Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:48:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 97427 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #165 -: май 28, 2014, 12:04:52 »

Нели , спокойно smile Казах ти че познавам шефовете. Поискай да говориш с Катя Геройска или с Петко Геройски - това са шефовете на сградата, на заведението на всичко, те са собственици и ако има такова решение е дошло от тях. Петко е костелив орех , Катя е малко  по- разбрана. Поискай да говориш с нея и се договорете за решение устройващо и двете страни smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 28, 2014, 12:08:58 »

 Нели, овъртайм парите, които ти искат са за келнерите, които ще работят извънредно. Така че може да им предложиш да им оставиш бакшиш накрая на вечерта (както е и редно ако ще седят до 3-4 с вас).
Отидете на място да с говорите лично с дамата  shok
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 28, 2014, 17:01:40 »

Нели , спокойно smile Казах ти че познавам шефовете. Поискай да говориш с Катя Геройска или с Петко Геройски - това са шефовете на сградата, на заведението на всичко, те са собственици и ако има такова решение е дошло от тях. Петко е костелив орех , Катя е малко  по- разбрана. Поискай да говориш с нея и се договорете за решение устройващо и двете страни smile
Нямаме време днес да отидем до там,пък останахме и без кола. Имаме и други ангажимети. Това са мен беше адски неочаквано и непредвидено. Няма значение,че познаваш шефовете,тъй като това не ми помага.
Не знам какво да кажа.Честно казано съм малко разочарована сега.Надявам се да не изкочат и някакви други промени. Много харесваме ресторанта със Славчо,но след тази случка,може би няма да стъпим там повече. Те явно не разбират какъв шок е и какво значи да организираш сватба от една година и първото,което да запазих беше ресторанта. И както нямах никакви проблеми с тях  и сега изведнъж почват да ми се сервират разни неприятни изненади. С основание или без - няма значение. Дори въпросната шефка не се свърза с нас лично,за да ни го каже. Все пак сме клиенти и то редовни. Правили сме си там балове,рождени дни,именни дни и какво ли още не. Сяматам,че и да не бяхме толкова редовни клиенти,все пак имаме някакви права и е тъпо да се променят нашите уговорки 3 дни преди сватбата.
Поне куверта и масите са си ок. Поне за сега. Надявам се да няма повече неприятни изненади.
 huhhuh.gif В противен случай направо ще ми съсипят сватбения ден!
Изобщо не съм го очаквала и не сме си го планирали в бюжета тоя оувъртайм и сега ще трябва да седим до 12:00. Знам със сигурност,че много гости няма да са доволни,но не мисля,да им ги давам тези 170 лв и повече за 2 часа. Ако ни бяха казали много по-рано може би щяхме да се замислим и да реагираме,но така в последния момент - могат да забравят! Мога да кажа с ръка на сърцето,че ни загубиха като клиенти и ще изчакам сватбата и ще дам подробно мнение за тях. Ако са некоректни и за други неща ще го отразя задължително! Писна ми в България да ни правят на глупаци !
« Последна редакция: май 28, 2014, 17:05:07 от crazynelly » Активен
Po3u
Ентусиаст
**
Публикации: 82


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: май 29, 2014, 08:21:02 »

Много съжалявам, че така се е получило.
Споделям състоянието ти, както не веднъж писах - и в нашия ресторант в последния момент изникваха някакви неща, при положение, че ние си го резервирахме още през Октомври миналата година.

Мога само да ти пожелая да си изкарате ВЪЛШЕБНО и всичко останало да бъде наред.
Преглътнете го това с ресторанта и ще стискаме палци да няма повече изцепки.

 pardon
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 29, 2014, 12:50:03 »

Нели,през толкова много препядствия минахте ... моето мнение е ,ако ги имаш тези 300 лева дай ги и си направете купона до край.Много добре разбирам,че това са много пари , но един път се жениш.Повярвай ми , аз правя сватба със смешен бюджет ,но и ресторант и водещи ,всичко смених ,за да може никой да не ми гони гостите.Колко часа трябва да си в ресторанта?
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 29, 2014, 13:37:48 »

Нели,през толкова много препядствия минахте ... моето мнение е ,ако ги имаш тези 300 лева дай ги и си направете купона до край.Много добре разбирам,че това са много пари , но един път се жениш.Повярвай ми , аз правя сватба със смешен бюджет ,но и ресторант и водещи ,всичко смених ,за да може никой да не ми гони гостите.Колко часа трябва да си в ресторанта?
Трябва да сме там в 18:00,но зареди фотосесията може и да закъснем и да отидем в 18:30,което автоматично забавя всички други ритуали и аз вече не знам какво ще се случи!  cray
ДА се ядосвам ли,да плача ли - вече нищо няма смисъл! Спокойна съм до колкото е възможно,защото ми писна да си тровя нервите. Утре ни викат на среща управителката и шефа,за да се разберем и ще видим какво ще стане.
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #171 -: май 29, 2014, 17:38:07 »

Нели, много е гадно това, просто нямам думи..как може да не ти кажат досега! Напълно те разбирам! Но иначе се съгласявам с горните мнения, че е по-добре ако трябва назаем да ги вземеш и после да ги върнеш, но поне всичко да си остане по план както си е било, отколкото в последния момент да се опитваш да напаснеш наново нещата..не си разваляй сватбата, заради подобни манипулации! Стисни зъби, като трябва няма да им оставиш бакшиш (Сигурна съм, че си го била предвидила) и поне малко ще се компенсира..Иначе че отношението им е напълно некоректно спор няма.. Успех!!!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 29, 2014, 19:22:10 »

Лорка наистина доста неприятно ни изненадаха и според мен беше некоректно от тяхна страна.
Утре ще видя на срещата какво ще се случи.
Иначе ни е адски напрегнато тея дни. На милото му се разстрой стомаха и не иска почти да яде. Мен ме боли едното коляно и едвам ходя. Вали всеки ден!  Има страшни бурии! На първи го дават по-малко градуси отколкото преди 10 дни,когато гледах.
Абе изобщо не знам и аз вече.
Днес на милото му е ергенското парти,но той казва,че не му е до това. Много неща ни се насъбраха изведнъж. Сега и кумовете почнаха да променят разни планове,които имаме още отдавна. Всичко ли ще се провали - не знам. То времето ли да гледаш,напрежението ли? Кое и аз не зная вече. Изтощена съм. Дори не ми се пише в момента,но пък няма какво друго да правя сега.
Утре и други ден имаме пак 100 задачки. Как ще се наспиваме и ще имаме сили за деня - не зная.
 cray
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 29, 2014, 19:30:51 »

 Нели, полегни си и се сгрей с една чаша винце  smile
Сватбения стрес ти ги причинява тези неудобства. Спокойно!
Сватбата ще е страхотна  Сватбаааа
Активен
selensia
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #174 -: май 29, 2014, 20:08:04 »

Извинявам се, че се намесвам така от нищото, но, crazynelly, не се притеснявай толкова! Не си заслужава, просто не си заслужава. Всичко минава тооооолкова бързо, после няма и да помниш даже. Покрай теб професионалистите си знаят работата, знаят кога какво трябва да се случи и ще се случи даже и ти да забравиш за него.
Пример : бях забравила за това, че трябва да дебна съпружеското тяло и да го настъпя в ритуалната, а той самия се сети (не знам от къде) и си даде крака с думите : "Айде настъпвай, знам, че го искаш!"  danceg
Омъжих се в неделя, така че още ми е пресен спомена как нищо друго не беше важно, след като бях с най-важния човек в живота ми до мен.
Успокой се и се наслаждавай, нервирането за дреболии (а след като имаш мъж, рокля и час за гражданското всичко останало са именно бели кахъри) само те напряга излишно.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 29, 2014, 20:43:32 »

 Нели и аз ви гледах прогнозата, дават го облачно, което е идеално за снимки и 19 градуса, което значи, че няма да се потиш толкова, няма да ти се размаже грима и няма да ти се стопи тортата  pardon

Не се нервирай за глупости още 3 дни и всичко ще е само спомен Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 29, 2014, 21:27:39 »

госпожица - изброените от теб неща наистина са плюсове!  yahoo
Може би изглежда,че много се притеснява понякога за всичко около сватбата,но няма как да съм напълно безразлична.
smile Очаквам сватбата си с нетърпение!

selensia - щом милото е до мен винаги се чувствам по- добре. Ето сега е на ергенското си парти и вече ми липсва. smile Най-много ме радва мисълта,че каквото и да се случва ние винаги сме заедно!
Много пъти си мисля,че без него не бих се справила с много неща.  blush
Той ми е най-голямата подкрепа,както аз на него.
Знаете ли момичета.. Чудя се дали да имаме обети. Аз бих могла да напиша много,много дълъг разказ,но пък милото ще се затрудни.  LAUGHTER

Имате ли предложения откъде мога да намеря мъфини за сватбата?  Torte
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 29, 2014, 21:40:21 »

Нели, ето ти линк за мъфини и къпкейкове
http://issuu.com/takeacake/docs/take_a_cake_wedding
Черпили са ме с къпкейкове от тях и бяха страхотни, но не знам цени  give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: май 30, 2014, 09:26:47 »

Нели, ето ти линк за мъфини и къпкейкове
http://issuu.com/takeacake/docs/take_a_cake_wedding
Черпили са ме с къпкейкове от тях и бяха страхотни, но не знам цени  give_rose
уау благодаря ти!
Писах им и чакам отговор. Междувременно от Романс получих нещо интересно..  blush

Много са сладки! Това е модел и не е доизпипано. Просто ми го показват как ще изглеждат пандичките.
Решихме да са за върха на тортата!  yahoo Аз страшно много обожавам пандите и се радвам,че мога да ги вмъкна и тях някъде в сватбата. Е ще имам и сладки украсени с панди  и съм двойно щастлива и доволна!  yahoo
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 30, 2014, 09:37:10 »

Изтощена съм. Дори не ми се пише в момента,но пък няма какво друго да правя сега.
Утре и други ден имаме пак 100 задачки. Как ще се наспиваме и ще имаме сили за деня - не зная.
 cray

Слънчице, нека ти разкажа нещо. Понеже всичко сама си правих, последната седмица преди сватбата не помислях даже за сън. Имах огромни кръгове под очите, постоянно плачех, а двамата с моя мъж бяхме като клечки с кибрит. някой нещо да ни каже и го изяждахме с парцалите. Мислех вече ще започна да припадам от недоспиване и недояждане. Три дни преди сватбата забравих напълно какво означава почивка. мислех, че всичко ми се е струпало на главата и тъкмо свършвах нещо и някой ми звънеше за друго, а кошничките не ми бяха готови и нямах материали за пиафлора.

Беше сутринта на 8 май, когато стигнах крайната точка на всяка сила. Изключих си телефона и даже си казах "Майната му на всичко" Трябваше да правя кошнички, а аз заспах. Наспах се, изкъпах се, после със златото се разходихме и когато се прибрахме, кошничките бяха изсъхнали и започнах да ги украсявам. майка ми ми донесе гъба и рози вечерта. Следващото ми спане беше в нощта преди сватбата и то спане е силна дума - някакви предремвания с ужасни кошмари. А това, че бях сама в леглото, още повече ме сломяваше.

Някъде в 5 сутринта вече реших, че ако заспя сега, просто ще проспя сватбата си, защото няма да има сила на света, която да може да ме събуди. И много плаках, защото изтощението си каза своето и аз мислех, че ще съм най-грозната и най-изтормозена булка, че няма да мога да танцувам от умора, че няма да мога на краката да си стоя всъщност.

А после дойде изгрева, направих си кафе и по някакво чудо в мен толкова много сили. Да не танцувам ли - не седнах. Грозна и изтощена ли - усмивката не слезе и за секунда от лицето ми. Нервна ли - летях от радостни емоции.

Просто самият ден и духа, който носи ще те изправят на крака и дори няма да го осъзнаеш как ще стане.

Не се притеснявай и не мисли в глупосто - всичко ще бъде прекрасно - ще видиш
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines