Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 13:16:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 266223 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #540 -: април 14, 2015, 12:31:15 »

Привет , привет smile

нашите почивни дни не бяха много почивни - все напед, назад, много движение, накрая се уморих много... днес съм си дома и се опитвам да почивам но малкия пъпеш не спира да рита... крачето му си е харесало ребрата ми и е нещо невероятно - ламбада играе... lol Предполагам че е точно защото последните дни все се движа и като се движа го унасям и няма кога да рита, та сега си наваксва и място не си намирам хахах lol

Рататуй
- аз те разбирам много добре. На мен свеки ми заяви на Великден , че ние може да сме го правили внучето ама тя имала права над него и щяла да си действа по нейния си начин shok Майтапеше се УЖ ама все пак...
Ние все ужким се радваме че събираме всички накуп и ни минават за 2 часа, но този Великден ми дойдоха в повече - Майка ми, свекърва ми и бабата на Фил , която е свекърва на свекърва ми.... crazy Catfight
Трите накуп е нещо страшно - всяка със своите капризи, и като се сядат една друга и аз и мъжете се чудим как да потушаваме пожарите преди да са станали експлозии ахахаха crazy Общо взето сега от три места слушаме на всяка от какво и било станало гадно и кое и накривило шапката..... Отсега вадят някакво чувство за собственост върху бебока, което ни на мен ни на Фил ни се нрави...
Да е жив и здрав свекър ми - той е страшен пич, ама хич не му е лесно на милия smile

Стажантките
аз и преди съм го казвала - прекалено голямо внимание отдавате на това учене - маааалко по-спокойно, не е края на света. Разбирам че е трудно наистина и конкуренцията е голяма, ама има и по-важни работи... Надявамс е не съм ви засегнала, просто може би смятам че му отдавате много голямо значение на това учене... give_rose give_rose give_rose

Оххх пускам си филмче и си вдигам крачетата на дивана, после пак ще пиша - целувки smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: април 14, 2015, 12:33:40 »

Права си миленка, аз се успокоявам, че щом се тръшкам за учене, значи всичко друго ми е наред  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #542 -: април 14, 2015, 12:37:42 »

Ами не знам, за мен е края на света. Ако не мина конкурса оставам без квалификация. И с образованието, което имам до момента мога да работя само като чистачка или продавачка (за второто сьм дьрта вече, ама да кажем като говоря езици може и да си намеря).

Цялото семейство е вложило супер много жертви за моя успех и сьм просто дльжна да успея.

Не се обидих от мнението ти де, исках само да кажа, че отстрани може да не изглежда толкова важно, особено ако човек не познава детайлите, но за мен е абсолютно пьрвостепенно  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: април 14, 2015, 12:40:14 »

Свекс, доста тъпо да се доверят на нещо без картинка, за подарък на важен човек. Ама карай, то и моята естетика бе подразнена от тази панделка и опаковка. smile
Ратче, дано успеете да я кастрирате, и на мен ми казаха че така е най - добре за котето.

Стажантките blum, дано стане каквото е най -добро за вас. Аз нерви за повече учене нямам, няма и да имам. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: април 14, 2015, 12:50:24 »

Инче, ще се справиш, това е ясно на всички ни, като знаем какви усилия и нерви влагаш! Аз е разбирам също на мен също ми беше много важно да завърша, не толкова защото работния пазар мене чака, ами защото нашите в това отношение са ужасни! За тях нямаш право на провал на изпит и независимо, че бях на 25  и имахме семейство ни третираха и двамата с мм като първокласници.
И сега да ти кажа, заради толкова години набиване и скандали, как нямам право на провал, сега преди изпит толкова лошо ми става, че мм се чуди какво да ме прави. Започва зверски да ме боли корема, прилошава ми, вие ми се свят, пада ми кръвното и какво ли още не и това всичко ми е от нерви.
Миленка, а твоята свекърва направо ме разби с правата си! Тия хора какво си мислят, все едно живея в приказка и е са главните герои. Когато се роди на кумовете дъщерята, като стана на 40 дни и свекървата казала на кумата ни- "Сега ти ще ми дадеш бебето за един ден, за да мога да си го покажа и аз на приятелките."
« Последна редакция: април 14, 2015, 12:53:42 от ratatui » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #545 -: април 14, 2015, 12:51:50 »

Вие хубаво говорите за учене, ама то и при нас май ще дойде. МъжО още се колебае, но май мисли да записва да учи. Смешно или не - никога не е късно да ти дойде до главата. Ама и той сам си казва, че не може цял живот все физическа работа с неговите си проблеми. Даже, ако се организират, с кумата ще са заедно funnytooth
Ина, разбирам те напълно. Аз като карах шофьорския и се бях надъхала много. За мен не беше безразлично, че свекърът ми е платил курса, че мъжът ми се старае да ме окуражава и тн. Ако бях на 18 - море до колене! Обаче, когато жертвах свободно време, за да уча, гледах да уча, а не да се помотвам.
Пфу, сега се каня да разчиствам кухнята. Откъде настана този хаос по плота - не знам pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: април 14, 2015, 13:00:30 »

По темата с ученето... Аз направо се бях хипнотизирала в бакалавъра.. Нон стоп учене, не че имаше как да е друго. Излизах, събирания и купони, но за сметка на това лекции и упражнения непрекъснато, без да има как да отстътваме. Така не можех да работя, ходех само през лятото и трупах някакъв стаж, но като валутен касиер.. Не е кой знае какво... Послужи ми после де.. Доста беше трудно, обаче докато си намеря работа и то добре платена..  crazy Записах магистър и егати, колко ме мързеше  Oh my ... Добре, че в Свищов, който иска не е завършил, имам само 6-ци нямам идея как изглеждат учебниците ми, всички преподаватели "Коя е Антоанета? Има страхотна икономическа мисъл"  Хахаха само, ако знаеха, колко усилия полагах преди във Варна, сигурно щяха да ме обявят за Професор, ако и в Свищов полагах поне на половина толкова усилия  crazy Майка ми онзи ден ме пита, ти няма ли да учиш нещо друго.. Викам , а бе жена не мога вече писна ми, честно аз дори не запомням, като прочета.. Мозъкът ми се пренасити от информация хаха ММ ме изнервя понеже е хубаво да запише магистратура по това, което работи, а с неговия маркетинг тъп е доста далече... Ама, него просто си го мързи  nea
Та, подкрепям Миленка, не е най-важно ученето, важно е да успеете да си намерите работа, в която да ви позволят да покажете какво умеете. Защото, дори да не са ви оценили в университета, важно е да ви оценят на работата  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #547 -: април 14, 2015, 13:16:48 »

Ами в чужбина все още е важно къде и с колко си завършил, какво остава пък дали изобщо си завършил, за да си намериш работа. Не може да се прави сравнение...Особено когато няма втори шанс  за поправяне. Ама то и това им е целта, предварително да направят отсявка. Иначе ще се получи като при нас - всички да завършат, а пазарът на труда да е затворен.
Уф, ей така си отива животът...Първо се косиш за собствените си неща, после се притесняваш за децата, следват внуците Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #548 -: април 14, 2015, 13:20:46 »

Съвсем не в темата, обаче не се стърпях mega_chok SUICIDE insane Сега прибирах една торба с памперси (по-голям размер), подарени ми... Два бяха разпарчатосани и очевидно слагани. Тази жена ще ме убие!
Оф, ще взема да се смея, че да не ревна иначе lol
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: април 14, 2015, 13:23:26 »

Али, направо ме уби с памперсите втора употреба.  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #550 -: април 14, 2015, 13:25:03 »

Ама кой ти ги подари?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #551 -: април 14, 2015, 13:29:22 »

Е, как кой? blum
Останали са от племенника.
Ох, горе пък ползвахме едни за във вода. Не се нагвакват толкова и са като гащи хем и шарени, а не с лепки отстрани. Първия ден сваля ги майка и ми вика "Какво да правя гащите?". "Хвърляй ги!" А тя "Защо? Не може ли да ги изсушим?" Аз: "Не, бе, майко, те са еднократни!" funnytooth Даже се смяхме, че ако са (малко) потребени, изстъргваш съдържанието, переш, сушиш и айде пак с тях lol
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: април 14, 2015, 13:32:59 »

Ххахаха това е супер смешно  funnytooth Ох, с глас се разсмях..
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: април 14, 2015, 13:37:09 »

Като се заговори за учене ми се свива корема. Толкова ми е омръзнало вече, ама айде, още малко остава. Като знам първи курс колко съм учила. Направо се побърквах от четене. Точно тогава ми бяха и по-ниските оценки. После като влязох в час и си казах, че трябва да го давам по-спокойно, нещата се оправиха. Да видиш после какви 6-ци наредих и се чудих защо съм се затривала толкова време и едва ли не не спях за да чета. Явно докато влезеш в релси е по-сложното. Когато завърших бакалавъра хич не ми се занимаваше повече с учене, но реших да продължа, защото бях ли спряла, сигурно нямаше и да продължа после. Кой знае къде щеше да ме отвее вятъра и кой знае какво щеше да ми е на главата.
Сега чакам някой да ми одобри темата за дипломната работа, но още никой не го е направил. Дано не ми се налага да пиша друга тема.  angry

За децата-убедила съм се, че тия родители, баби и т.н направо се побъркват на тази тема. Аз и преди съм казвала, но бабата на моя мъж ме кара да пия някакви билки, защото видиш ли за толкова години от както сме заедно, не съм забременяла. Явно жената си мисли, че не мога, а не се е сещала, че сигурно пък не сме и опитвали. Абе луда работа. Два пъти вече ми ги предлага тия неща и ако има трети мисля вече да и кажа как стоят нещата. Много не обичам някой да ми се бърка така в нещата. И как изобщо може да има толкова нетактични хора се чудя.
Когато казахме за сватбата също не пропуснаха да попитам да не би да съм бременна.  crazy
Интересно ми е, тия хора не могат ли да си направят една проста сметка, че например щом сватбата ни е след 6-7 месеца (беше януари, когато комшийката ни ме попита) на дали ще искам да скачам в 7-8 месец, с огромен корем на хорото.  Oh my ... crazy.  Чак за толкова малоумна не се имам.
Такива изказвания като на рататуй или на свекърва, не съм имала, ама само да смеят и да ми кажат нещо такова.  diablo

Али  funnytooth funnytooth
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: април 14, 2015, 13:37:50 »

Здравейте и от мен smile
Днес наваксвах с четенето, от четвъртък следобед до днес -6стр!!! Браво,пишете Bravo
Рататуй, хванах се за главата с твоята свекърва! То бива, бива, ама да те сравнят с кучето  crazy nea ! Аман от полудели хора... Нас ни подгониха с въпроси за внучетата, ама аз се правя на утрепана и неразбрала, та сменям темата.
За котето и аз така знам, че е добре- да се кастрира, за да не се мъчи.
Стажантките, аз съм ЗА да влагаш 100% от себе си в образованието си. От началото до края. Все пак, хванеш ли се за хорото, трябва да се представиш максимално добре. Пък който иска да те оценява! Ти го правиш за себе си, за близките, които те подкрепят и подпомагат. Никога никой не ме е тормозил за изпити, ама аз винаги съм ги вземала с отличие. В общи линии, хвана ли се да правя нещо, трябва да знам, че съм го направила максимално добре. Без изключение.
Аз бях стажантка 3г в една лаборатория. Неплатен стаж, покриваш си сам разноските и за материали и инструменти. Работно време от 8-9:00 докато не свършиш, понякога и до 21ч сме откарвали. Накрая прекъснах стажа, защото сигурно още щях да съм на неплатен стаж там. Нито заплата предложиха, нито осигуровки, нито някакви препоръки. Бях поредната стажантка, след мен щяха да дойдат още няколко. Сега вече работя нещо съвсем различно, даже уча дистанционно.
Али, памперси 2ра ръка от племенника biggrin хаха, за многократна употреба направо
Секърва, Честит Рожден Ден на патерици! Бъди здрава, винаги усмихната и много обичана!
Миленка, чудесни снимки  heart и коремчето как се е оформило вечеее  heart
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines