Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 18:36:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема декември - 30 дни до пенсиониране по стаж и  (Прочетена 138016 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #150 -: декември 09, 2014, 12:15:16 »

Не знам… Лицето й е плашещо.

Стажа ще стане. Болницата подписа разрешителното след много перипетии. Отговорничката в университета подписа (там треперех да не каже, че не ми е по специалността, защото е неврологията и има тежки патологии, а ние сме повече по диагностиката при нормалните деца), но мина. Успях да мина безпрепятствено и в бюрото по стажовете. Там трперене да не ме вьрнат за някоя запетайка, че дават по едно рандеву на месец. Ама всичко е ок. Досието е в болницата и го чакам тая седмица да пристигне подписано в университета, за да си го прибера. Почвам на 20 януари и ще е супер. Направо е стажа мечта.

Яко това за кошницата, дребните са опасни  lol

Пьнк, честит рожден ден  give_rose

Аз днеска сьм е така  mind кисели краставички ми се ядат и карфиол от туршия  smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: декември 09, 2014, 12:25:32 »

Пънки,честит рожден ден!Жива и здрава!Не знаех,че си декемврийче  smile
Свекс,желая ти един страхотен последен работен месец  give_rose give_rose give_rose
На всички желая приказен Декември  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: декември 09, 2014, 12:25:55 »

Здравейте smile


mariola85 нали знаеш, че си ми идол  give_rose Вчера служебното момченце ми даде да му прочета едно съчинение. Трябвало да е занякаква такава случка - малко гаф, малко засрамваща. Така я беше написал, че със сестра му се потресохме.

Деница Звездица, от Пламен и Славин. От Пламен съвсем случайно - момчето държеше подписаната картичка и никой не я вземаше от ръката му и аз ся кво да го правя, пък и него го харесвам. А за Славин, признавам си, малко се по бутах с келешките smile Георги като дойде да дава автографи вече стана много блъсканица и си тръгнахме. Ама мъжът ми е снимал потното му чело. А до мен едно малко момченце подскачаше и викаше "Бенчев, Бенчев!" Много ми хареса как пяха всички smile Но ако съдя от виковете там, най-много фенки има Иво. И как няма да се уморявам от концертите, аз се уморих, пък само бях зрител. Само дето напоследък чувам разни слухове, дето се надява да не са истина. А и последно - най-смешното беше, че картичките, на които се подписваха, ги е правил мъжът ми lol

svekarva, аз тая Снежанка, а определих като баба Коледа lol

punk_girl123 Честит рожден ден и специално за теб - сняг от полите на Витоша  heart

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #153 -: декември 09, 2014, 12:46:34 »

То и на едни други  много им се ядяха кисели краставички и туршия Wink
Браво, за стажа, после ще ни даваш безплатни консултации, че сме стискали палци heart.
Ходи ми се по любов, не ми се работи....Онази калпазанка с начета и отпуската сега изчезнала безследно. crazy Лепнала бележка на вратата, че ще отсъства до понеделник. Колата със заявената стоко се върна, да не говорим, че в магазина има бързоразвалящи се продукти. На никого не се е обадила. Ще ми вгорчи живота  diablo
miauka , благодаря ти!
pandapanda, само короната и ме смущава. Кажи ни какво е написало момчето, че чак сте се потресли. blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: декември 09, 2014, 13:04:38 »

Ина, браво за стажа! Радвам се, че всичко ти се подрежда така добре и бързо!
Панде, страхотно е при вас и аз искам сняг, дано за коледа на Смолян поне да има! Ама, я разкажи случката, че ми стана интересно и на мен!
Аз успях да си пусна подаръка, казаха че утре ще зарадват получателя до 13.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #155 -: декември 09, 2014, 13:06:28 »

Брави Ина, честит стаж мечта, изобщо не съм се съмнявала, Браво  give_rose

Чести рожден ден Пънки

леле Свекърва, тя тази кукумявка наистина за бой beating
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #156 -: декември 09, 2014, 13:13:05 »

Хахах бързо да, от февруари я преследвам тая цел.

Свекьрва надявам се много горещо да нямате нужда от подобна консултация. Па за стискането на палци има много по-приянти начини да се отблагодари човек  drinks

И аз искам история…
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: декември 09, 2014, 13:56:11 »

punk_girl123  Честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, щастие и любов! smile
Аз си обичам рождения ден, защото е лятото и на много хубава дата според мен (хехе колко съм скромна само). Освен това все пак си е моя ден и трябва да съм по-специална от обикновено. blum Държа да НЕ знам какво ще ми се подарява, защото много обичам изненадите. Не обичам някой да ме пита какво искам. От както си махнах датата на рождения ден във Фейса все по-малко хора се сещат да ми честитят (колко учудващо, нали?!). Ами поне разбирам кой наистина ме уважава най-малкото, пък и важното е, че най-близките ми хора се сещат за мен.

Аз пак се разписах с поръчка от емаг - клавиатура с мишка.
Гледам, че много хубави подаръци си разменяте в другата тема. smile

Свекърва, малко остана. smile Дано оставащите дни да са по-спокойни.
Посмях се на въпроса на сина ти. Какво им прави впечатление на децата само хехехе
Много са прозорливи smile

Мариола, нали казват, че един месец преди рождения ден човек изпада в някаква дупка и почва да си прави някакви равносметки за отминалото време. Може би това е причината да си така разстроена в този период (ако вярваш в такива неща, разбира се). Аз често си поплаквам, така че май при мен това не важи biggrin Ама как може да съм толкова чувствителна се чудя?!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: декември 09, 2014, 14:01:08 »

аз не си обичам р.д., но напоследък го празнувам и имам повечко радост.
Сатурновата дупка се води 20 дни преди и 20 дни след р.д. , за съжаление мен ми се отразява доста зле.

Честит празник, Пънк ! smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: декември 09, 2014, 14:05:52 »

emmmmmy, точно Сатурновата дупка имах предвид, но не можах да сетя как се казваше. smile
Не знам до колко е вярно това, но може и да има истина. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: декември 09, 2014, 14:06:30 »

Мария, ти да не си лъвче?!?
Че така като те чета и доста неща открих за рождения ден, които важат и за мен. Аз съм на 15.08, ти кога си ако не е тайна?
И аз си обичам РДто, от малка нашите ме карат да се чувствам много специална на този ден, а сега и ММ допълва картинката. И аз обичам изненадите и често ми се случва да рева.
Честити покупки!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #161 -: декември 09, 2014, 14:12:42 »

Не дупка даже не искам никой да ми честити. Не знам що така, ама и не обичам да съм център на вниманието, не реагирам адекватно.

Ина честит стаж, аз определено в момента имам нужда от твоите умения. Леле как ревнах преди половин час, чефката прекара 1 час с мен по телефона да ме успокоява, ей така от нищото, някой хормон ме беше ударил яко. Поне сега се чуствам супер  good все едно съм испила успокоителни  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #162 -: декември 09, 2014, 14:28:36 »

На мен ми се вижда безсмислена суетня и малко пресилено да ти купуват подаръци и ти самият да се готвиш да черпиш. Голяма работа, минеш ли 25, свърши със замисъла на РД Wink. Ако има някой да ми подготви празника, добре, но иначе.. nea. Всяка година едно и също crazy.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: декември 09, 2014, 14:35:35 »

Рататуй, на 01.07 съм, зодия рак. Това не пречи да имаме общо Wink На 15.08 ми имен ден smile
Хубаво ми е, когато откривам съмишленици.smile
Ако тръгна да пиша за себе си ще има да си пиша 3 дни и 3 нощи (шегувам се blum).
И аз не обичам да съм център на внимание, никак даже.
Откривам много съвпадения с това, което пише за моята зодия. Общо взето повечето неща характерни за рака ги откривам в себе си.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: декември 09, 2014, 14:47:02 »

аз обожавам раците- и жените и мъжете. Много са ми сходни на везнишкия ум и лудост.

Аз па обожавам подаръци и даже напоследък си питам сама брат ми, кво ще ми подари за р.д или за Коледа  pardon  .
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines