Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:34:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ  (Прочетена 154521 пъти)
 
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #45 -: януари 09, 2015, 09:26:08 »

opice, магазина се намира на ул Екзарх Йосиф № 10 Модна къща Минон. Много съм доволна от обслужването много са внимателни. Идеята за роклята ми беше съвсем друга, но като се видях в това което избрах се хванах за главата, изглеждах като матрошка. Пробвах ме няколко варианта докато стигнахме до окончателния вариант.
Почваме да се развижваме тука. Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo
 
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #46 -: януари 09, 2015, 11:23:06 »

milady мисля че и аз и Feli  сме ти дали доста идеи за първоначални точки... Почвай да обикаляш от сега и да кажеш после какво е станало smile





Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #47 -: януари 09, 2015, 11:43:45 »

Много ви благодаря.Набелязала съм си сватбения център в Младост, Одета, Минон, Лита и Мон амур, Аз и ти, Марция. Ще ги разгледам една по една. О, аз ще меря много рокли-прави, обемни, русалки, всичко, защото понякога се оказва, че това което искаш ти не ти стои-затова и ще пробвам от всичко.
Така по-лесно ще ми се избистри идеята в главата и ще реша какво ми стои най-добре.
Добре де всичко ли се шие! ? Не може ли харесваш-става ти-купуваш?

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #48 -: януари 09, 2015, 11:57:07 »

хахахаха стига да ти стане -90% от случаите ти е голяма, 100% от случаите ти е дълга... всички рокли съм забелязала ги правят много дълги... но ако генерално ти става можеш да я купиш... Вече е въпрос на преценка лична... аз исках моята да съм я обличала само аз, а и от много проби роклите се захабяват, цапат и тн....
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 09, 2015, 13:01:52 »

milady, препоръчвам ти към списъка да добавиш Paloma Fashion, магазинът е в началото на Пиротска, от страната на Халите. Там са от по-достъпните дизайнерски рокли, качеството е много добро, отношението е страхотно, цените са добри за това качество на материи и изработка. Аз поне бях много доволна и нямам търпение да дойде март, за да се върна и да пробвам пак набелязаната рокля tease
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #50 -: януари 11, 2015, 13:04:14 »

В Палома също съм харесала един-два модела. Имам нужда а сваля 3-5 кг обаче. Затова се чудя как да подходя в тази ситуация с роклята. То няма да е някакво драстично отслабване, но знам ли.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #51 -: януари 11, 2015, 15:23:40 »

Повечето салони правят корекции, а също имам уговорка какво ще се случи ако отслабна повече килограми, защото моите са доста. С костюма на скъпия също имаме такава уговорка.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #52 -: януари 11, 2015, 15:40:46 »

ако харесаш горна част от една рокля, а долна от друга предполагам няма да има проблем да се изработи?
какви са приблизително цените в палома?
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #53 -: януари 11, 2015, 16:56:40 »

Цените в Палома започват от 500 на горе, но не знам дали, може да комбинираш модел. Моделите, които аз харесах бяха от 700-1000 лв. Не съм мерила и питала дали може да се комбинират, ние от там си взех ме чашите и бокала за църквата.
Активен
brideee
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #54 -: януари 11, 2015, 17:00:24 »

На мен в Палома ми казаха, че няма проблем да се комбинират модели, могат да направят всичко, но отнема 2-3 месеца, а роклите тип принцеса са около 900 - 1000 лв.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #55 -: януари 11, 2015, 18:11:31 »

много сте любезни, благодаря. give_rose
аз гледам ли гледам в сайтовете и всичко де що има изгледах и за асеновград и за софия и пак ще кажа, че най-много ме грабнаха роклите на "Одета", тип принцеса. Другата събота с приятелка отиваме да разгледаме,междувременно ми писах и съобщение на сайта със запитване за цена-не знам доколко е удачно,но след като са сложили форма за конткакт би следвало да очакват такиива въпроси  smile
ако пишат-пишат, но ми се ще да знам горе-долу ориентировачно, защото много ги харесах роклите, а ако ми надхвърлят бюджета няма смисъл да ходя и да се разочаровам, та затова реших да им пиша, пък каквото стане   NO
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #56 -: януари 11, 2015, 19:56:38 »

milady, последно в коя Одета ще ходиш в София ли ? Аз съм и фен на тях от преди , но са ми много над бюджета им. Преди 7 год. ходих с племеницата, само полата беше  350-400 лв. корсета над 500 лв. в Сайта им нямаше ли цени.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #57 -: януари 13, 2015, 13:20:48 »

milady, последно в коя Одета ще ходиш в София ли ? Аз съм и фен на тях от преди , но са ми много над бюджета им. Преди 7 год. ходих с племеницата, само полата беше  350-400 лв. корсета над 500 лв. в Сайта им нямаше ли цени.

В тази в София. Нямат обявени цени по сайтовете, но това при повечето модни къщи е така. Както казах писах запитване, ще чакам за отговор. Само, че сега харесах много една рокля на Стоян Радичев.
 give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 13, 2015, 17:28:21 »

Аз имам наблюдения и от Лита (братовчедка на милото си прави роклята там). Като цяло беше добре ушита, горната част от един модел, полата от друг, презрамки от трети. Цените са много приемливи.
Само да добавя, роклята беше от шифон с кринолин само с 1 обръч ниско долу с тюл за обем. Много изчистена и без дантела.
Иначе като за първа обиколко бих препоръчала сватбения център- там имат много модели с различни кройки и бързо може да се ориентираш какво ти стои добре smile
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #59 -: януари 14, 2015, 12:23:42 »

Точно от сватбения център ще започнем  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines