Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 23:31:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 237958 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #480 -: март 17, 2015, 13:03:40 »

Ехе, големи комплименти за градО, чак да се възгордее човек tease Аз тия дни също съм бая в движение, ама ако ще е за преди обяд - може някой да пише на лични...
Леле, тук какво слънце се е оперило и е страхотно! Свекърва ми разходи дребната, а аз - самосиндикално. Ходих до един магазин за хоби джунджурии - от доста време се каня и сега на спокойствие си разглеждах.
В това слънце искам екскурзия до Гърция и по-точно някой остров girl_wink
Панде, ти се изгуби нещо тия дни? huhhuh.gif
Миленка, ти нещо много букви ядеш последно време... Това в комбинация с КФС да не е някоя модерна диетка за бременни Wink "Матиолка"  lol
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #481 -: март 17, 2015, 13:39:06 »

Хахаха тия дни Матиолка, Малилолка хахах. Така е през таблети и телефони, и аз гълтам букви постоянно.

Малее аз съм отворила, готвя , направо човек съм отново. Поне за няколко дни и седмици...

Наде, а Митко ослушва ли се за сватба?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #482 -: март 17, 2015, 14:17:16 »

ММ наскоро откри, че било много лесно да се пише с помощта на едни малки любопитни пръстчета. Собственичката даже любопитно съдействаше blum
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #483 -: март 17, 2015, 16:17:34 »

Извинете за буквите.. blush през телефона съм че нямаме Интернет... Както винаги близу имат авария и не знаят кога ще я оправят beating редовен номер им е...

Абе Тони нищо не казваш за роклите? Пробва ли не пробва ли? Или аз изпуснах нещо....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: март 17, 2015, 16:36:09 »

Пробвах, харесах само една.. Но не мога да кажа, че беше Уааааау ефекта, който търсех.. Обясних аз подробно в темата за роклята.. Прочети, да спамя тук отново  girl_haha   LOVING
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #485 -: март 17, 2015, 23:08:08 »

Мнооооого ми харесаха женените!!! Този мъж беше толкова сладък и така се притесняваше и потеше, преди срещата с "любимата". Леле...много беше сладък, миличкия!!!  heart

Аз тази вечер съм самичка по стечение на обстоятелствата и си гледам Женените, слушах си преди тях Браян Адамс, а малко преди това пък излизах с една приятелка, която ми даде покана за сватба. И сега ми е толкова романтично, че едва удържам тази голяма любов, която нося в себе си.  angry

Митко ще ми предложи, хора!!! Скоро ще влизам в другите теми, освен тази, и ще разказвам как избирам рокля! Ще ми предложи!!! Скоро ще имам пръстен!!!

Макар че приятелката ми, с която излизах, ми каза, че еуфорията от вече 2 месеца организиране е отминала леко и вече е свършила почти всичко, а остава още месец и половина до деня. А после? После пак същото. И се успокоих. Моя на мен ми направи бебе, аз за пръстен рева. И след сватбата ще е същото, аз постигнах голямото - да живея с него самостоятелно и отделно от родители!

Сега успокоявам сама себе си, въпреки че всички тук знаете колко луда фенка съм на сватбата.  funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: март 18, 2015, 08:38:25 »

nadelina88, пръстенът не е засължителен Wink

Здравейте smile

Вчера слънцето стопи две шоколадови овчици, оставени на перваза на прозореца. В момента прехвъча сняг.   Луда работа smile

Някой вчера питаше къде се губя - тук съм, мъча се да работя по дисертацията, ама хич нямам интерес вече.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: март 18, 2015, 09:06:11 »

Добро утро lol)))))))))))))))))))))))))))))))

Панди, яж ги тези шоколадови овце, не ги оставяй за декорация  pardon

Наде, малко простичък ми се стори, ама много интересен експеримент ще бъде... Например мисля, че "Мениджърката" няма да й се получи някак ми се струва.. Другата е прекалено умна за "Автобояджията".. ще видим, дано не съм права  pardon Колкото до сватбата, ще те бъде  girl_haha  LOVING

Днес съм отново в неработещото ми се настроение.. Хм.. Кога ли ще ми дойде музата  crazy
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #488 -: март 18, 2015, 09:07:40 »

Надее хайде скоро да е !  Че да хванеш таз годишния сезон! Ти до Струмица можеш да идеш за рокля, халки и дреболийки много са по евтини от тук. Wink

Ааа за женените, гледам си аз  снощи и викам що пък един път не познавам никой в такова предаване и оп един колега хахахх щях да падна от смях. Георги работи и ни консултира по Сап вече 2 години. Жалко че не съм в офиса да предам клюките хааххх
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: март 18, 2015, 09:09:06 »

Здравейте мацки! Wink

Наде, и аз бях луда фенка на сватбата, нормално!  pleasantry Около мен за една година всичко живо се изпожени и само за това се говореше, та как няма да лудне човек ... А като започнах да го навивам да се женим (забележи smile ), хитреца използва да напомни, че рано или късно ще живеем в София, тогава бяхме в СтЗ (моя град) и аз какво да се прави, любов, съгласих се.
Ти по какво го надуши, че ще предлага? Аз надуших още от сутринта в деня, когато ми предложи и бяг подготвена ...  yahoo

Женените от пръв поглед и на мен ми харесаха, това момиче така се радваше, толкова беше свежа, истинска и развълнувана  heart Накрая верно откачиха от страх, момчето особено и пред публика вътре го държава поне 10-15 мин. да се поти обилно. Свежо и готино беше! И мноооого лудо, ако е истинско (едната леля я познах, че е от Ритуалната до нас на Хиподрума, ама все пак е предаване, може да подписват и нещо друго Wink )
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: март 18, 2015, 09:18:53 »

Добро утро smile

Ето ви и по едно кафенце. Аз не пия, но вие се почерпете.  blum


И на мен ми хареса Женените... Ама много тъпо, че чак другата седмица ще го дават пак.  nea
Булката от снощи не можеше да спре да се хили.  crazy ММ каза, че и една секунда няма да я издържи. Ама наистина малко натоварващо с постоянното хихикане. Иначе според мен си отиват двамата.

Наде, много се радвам за теб. heart Ама как разбра, че ще ти предложи? Няма нищо по-хубаво от изненадата. Тогава всичко е много по-истинско.  smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #491 -: март 18, 2015, 09:26:59 »

Хелоууу smile

Аз не знам, че ще ми предложи, просто така трябва да стане!!!  witch
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #492 -: март 18, 2015, 09:31:33 »

Добро утро!
Мария, много готини лайкучки blum Супер свежо настроение! Тук е що годе добре времето, ама нищо се не знае - пак ще ни зарине тоя ми ти сняг huhhuh.gif
Аз явно съм била само от ненастроените за сватба. В смисъл - не ми е било фикс идея. Ако има - хубаво, ако не - не е жизненоважно. Обаче да видите ММ. Толкова беше ентусиазиран още от предната година (когато ми и предложи). Покрай сватбата на брат му, един приятел и моя приятелка... Не съм вярвала, че точно мъж ще има мерак за голяма сватба! tease Е, аз съм на принципа - ако е гарга, да е най-рошавата! Демек ако има сватба - да е голяма danceg
Александрова, ти не трябваше ли да пътуваш за Асеновград?!? Може и аз да не съм разбрала нещо pardon
Панде, в нас шоколадът трябва да хапе, за да не е изяден biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: март 18, 2015, 09:41:45 »

Между другото и аз знаех, кога Илиян ще ми предложи.. Усещах просто... Дори като тръгвахме за Италия казах на всичките си приятелки, че Илиян ще ми предложи.. Придвидливо, след като подредих куфара, повече не го пипах.. Нито ми е казвал, нито съм усетила осезаема липса на пари (с общ бюджет сме), представа нямам, кога ги е събрал хаха  Но въпреки, че знаех.. Изненадата беше повече от огромна и беше приказно.. повече от мечтаното Yes

Али, в събота исках да ходя до Асеновград, ама говорих с Радичев и като ми каза края на май, началото на юни да отида  Oh my ... Абсурд! Ще обиколя тук в събота и неделя още малко и после най-късно средата на април, като цъфна там няма къде да ме върне.. Не мога да чакам толкова  crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #494 -: март 18, 2015, 09:45:57 »

Ами да, то след Великден какви абитуриентки. Въпреки, че се сещам за една съученичка. Купи си рокля около седмица преди бала. Нямала чак такива изисквания и нямаше зор да купува pardon Ами така де - гола абитуриентка и гола булка не съм виждала (освен по тяхно желание) blum
Абе той и ММ се държа малко неадекватно последните седмици преди предложението. Чак си виках - К`во пък му стана сега?! crazy
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines