

Нова съм във форума и в темата, надявам се приемате попълнения.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: април 15, 2015, 10:50:00 »

Миме, не мога да помогна.. А, колкото до срещата 100 км много ли са ? Като живеех във Враца идвахме непрекъснато на кафе или кино до София. Съчетай форумската среща с обиколко по булчинските магазини или кино вечерта?  huhhuh.gif give_rose

Едит: Алиса, привет, добре дошла - колкото повече, толкова повече  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: април 15, 2015, 10:54:32 »

Еми, на мен ми го спряха от раз. казаха ми днеска ти е бил последния ден, от утре край!
Ратче, последствия от това нямаше ли , странични ефекти?
аз се съмнявам че имам алергия от главната съставка. Един път съм го спирала за седмица, по независещи от мен обстоятелтва и бях станала супер тревожна и нервна.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: април 15, 2015, 10:55:58 »

always_and_forever, с албума не съм се занимавала от две години, миналия месец исках да променя нещо, ама не се оправих и го оставих така. не мога да ти помогна за съжаление

за филми  - днес ще дочета Ана Каренина и при първа възможноср ще гледам филма, че ми омръзна само да си го представям Aaron Taylor-Johnson, ами и да го погледам малко.

Така,преди 5 страници сте попитали, но който знае за доктурантурата ми, да не чете. Нали знаете, че гледам две деца. Годината, когато завърших магистратура, обаче, беше само момичето, защото момчето отиде да живее с баща си, защото мислеше, че ще ми е по-добре. Та, като завърших и баща ми взе да ми мърмори, че трябва да я напусна тая работа и да си намеря истинска, щом вече не уча. Също така, дипломната ми работа пожъна голям успех (още говорят за нея) и всички преподаватели ме посъветваха, да се насоча към доктурантура. И понеже не исках да си изпусна тази прекрасна година, когато гледах само любимото ми дете и за да ме остави на мира баща ми, се явих на докторантския конкурс с половина прочетени теми. Те пък се паднаха две дето бях чела по тях и ми предложиха едно от местата. Друга причина е, че винаги съм искала да бъда учителка, но в университе видях, че е по-готино да си университетски преподавател и единствени вариант това да ми се случи някога минава през доктурантура.

отивам да готвя, че обяд стана
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: април 15, 2015, 11:06:56 »

Alissa, добре дошла.

Тони, ами за мен са си много. blush badgirl
За съчетаването с обиколка за рокля, преди малко писах в темата за булчинските рокли. Честно казано ми се уби желанието за обикаляне вече. Пък и ако искате освен с мен да се запознаете и с майка ми.  pardon Тя ми е казала, че ако мисля, че ще тръгна да си търся рокля без нея, жестоко се лъжа.  blush
Лудница е.  crazy

Поне знаете ли към кой да се обърна за помощ за проблема с албума.  huhhuh.gif
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: април 15, 2015, 11:20:51 »


Поне знаете ли към кой да се обърна за помощ за проблема с албума.  huhhuh.gif
Пиши лично съобщение на някой модератор, после на втори, трети пети, докато ти обърнат внимание, успех!
Активен
Alissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #611 -: април 15, 2015, 11:49:48 »

Благодаря за приема, момичета!

При мен тепърва започва главоблъсканицата около сватбата. Имам идея само как да изглежда роклята и халките  danceg
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: април 15, 2015, 11:54:59 »

Alissa, заповядай в темите за обсъждане на всичко около сватбата. Там има доста идеи и мнения на момичета. Можеш да намериш препоръки за всичко, което те интересува и да обменяш опит.  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: април 15, 2015, 14:10:22 »

Къде се изпокрихте всички? huhhuh.gif
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: април 15, 2015, 14:17:30 »

И аз това се чудя, никои не пише. Времето е хубаво и всички са избягали.
Няма ли я свекърва да разкаже някоя хубава история, нещо днеска ми е някво сдухано и една хубава история добре би ми дошла.
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines