Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:27:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Февруари 2015  (Прочетена 169822 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: февруари 25, 2015, 16:53:34 »

Не мога да не кажа за децата.Аз съм човек кариерист и най-вече съм работохолик.работех по 12-14 часа на ден ,без почивен ден по 6 месеца.За мен човек може да се радва много пълноценно на имането на дете ,само когато то дойде в точният му момент.Само тогава може да има хармония в чувствата.Иначе да,има известен кариерен упадък ,обаче лично на мен майчинството чисто психологически ми беше трамплин.Тренирах си нервите ,научих се да бъда по спокойна,изчакваща ,разбираща и сега много по лесно се разбирам с хората.Просто притъпи оная инертност и експлозивност ,която имах преди да се появи Явко.Освен това вече мога да разбирам майките с деца ,майките без деца и майките с болни деца например ,което чисто управленчески е страхотен плюс за мен.Още едно дете искам ,но нямам време за съжаление .Биологично време.
Иначе за майчинството като тежест е смешно да се каже,че има такава.Както казва една любима моя съфорумка ,че те бебетата до 6 месеца ,че и до годинка са скучни.Виж период 1 - 2 години е някакъв ад под небето ,но точно тогава се придобиват тези качества ,за които писах по горе.
Към всичко останало ще добавя ,че за едно прекрасно майчинство ,освен дете е нужен и един страхотен татко ,който ние си имаме.Въобще не ми пука за надрасканите стени ,за олющената масичка и незнам си какво още.Това за мен е чудесен повод за един ремонт и освежаване на къщата ,че даже и повод за нова къща хахахаха.И може да прозвучи глупаво ,обаче всички главоболия изчезват като чуя Моя мама,защото сега наистина съм нечия.

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: февруари 25, 2015, 16:55:54 »

Да се обърна към Миленката и да кажа,че няма нужда от инициативи.Обърнала съм се към админа ,взели сме решение по въпроса и смятам ,че това ще се прекрати веднъж завинаги.И на Мариолка съм писала,така че я очаквам тук,защото й броя седмиците и няма да ми се измъкне ,точно когато ще ми ражда.
Абе и аз знам ,че във Враца и гарга не каца ,ама не разбрах защо ? хахахах
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #497 -: февруари 25, 2015, 17:23:27 »

Фиби благодаря за отговора smile  give_rose

За гаргата и аз не разбрах защо... Я кажете Врачанките откъде иде поверието?

Иначе се сетих за един виц по темата.
Взели да се женят мома врачанка и македонец.
И на двамата родовете против, но младите много сеобичали и се взели.
На първата брачна нощ македонеца казал на врачанката:
- Булка, ти нали помниш и мойте и твойте какви ги говориха? За да си нямаме проблеми,имам едно условие: като се прибирам вечер, като дойдеш да ме посрещнеш гледай накъде ми сочи кепето. Ако е дигнато нагоре - радвай се прави каквото искаш, но видиш ли го смъкнатто надолу - стой далече от очитеми , че ще играе колана.
Врачанката погледнала мъжа си и казала:
- Съгласна съм. Ама и аз имам едно условие : Като се прибереш вечер и като дойда да те посрещна гледай къде са ми ръцете - ако са на кръста ми и двете- прави му сметка на къде ти е кепето!

funnytooth funnytooth

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #498 -: февруари 25, 2015, 17:59:16 »

Леко, леко… !!!!  beating

Аз го знам сьщия, но с македонката и шопа. Спрете да крадете от нас моля  tease
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: февруари 25, 2015, 18:07:33 »

Във Враца гарга не каца, защото какво ще прави гарга в гнездото на орли Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #500 -: февруари 25, 2015, 18:13:33 »

А мен този виц ме подсети за този:

Свекърва и снаха си говорят.
-Слушай снахо, тъй като си в нашият дом отскоро искам да ти кажа, че при нас, при мене специално има 3 правила. Аз имам една китка и ако видиш че китката ми е на дясното ухо, много съм добра много съм готина, за всичко можем да си говорим. Обаче ако видиш че китката ми е в средата
тука горе на главата, да знаеш малко съм резервирана стой на страна от мен! Обаче ако видиш, че китката ми е сложена на лявото ухо, пази се и не ми се мяркай пред очите!
-Е добре! Обаче и аз имам да се каже така едни правила:
-Когато ме видиш че съм седнала крак върху крак, пия си кафето и си пуша цигарата,
трябва да знаеш че ми е през ....... на къде ти гледа китката!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #501 -: февруари 25, 2015, 18:20:32 »

Ааа, да Наде и аз го знам  good

Панда, това е обяснението на врачани  Wink

А на Мариола искам да кажа следното: любимецьт на жените (и не само) в нашия форум, не е преследвач, а езикочешец. Да се обижда е много лесно и всеки го умее, трудно е да се каже нещо умно. Сложи му една дьлга и го мани нека си говори, толкова му е пипето.

Основен житейски принцип за мен е (и го препорьчвам на всички, защото е рядко ценен и ефикасен):
Убий простака с мълчание.

Чакаме те тука в кокошарника и вьзможно най-бьрзо, веднага щом ти мине гаднаъта емоция  Friend Всички те обичаме, няма да ни избягваш заради един, който се чуди с кой да се хване. Просто ти си по-удобна цел.
« Последна редакция: февруари 25, 2015, 18:29:06 от inaxastra » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: февруари 25, 2015, 20:02:16 »

Един следобед да ме няма и съм изпуснала....Какво е станало с Мариолка? Ще е жалко, ако престане да влиза заради някакви заядливи индивиди...аз бях тръгнала в тази посока след един спор с потребител в темата за Тема на сватбата. Обаче реших, че всъщност така той ще спечели и ако всички спрем да влизаме, каква полза за форума? Все пак след време остават ценните и ползотворни мнения, не обидите и заяжданията на шепа "специалисти по всичко"... справедливост винаги има. А и модераторите не са пъдари Нали уж всички сме интелигентни и образовани, що се поддаваме на провокации?
Ина, аз съм на същия принцип -убий простака с мълчание. Ами опитахме се да обясним нещо, нагрубиха  ни....получи си бан за определен период.
ПП за същия потребител ли иде реч?
Хубава вечер от мен smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #503 -: февруари 25, 2015, 20:12:41 »

Сигурно за сьщия.

Аз нищо не се опитвам да обяснявам. Когато някой ми е неприятен или пьк ме обижда (в интерес на истината не ми се е случвало да ме обиждат грубо, но и да бяха) подминавам го и не ме коментирам и мога да уверя всички, че е супер ефикасно като политика.

Обсьждам само с хора, с които намирам, че има смисьл да се говори и обсьжда т.е в някаква степен ги ценя. Ясно е, че вьв форум не може всички да са добре вьзпитани, интелигентни, да ни допадат или пьк ние да им допадаме, да сме сьгласни с мненията и вижданията им или те с нашите.

Има от всичко, ама на тия крайните ако по никакьв начин не им се реагира, те ще си говорят сами и ще си млькнат, лишаваме ги от избор просто.
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: февруари 25, 2015, 22:03:56 »

На какво попаднах случайно днес   funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #505 -: февруари 25, 2015, 22:36:50 »

Ужас !!!  funnytooth funnytooth funnytooth
Сьс сигурност ще ида да г посетя тия два града  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #506 -: февруари 26, 2015, 06:56:41 »

Ина, двете да ходим! Аз все си мислех, че просто е рима smile. Поразпитах майка ми и според нея, още от време оно животът е бил тежък и суров, та сигурно затова и гаргите даже няма какво да хапнат или откраднат Wink.
 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #507 -: февруари 26, 2015, 08:49:38 »

Това за врачанските жени и за котките и аз го знам - от врачанка, естествено. Съквартирантката ми (едната) е от Враца, та вечно обяснява колко са си надути по принцип blum
В унито пък взех, че се сдуших с женски и мъжки индивид от Перник. Е няма такъв смях! Вечно си бяхме Гела, Мара и Камшик Тодора тримцата. Колежката ми по нищо не можеш да познаеш от къде е, ама колегата... Здрав да ти е коремът за смях! Та покрай него добре усвоих езика Wink Даже за сватбата му се помъчих вместо картичка, да гравирам надпис върху винкел. Ама така и до Перник не ми се е отворил парашута да ходя - за магнитче и за бой.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: февруари 26, 2015, 09:08:58 »

Тинка, ще умра от смях  funnytooth
Забавното за моя град например е, че хората са "бедни", но не искат да работят! Майка ми 6 месеца си търси оперативен счетоводител със стартова заплата 700лв (нето).. Ходи до борсата, там пред нея, звънят на една жена и тя казва "Защо се обаждате на мен, не е ли много бързо, аз се регистрирах вчера, не е честно"..  crazy; Друга ходила няколко дни, но понеже било шумно (понеже производствения цех се намира отдолу) и трябва да качва 10 стълби, когато иска да почива, помолила мама да каже на мъжа й (понеже по негова препоръчка я взеха), че не се справя с работата и че са я освободили те.. Е, народа го мързи и иска да получава много пари за малко работа  nea

Али, никога не са ме мислили за надута.. По-скоро хората от Враца ги мислят за ботори, ама няма как аз се хиля постоянно..  give_rose tease

Прекрасен ден на всички, днес едно такова слънце  yahoo Yes
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: февруари 26, 2015, 09:31:40 »

alexandrova_90 като казваш "ботор" да знаеш, че половината тук няма да те разберат.
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines