Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 30, 2024, 01:23:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 64   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема Март 2015. Честита Баба Марта  (Прочетена 238007 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 14, 2015, 12:17:09 »

Здравейте и от мен  smile

Тази статия е доста забавна, ако не ти е до главата това де.  pardon Ако наистина от нея зависеше да взема решението дали искам дете или не, то май отговорът е ясен. На дали има някой, който съзнателно иска да си причинява тези неща. Всичко е в кръга на шегата, разбира се. Ясно е, че детето е прекрасно нещо и макар с всички тези "екстри", си заслужава.  heart

Наде
, сега ме заинтригува с тия "Женени от пръв поглед". Не, че като имах някаква надежда и за другите предавания,ми оправдаха очакванията де, ама айде. smile

Снощи гледахте ли филма по Нова тв - Невъзможното? Много ми хареса. smile По действителен случай е. Тежък филм, през цялото време сърцето ми се беше свило.  :'(Много обичам такива драми.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #436 -: март 14, 2015, 12:34:07 »

На бърза ръка купих подаръка - червена ваза и една голяма стъклена чиния с червени яйца по нея, сега мисля да купя и една червена роза, която да сложа във вазата. Ама нея утре - че утре е рождения ден. (A кристална ваза не намерих, бе, все бяха някакви ексцентрични завъртяни и повечето с миниатюрни дупки отгоре, сякаш самата ваза е акцента, не са нужни цветя в нея, иначе и аз си я представях в началото кристална.)

Мноооого ми хареса и на мен снощния филм. Поревах малко като се срещнаха бащата с дечицата.  cray heart И аз много обичам драми, едни от най-любимите ми филми са драми - начело с "Sweet november".
« Последна редакция: март 14, 2015, 12:37:59 от nadelina88 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #437 -: март 14, 2015, 13:18:58 »

Да, и той професора като пита "Какьв е извода от тая графика?", викам: "Че човек на трябва да има деца професоре" и всички леш от смях.

Подарька много добре звучи  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #438 -: март 14, 2015, 20:02:03 »

Хубаво сте описали теста за това дали сте готови за родители. Wink Я сега да се върнем на сватбата. Помните ли, имаше един фейлетон? Ставаше дума за снаха от село, отишла в града. Писала писмо на майка си след сватбата как в града хората не се секват с ръка, ами завиват сополите в кърпичка. После сополите си ги носят в джоба... Друго не помня, обаче беше нещо убийствено като хумор. Някой да знае къде може да се намери? smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #439 -: март 15, 2015, 13:46:44 »

Ох знам, че това никой няма да го разбере (освен Жужи), защото трябва да живееш с италианец, за да го оцениш, ама не мога да се вьздьржа… Толкова сьм се смяла… Всяка дума е самата истина:

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 15, 2015, 13:54:44 »

много приятна статия, етнопсихологията ми е любима тема, наистина забавна.
То и тука е пълно с такива мишелин човечета през зимата smile, ама не е толкова масово.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #441 -: март 15, 2015, 15:48:48 »

Свърши нашия македоно-гръцки  уйкенд. Купихме си от Македония сирена и наденици и други неща.после обядвахме вкусно. На другия ден при наще правихме барбекю, отскочихме до Гърция за зехтин и днес акустирахме в къщи. Ох дори и в тази часп на Гърция, където стандарта не е толкова висок, пак си личи че са по богата държава...... По офертите в магазините и куп други неща. Хапнахме една разкошна ципура..... Кофтито е, че малчо май се зарази от братовчет си и сега е със течащ нос. Оставям ви, че пиша от тел, и ми е трудно и допускам грешки.
А  и на македонската граница ни хванаха, че сме скрили един стек цигари, ама ни пуснаха. Имам си големи връзки. Като казах 1-2  имена.....  Потле и на гръцко големи проверки, ама бяхме изрядни там хаха
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: март 15, 2015, 17:49:17 »

Здравейте!
Аз успях да се добера до форума.  girl_wink
Днес празнувахме рождения ден на Елизар в ресторант Щастливеца. От ресторанта като цяло съм доволна - интересна обстановка, вкусна храна... Цените са една идея по-високи, но е поносимо. Само сервитьорът малко не беше в час, ама карай да е весело.  pardon

Ето тук можете да видите малко снимки. По-късно ще кача още.  girl_wink След ресторанта има малко снимки вкъщи - с подаръците.  girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 15, 2015, 19:04:58 »

Аз готвя.. Минавам за малко да ви видя как сте... Марийкаа, да ти е жив и здрав рожденика, само да ви радва и да е все така прекрасен. Много сладурки снимки  Bravo Радвам се, че ви е харесало в Щастливеца, по-скъпо е от този в Търново, ама... Столичани в повече  pardon

Хубава неделна вечер на всички  give_rose give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: март 16, 2015, 07:57:18 »

Добро утро!
Как сте понеделнишки?
Неделинка, вчера беше нашия мартенски ден според рожденната дата и при мен времето беше хубаво, имаше слънчице. Аз така и не излезнах, след санитарен полу-ден, ама от прозореца беше хубаво.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #445 -: март 16, 2015, 08:31:18 »

Добро утро! smile

Рататуй, и при нас беше слънчево и пролетно, даже и щъркел видях!!! Годината ни пълна с усмивки и радости ще бъде.  Sunshine

Аличка, тази история за снахата не я знам и не съм я чела преди, ама така смешно ми стана от спомените ти за нея, че и аз търсих по гугъл снаха в града, сополи и марсоли... Нищо не намерих.  cray

menyanthe, много е сладичък рожденика. Да е жив и здрав и много гордост да носи винаги. На снимките това сигурно са родителите ви, с костюми приличат на интелектуалци от холувудски филм, а и интериора на ресторанта допълва съвсем тази картинка. Подаръците също не са случайни - все развиване на потенциала на детето с дъски за вграждане и дърво за нанизване. Много хубави снимки.

И днес се очертава при нас да е слънчево, май идва времето за сваляне на втората ми кожа - бодито.

Лек и успешен ден.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: март 16, 2015, 08:46:56 »

Добро утро и от мен smile

Днес съм станала рано, защото ще ходя да свърша малко задачки. Ще трябва да отида до личната, за да ми направление, ще обикалям да си търся тюл за късметчетата и т. н
При мен все още го няма слънцето и е студено, но според прогнозата поне 10 градуса трябва да стане.  smile

menyanthe, да ти е жив и здрав малкият сладур.  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #447 -: март 16, 2015, 08:58:14 »

Мдааа, от сега си личи, че днес ще сте във вихъра blum Забавлявах се още с първите три поста за деня.
Наде, тая щуротия майка я имаше писана на машина. Явно беше преписвана от някъде. Наскоро леля подметна, че и в интернет я срещала, ама така и не я намерих. pardon Хахахха, ти като змИя с втора кожа blum
Менианте, да ти е здрав рожденика! Нека има слънчево детство! Sunshine Много е елегантен малкият сладур. И мен много ме впечатли обстановката в ресторанта. Рядко има така завършени визии с внимание към детайлите на подобни места.
Аз планувам още задачките за деня с чаша кафе Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: март 16, 2015, 09:04:44 »

Добро утро, момичета  tease

Днес ми се спи ужасно... Снощи до 2ч  shok, а днес  Sleep .. Пия си първото кафе сега и какво да видя на бюрото ми... Декораторът (прелюбимият ми такъв, най-интересния и забавен колега) си подал "оставката" на бюрото ми. Първоначално си помислих, че е шега, но после разбрах, че не е  cray cray cray Оставам без дружка на работа, а и без най-добрия декоратор в България (наистина не преувеличавам всепризнат е.. sad), който щеше да ми прави сватбената торта  girl_impossible

Да ви е хубава седмицата  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: март 16, 2015, 09:19:09 »

Аз от моята втора кожа не се отказвам лесно.  blush Рано ми е още, може би май-юни хихих  tease

Тони, ами понякога и такива неща се случват. Човекът може да си е намерил нещо по-добро  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 64   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines