Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 00:15:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа?
да - 30 (96.8%)
не - 1 (3.2%)
Общ брой гласове: 30

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Прочетена 94720 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #120 -: ноември 26, 2013, 12:12:47 »

Свекърва, получавала съм уникални плетени неща и съм с 2 ръце за, но си зависи за какво говорим - бяха ми подарили едно сребристо плетено потниче горе с едно бижу на врата (потничето беше оплетено около колието) и беше наистина страхотно и знам, че никой няма такова. А купешките неща никога не е гарантирано, че никой няма да има такова, а мразя да вървя по улиците и да видя някой с нещо, което аз имам. Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #121 -: ноември 26, 2013, 12:14:01 »

И аз тръпна в очакване ... вече имам картичка, но не избирах подарък до сега, за да е по-съобразен с конкретния човек. smile Ох, айде, айде, че искам да избирам подаръци!!! smile
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 26, 2013, 12:14:31 »

Ей, ама много сте бързаци Bravo

И аз си избрах геройче - само да видим коя мацка ще е. На мен досега в тези игри все са ми се падали момичета дето по-малко познавам и е едно тръшкане, мислене, чудене, избиране......

Аз лично обичам книги, книги и пак книги - трилъри, фентъзи, фантастика, криминалета. Също така обичам предмети за бита. Ако някой ми подари поднос за торта - много ще се радвам - вчера видях сметката на моя. На коледна украса и ръчно правени неща се радвам много. Особено на ръчно правените. В този ред на мисли - Свекърва - аз съм твоят човек.

Някак си с първия сняг и подаръците празничното настроение ме връхлетя наведнъж... yahoo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 26, 2013, 12:42:34 »

За ръчно правените неща съм според зависи. Някои ми харесват, други - не. За плетените неща - примерно, един интересен шал би ми харесал (преди няколко години получих такъв от valia_diva - още си го нося!). Но пък ако ми направите шапка-идиотка, примерно, ще се чудя какво да я правя.  blush
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 26, 2013, 12:46:50 »

И аз очаквам с нетърпение да разбера кой ще е моят герой  smile Гледам, че и мен са ме избрали  blush
Аз обичам ръчно правени неща, особено като знам, че точно за мен е направено  Girl_hide
И на мен предни години ми се падаха момичета, които не познавах много. Сега не съм и от най- дейните във форума и сигурно за повечето и аз съм непозната  pardon Но в това му е хубавото  Christmas tree
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 26, 2013, 13:21:07 »

santzКоледен списък DEER


*Coyote /койота, от койота и бързобегача/
*Аладин
*Бъгс Бъни
*Дора /Дора откривателката/
*Гръм



:offtopic:Т.к.имам лимит от 6 лс на час, моля да проявите търпение. Всички които са си избрали герой още днес ще получат  postman
« Последна редакция: ноември 26, 2013, 13:50:16 от Mrs.™ » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 26, 2013, 16:42:51 »

ура, много се зарадвах на героя си  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: ноември 26, 2013, 16:53:54 »

И аз вече знам кой е моя герой и  нямам търпение да му избера подаръка.
Благодаря ти, Mrs.!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: ноември 26, 2013, 16:57:23 »

И аз  danceg
Mrs., интересно ми е дали има двойки които ще си разменят подаръци? Girl_hide Би било интересно при над 30 участници  smile
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 26, 2013, 16:58:30 »

  И аз си имам вече герой и съм му намислила вече половината изненада .А за себе си да кажа да не затруднявам моята снежанка,че ще съм доволна на всичко с коледна тематика или каквото прецени тя blush.Само да кажа да не е комплект шал със шапка,защото мойто свеки миналата зима седя и плете та чак вече не знам какво да ги правя шаловете tease
  
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 26, 2013, 17:20:15 »

Здравейте момичета ,много коледно ми стана,особено когато вече и аз си имам герой.  Santa
За да улесня моята Снежанка- всичко коледно ми е на сърце,а обици и разни джунджурии са ми голямата слабост.
Мн е вълнуващо да избирам подарък за някои който не познавам,но се надявам да зарадвам.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #131 -: ноември 26, 2013, 17:24:19 »

Аз съм супер изненадана от моя герой ( да се чете в положителен смисъл  blum )
Изобщо не очаквах и сега тръпката е още по-голяма в избирането на подаръка.
Нямам търпение да дойде уикенда и да започне подаръчната треска.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: ноември 26, 2013, 17:25:52 »

santzКоледен списък DEER


*Coyote /койота, от койота и бързобегача/
*Аладин
*Бъгс Бъни
*Дора /Дора откривателката/
*Гръм





Мисля, че всички вече имат своят приказен герой, без Свекърва, която ще го получи след 1 час. Ако някой е избрал герой, но не е получил ЛС от мен, го моля да ми пише.
Все още очаквам 4 послушни приказни герои да бъдат избрани, че и аз да разбера на кого ще подарявам подарък  blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #133 -: ноември 26, 2013, 17:56:41 »

И аз си имам герой, че и подарък му избрах! smile Много се вълнувам, дано си хареса подаръчето.  yahoo girl_wink Благодаря на Mrs. за страхотната организация! smile

По повод това, на което аз бих се зарадвала ... буквално на всичко, много съм непретенциозна, а и наистина съм на принципа, че е важен жеста, честно казано и само 1 картичка да е, пак ще й се зарадвам ужасно много!   Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 26, 2013, 18:15:26 »


santzКоледен списък DEER


*Coyote /койота, от койота и бързобегача/
*Бъгс Бъни
*Дора /Дора откривателката/
*Гръм





Мисля, че всички вече имат своят приказен герой.
Aко някой е избрал герой, но не е получил ЛС от мен, го моля да ми пише.
Все още очаквам 3 послушни приказни герои да бъдат избрани, че и аз да разбера на кого ще подарявам подарък  blum

Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines