Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 21:21:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237896 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: март 18, 2015, 09:49:32 »

Наде,  girl_haha опасна си, значи. Ама аз си помислих, че си надушила намеренията му.  Bravo
Ами дано тогава да станат нещата, щом толкова го искаш. blum
Аз определено бях полудяла на тема сватба вече. Миналата година (преди да ми предложи), само това ми беше в главата. В един момент си мислех, че няма да доживея това събитие. Все пак 8 години заедно... и нищо. Явно аз съм била готова за тази крачка преди него, но слава богу случиха се нещата. Половината форум ме разбра колко го чакам това предложение.  pardon Ноооо, когато ми предложи, бях най-щастливата жена на света. Не стъпвах по земята от щастие, а летях.  pleasantry
Те нещата се случват, но понякога сме прекалено нетърпеливи.

Аз пък дори за секунда не съм усетила ще ще ми предлага. Точно това направи момента още по-прекрасен. Никога не съм си и представяла, че ще ми предложи по такъв начин. Ох, като се сетя, цялата настръхвам.  *INLOVE*Това са моменти, които никога не се забравят. heart

Аличка, и на мен ми харесват цветята. Вече ми е едно такова пролетно и само да видя малко слънце и ми се оправя настроението.  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: март 18, 2015, 09:58:40 »

Добро утро и от мен smile
Времето е супер шантаво - сутринта хвърча сняг, сега напича слънце  crazy
Снощи успях да хвана Женените. Направо не мога да повярвам как ги избраха точно тия хора и как ги комбинираха по двойки?!? От много време търсели любовта? 2г са много време, да знаете! На по 26-30г не можели да срещнат любовта на живота си. А дали са търсили? Много се съмнявам.
ММ ми заяви, че това вечно смеещо се девойче няма да го издържи повече от 2ч.
За предложението- аз бях много изненадана,когато го направи. Бяхме решили да се женим вече, даже бяхме казали официално на родата и от няколко месеца проучвах ресторанти,магазини, рокли и т.н. Толкова се изненадах,че изписках нещо и се скрих в гардероба на спалнята.  Girl_hide crazy По-скоро се стреснах,де. А човека си стои в хола подвил коляно и чакащ...just me. После ми каза, че  е планирал от няколко месеца, но от работа го изпратиха в чужбина за лятото и са му провалили плановете.  Hide
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #497 -: март 18, 2015, 10:17:02 »

Ние с ММ знаехме че ще се оженим но аз започнах много да му мрънкам хайде, хайде, майка му също започна да го натиска хайде и той се запъна и каза вие няма да ми казвате кога аз ще реша. И го чаках дълго време, каза че ще е 2012 та но понеже е инат го направи чак края на октомври. Септември ми каза че ще е октомври и го направи последния ден лт октомври? Просто знае че съм супер нетърпелива и си поигра жестоко с мен аххахха.

Тази снощи първата булка чак жал ми стана за нея. Смисъл тя не е истинска булка а и тя и майка и си бяха повярвали все едно ще се омъжва за любовта на живота си...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: март 18, 2015, 10:21:01 »

Мариолка, абсолютно това си мислех през цялото времееееее.. Колко много се радва и си вярва.. Сякаш изобщо не осъзнава, че не е истинска булка и ако не участва в предаването... Чак леко ми беше налудничава  crazy pardon

Иначе за сватбата и аз си помрънках, кога, кога, кога.. Сватби, годежи.. А ние? хаха Това ми беше редовната тема, Илиян все ми казваше.. Спокойно, няма да е когато ти искаш предложението, а когато аз реша, после ти ще решиш за сватбата.. Ама пак той реши и сватбата (без да иска)  girl_haha
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #499 -: март 18, 2015, 10:26:18 »

Ами, то при продължителна връзка е нормално да има едно нетърпение... При мен шокът дойде от това, че ние се познавахме от 10 месеца, от 9 бяхме заедно, а от 8 живеехме заедно! След една продължителна връзка при мен и при него, беше малко другата крайност. Ама да не си помислите, че се оплаквам Wink Това си остава един период от живота ми, наситен само с много-много-много хубави моменти yahoo
Оф, убивате ме с тия риалитита GROAN
Е, забравих да ви се похваля - вчера подхванах един нов проект... Бая зор ще ми даде, ама ще го направя (а, дано стане)!
Какво стана със задачките на Свекърва? blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: март 18, 2015, 10:33:05 »

Aаааа,тука ви бия моля ви се.Три месеца гаджета и предложение за брак ,след два месеца сватба хахахахах.Осем години сме женени .Доволна съм ,страхотно момче си имам. heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: март 18, 2015, 10:42:39 »

Йеййй Фийби, трябва да видя къде я има твоята тема, интересно ще е  Bravo give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: март 18, 2015, 11:03:15 »

Аз пък хич не исках да се женя и ми беше все едно. Ама свекито бутнала някой лев на ММ, че сме с общ бюджет и да не се усетя и той като почнал работа с първата заплата ми купи пръстен. Естествено веднага ми предложи още на същия ден, щото знае, че съм агент и ще го спипам веднага.
А бе живота е странно нещо, винаги единия от двойка иска много да се жени, другия не му пука. И ако непукиста е мъжа става ... girl_impossible
Имаме едни познати дето, мацката в началото много искаше да се жени, ама като мина време и видя, че не става и взе да разправя, че било щото тя не искала...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #503 -: март 18, 2015, 11:14:29 »

Цитат
Имаме едни познати дето, мацката в началото много искаше да се жени, ама като мина време и видя, че не става и взе да разправя, че било щото тя не искала...

ооо да винаги така разправят, брака не бил важен, сватбата била излишна, един подпис нищо не означава. Моята шефка чак след време ми призна че тя много иска да се омъжи но приятеля и не иска, те имат две деца вече но тя още иска. Мен ми е жално така, не е хубаво, да не е най-важното но не трябва и себе си да убеждаваш нещо в което не вярваш.Просто почти винаги в тия ситуации единия се дърпа...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: март 18, 2015, 11:14:52 »

А Пънки ,тука не мога да се съглася ,че вечно единия не иска.Има и такива случаи ,ама вс епак .

Александрова,тя нашата тема вече е ретро. tease.

Я кажете ,разбрахте ли ,че Роби Уилямс ще пее и в БГ на Spirit of Burgas?Ще ходите ли?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: март 18, 2015, 11:19:50 »

Мариолка при тях е друго. Те се дърпат, защото "бракът щял да развали връзката им". Нещо в което не вярвах нито преди да се оженя още по малко пък сега.
Ванче аз видях, ама как да ти отговоря на въпроса... smile Предполагам, че билета ще е майка си и баща си.. А и с две дребни   girl_impossible
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: март 18, 2015, 11:19:53 »

Обожавам го този Роби.. (И него.. хаха) ама на 7-8 имаме резервация за няколко дни в Гърция и принципно не си падам по Спирита.. Сега, обаче много ми се прииска да отида.. Той ще мине и през Румъния тази година, ама няма да ми останат 700-800лв. покрай сватбата  pardon

Пънки, 150лв е билета за Спирит за двата дни.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: март 18, 2015, 11:23:13 »

Аз днес гледах Като две капки вода и изводът ми е, че Джуджи трябва да си смени прическата, защото и предния път и седа ми хареса повече, отколкото като си е с нейната каска.
Туй другото реалити, ако не е с актьори, ме плаши. Нямам за сега желание да го гледам.

А овчиците не съм ги изяла, защото не са и у нас, а на работа. Там наистина шоколадът стои за украса, и накрая аз го изяждам, че да не отиде зян.

А моя мъж нямаше как да разбера, че ще ми предложи, защото и той не е знаел предварително. Сега ни се чудя какво ни прихвана оная вечер и как се навихме, че и не позвалихме на никой да ни промени плана.

Роби бих го послушала някъде отвън около Спирита, ама 150 лв не ми се дават, то даже 300лв, защото няма да ида сама, а с ММ.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: март 18, 2015, 11:31:57 »

nansita, и аз това се зачудих. Млади, симпатични хора, с професии и не могат да намерят половинката си. Не, че е толкова лесно де, но все пак са по на 26 години.

Това мъжете са големи инати, наистина. След постоянното надуване на главата му за сватби и т.н, също ми заяви, че той трябва да си прецени кога ще го направи, а не аз да го подтиквам. Е, прав си е, но важното е той кога е казал, а не аз. Рогати зодии, какво да правиш?!  pleasantry
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #509 -: март 18, 2015, 11:36:09 »

Привет и от мен  danceg
Наде хайде скоро да чуя хубавата вест и за пръстен на ръката. Знам от колко време го чакаш и с какво желание, така че дано да се случи много скоро  give_rose
И аз гледах снощи експеримента със сватбите, изглежда интересен и рискован до някъде, но ще видим какво ще се случи накрая.
Хубав и усмихнат ден, дами.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines