Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 15:53:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 134684 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #300 -: януари 22, 2015, 13:23:15 »

Аз като бях с каката,никой нищо не ми беше казал,може би да не претеснява щом няма значение,но я родих с два пъти увита пъпна връв.Като питах после ми обясняваха,че се следели тонове и ако има нещо е щели да реагират.Но явно щом са под три пъти не е проблем.Гадно е да знаеш,че бебчето ти е било така омотано,но какво може да се направи.Да са живи и здрави само!
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #301 -: януари 22, 2015, 13:42:44 »

Gergancheto миналата седмица ми пускаха изследвания и стана ясно, че ми е нисък хемоглобинът, но ми изписаха лекарства, които пия от тогава: Prenatal, Ferro-Folgamma, Biozin. Отделно пия и разни други хапчелъци...
Благодаря за съветите! Ако продължавам по същия начин и през следващите 2-3 дни, мисля да посетя доктора си, че да разберем какво се случва. Тази сутрин пак се почувствах така, но поне си бях вкъщи и успях бързичко да си легна.

На мен не са ми казвали нищо за пъпната връв и може би е по- добре да не знам, че иначе ще се притеснявам и аз какво се случва. Това ще го мисля след 2 месеца, като наближи да раждам smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: януари 22, 2015, 13:47:25 »

Сисе на мен ми прилича точно на хипогликемичен пристъп, т.е. пада ти кръвната захар. Хапвай редовно и на често , пий много течности, гледай винаги да имаш в чантата шише вода или кока кола, айран със сол също върши добра работа. Може да хапнеш и парченце шоколад в такива моменти. А хемоглобина как ти е? МОже и от него да ти прималява, въпреки че той води до по обща отпадналост, а не такива внезапни кризи.


Не знам колко си висока, но имай предвид че количката е доста ниска, дори според мен, а аз съм ниска  blum Сенника също е малък, макар че сега се продават едни удължители за сенници, които са много практични



 
Аз я пробвах в магазина и ми хареса, честно казано, знам колко е висока, тежка и т.н пък и не ми се дават хиляда, 2 хил. за количка
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: януари 22, 2015, 13:52:11 »

Румняна, ти къде се следиш по ЗК?
Аз нещо не съм доволна от избора си и се оглеждам за др решение.
Аз ходя при доктор Ямаков от години.Той има договор с касата, а и да не беше така пак при него бих ходила. Той ми прави и секциото и надявам се живот и здраве и това. Работи в УМБАЛ СВ.  Георги , но може и в Селена и торакс да оперира.Иначе кабинета му е в капана.
Ти къде мислиш да раждаш?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: януари 22, 2015, 14:34:18 »

Фани щом си я пробвала в магазина и ти допада това е най важното. Аз писах в случай не си я видяла на живо  good Марката по мой наблюдения е доста качествена и здрава, в сравнение с други от същия ценови клас.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: януари 22, 2015, 19:56:16 »

Аз ходя при доктор Ямаков от години.Той има договор с касата, а и да не беше така пак при него бих ходила. Той ми прави и секциото и надявам се живот и здраве и това. Работи в УМБАЛ СВ.  Георги , но може и в Селена и торакс да оперира.Иначе кабинета му е в капана.
Ти къде мислиш да раждаш?
И снаха ми го препоръча, но на мен не ми е удобно местоположението му. Иначе, мисля да раждам във ВМИ, където и първият път и съм безкрайно доволна.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #306 -: януари 22, 2015, 20:05:26 »

Мамчетааа,моля за съвет. give_rose
Пристигна ми възглавницата за бременни,много съм доволна.Случайно попаднах на нея,не е някаква фирмена,жената има атрлие и ги прави страхотни,а и с калъф от ранфорс с цип,с халки за играчки и с лепки за да се направи на кръг за бебето като се оставв там.А бе много съм доволна и го споделям ,понеже аз се лутах в търсене хрм на нормална цена,хем и с калъф и тн.
Та въпроса ми е следния-изпрах си аз калъфа,вече съхне.Мислех и възглавницата са изпера,ама е много обемна и не знам дали ще се събере в пералнята с капацитет 7кг *crazy*Не мога на ръка да я изпера,понеже едно че трябва да стоя наведена и друго,че като се напой това нещо как ще го вдигам и суша.Вие с такива възглавници,моля кажете как сте процедирали.Замислям се сега да не я пера,да си я ползвам с калъфката,а катондойде време за бебето тогава да в изпра?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #307 -: януари 22, 2015, 20:08:33 »

Е що ще я переш след като има калъф? Въобще не се занимавай, аз моята и калъф няма  не съм я прала и си я ползвам денонощно, мисля скоро да я изпера обаче и ще е в машината. Да изсъхва калъфа и я гушкай, на мен ми е най добро приятелче . Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: януари 23, 2015, 09:25:10 »

Не съм прала възглавниците на каката нито веднъж, само калъфките пера  crazy
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #309 -: януари 23, 2015, 09:28:58 »

Сега, като се замисля, аз пера обиколниците на леглото в пералня с капацитет 6 или 7 кг (не помня точно). Ама те са меки (вътре са със вата) и се смачкват добре. Възглавницата за бременни ти е с твърди топчета вътре, нали? Не я пери по-добре smile Пък казваш, че е шита, а не е подмятана по складовете с години...
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #310 -: януари 23, 2015, 09:36:22 »

Рубин може ли да питам от къде я поръча? Аз си търся такава възглавница и нещо удрям на камък....
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #311 -: януари 23, 2015, 10:48:54 »

Благодаря ви,калъфа изсъхна и вече се гушка.А иначе не е топченца а с пълнеж.Изработката на калъфа е мнооого добра.Доволна съм от покупката!
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #312 -: януари 23, 2015, 14:00:06 »

Рубин, и аз като milenkata искам, ако може, малко инфо от къде и как може да се поръча такава възглавница? Можеш ли да пуснеш една снимка и да ме ориентираш от към цена? Ако искаш, пиши ми на лично smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #313 -: януари 23, 2015, 14:40:50 »

Моля само да ме светнете как ставаше с качването на снимки и ще ви я покажа веднага.Забравила съм pardon
Момичета и да ви питам нещо,вашите бебета ритат ли ниско долу?че моето като се е разчитало точно в срамната кост. :angry:И до кога има шанс да се обърне,че аз съм сигурна че още сме седалищна?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: януари 23, 2015, 15:22:01 »

Рубинче, на личн ще ти обясня как да си качиш снимка.
за ритането долу, мойта мома, само там си вре ръчичките и набива здраво. На моменти чак се замислям, дали няма да си счупи нещо, от биене по тия кости. Наддига ми триъгълника чак и аз само подбутвам, да се качва по на горе, ама след малко пак е там. Напълно нормално било да е така ниско каза моя доки и не е притеснително. Много мамчета изчетох после дето там ги усещат.
За завътането на бебето, миналия ден четох едно мамче, дето в 36+6гс и се е завъртяло чак бебенцето. Имашоще много време да се завърти.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines